plakát seriálu

We Are Men

(We Are Men)

Názory uživatelů

Boys will be boys, but We Are Men!

Po prvních minutách jsem si nadšeně říkala, že tohle bude moje guilty pleasure. Později už nadšení trošku ochládlo, pořád ale hodnotím nadprůměrně. Přišlo mi, že toto byl zatím první pilot, který jsem viděla, u kterého si pořád nejsem jistá, jak bude celý seriál vypadat. Bohužel ani po druhé epizodě se tento pocit nevytratil. V první epizodě šlo hlavně o Cartera, o to, aby si uvědomil, že Sarah není jeho osudovou. Z toho se zatím moc nedá poznat. Respektive zatím nejde říct, jestli by to byl seriál jen o hospodách, barech a flirtování (což by brzy omrzelo), nebo by časem šlo o něco víc, něco, co nám tvůrci nestihli ukázat.

Herci byli fajn. Překvapivě jsem si nejvíce oblíbila Tonyho Shalhouba, kterého jsem nikdy moc nemusela. Skvělý byl i Jerry O'Connell. Naopak Kal Penn nezaujal, přišlo mi, že tam byl jen tak do počtu a třikrát za epizodu pronesl větu, aby se neřeklo. Každopádně tohle je jeden ze seriálů, kdy asi budete mít vedlejší postavy raději než tu hlavní – Cartera. Byl příjemný, ovšem ne tolik, aby se stal tím nej. Přirovnala bych to k HIMYM, kde taky většina lidí má radši Barneyho a Marshalla, než Teda.

V pilotu se mi moc líbil soundtrack. No dobře, písničky tam byly dvě, jedna se opakovala pořád dokola a dokonce to ani nevadilo, druhá pak super retro geekovská I Will Survive, v kombinaci s jejich zpomalenou chůzí mě to rozesmálo, takže účel splněn.

Btw. Nepřipomněla vám představitelka Sarah Kaley Cuoco? V té scéně, když se seznámila s kámošema? :) Jo a modré miniplavky Stuarta? Tak creepy, až tomu nešlo odolat :D

Tolik opěvování pilotu. Ve druhé a poslední epizodě přišlo vystřízlivění. Celý díl se nesl ve velmi nudném duchu, za zasmání stála snad jen scénka se vzteklým psem. Seriál se spíše přesunul do trapné roviny, dokonce ani hvězdní herci nedokázali své postavy udělat více sympatickými. Už mi bylo úplně jedno, koho ten pes sežere, ideální by bylo, kdyby všechny... Za zrušení jsem upřímně ráda, pokud by touto klesající tendencí úroveň pokračovala, dopadlo by to velmi, velmi bledě. Takto můžu ve výsledku hodnotit pozitivněji, protože pilot opravdu nebyl úplně nejhorší. I když za tu druhou epizodu jdou body dolů.

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Po pilotu

Pro holky tahle komedie asi není, ale ani pro mnoho kluků, takže se nabízí otázka, pro koho vlastně je? Úvodní představovačka je ftipná, ale tvůrci se v ní asi vybili a nic víc nevymysleli. A tak byli po zásluze utnuti v činnosti :) 20 %

20 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

We are Men

We are Men je smutná podívaná, u které jsem se postupně cítila hůř a hůř. Marně přemýšlím, koho napadlo tohle označit jako komedii. Doteď jsem si myslela, že u komedie se má divák pobavit, a ne se 20 minut cítit pod psa. Vtipné mi nepřišlo vůbec nic, ba co víc, bylo mi těch tragédů až líto.

Pilot vypadal spíš jako krátký film s relativně uzavřeným koncem, nic, co by diváka nalákalo na další díl. Do druhého dílu se mi tak moc nechtělo, ale kvůli hereckému obsazení jsem seriálu dala ještě jednu šanci. Jenže ten byl snad ještě horší než pilot a vůbec se nedivím, že to byl díl poslední.

Herci byli super, všichni, ale problém je v tom, že jejich postavy jsou takové nijaké a oni tak nemají v podstatě co hrát. Hlavní hrdina Chris působí jako velký sympaťák. Takový ten hodný týpek, který musí být v každém seriálu, ale když zrovna není v záběru, tak si ani nevšimnete, že chybí. Do budoucna by mě asi nejvíc zajímalo, jak by pokračoval jeho rozvíjející se vztah s Frankovo dcerou Julií. A právě Frank v podání Tonyho Shalhouba se svou zálibou v mladých Asiatkách je nejlepší postavou seriálu. Naopak Kal Penn tam byl asi jenom do počtu, protože za celou dobu téměř nepromluvil, jenom smutně koukal. A jsme zase u toho, že We are men je prostě smutný seriál.

We are Men je tak krásná ukázka toho, že ani zvučná jména nezachrání seriál, u kterého něco chybí, a že toho tady chybí hodně – děj, zajímavé postavy, vtip.

Jediné, co mi asi zůstane v hlavě dlouho, je obraz Jerryho O´Connella v modrých pidiplavkách. A věřte, že bez toho bych se klidně obešla:-)

10 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

muži

První díl a stačilo, nesympatický a hrozně hloupý hlavní hrdina. A další tři zoufalci. Málo vtipu a spíše to celé bylo dost trapné. Jediné co se mi líbilo, byla hlavní znělka.

10 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Průměrná zábava

Velice průměrný seriál, který dle pilotu nemá co zajímavého nabídnout. Doporučuji s podobnou (chlapskou) tématikou sáhnout raději po vtipnějších Men At Work.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Po pilotu

No, čekal jsem něco jiného. Například skupinu chlapů, kteří si nic nedělají z toho, že je ženy opustily nebo oni opustili je, a začnou žít single life. Nakonec mě to tedy překvapilo a vyvrbilo se z toho něco jiného, co mě nebavilo. Ani se nedivím, že druhý díl byl poslední, nemělo to šmrnc.

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé