plakát seriálu

Weird Loners

(Weird Loners)

Názory uživatelů

To happiness, or as I like to call it, sadness in its early stages.

Úspěchy u komedií se v dnešní době už snad ani nečekají a Weird Loners toho nebyli žádnou vyjímkou. Postavy jsou tak trochu.. Weird. Příběh je tak trochu.. Weird. Vtipy jsou tak trochu.. Weird. Není proto divu, že u toho diváci dlouho nevydrželi a po pár epizodách zůstal tenhle seriál alone.

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Podivní samotáři

Na Weird Loners jsem se těšil ze dvou důvodů. Tím prvním byla účast Zachary Knightona, kterého jsem si oblíbil v Happy Endings a tím druhým byla účast Becki Newton, která se mi líbila v HIMYM.

Bohužel tento seriál byl předem odsouzený k zániku. Nejen, že FOX se v podstatě vůbec nevěnoval propagaci, ale hlavně opravdu nenabídl nic nového a zajímavého, čím by si stihl získat publikum. I přesto, že herce mám rád, tak jejich postavy se dají oblíbit jen těžko, hlavně Stosh je opravdu zvláštní a rozhodně ne hned sympatický. První díly jsou slabší, postupně se to sice lepší a nejvíce jsem se bavil u finále, jenže to už bylo pozdě. Protože sledovanost byla taková, jaká byla, tak byl seriál po zásluze zrušen.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Samotáři, kterým nikdo nedal šanci

Odsouzeno k záhubě ještě před samotným odvysíláním. Nasadit nový seriál s nulovou reklamou na začátek dubna, kdy se drtivá většina souputníků nadechuje do finále, je nůž do zad. I proto jsem tuhle partičku chtěl za každou cenu chytit, co kdyby z nich náhodou byli, i díky přítomnosti Zacharyho Knightona, nástupci Happy Endings. Jenže na ploše šesti epizod to vážně nestíhají a co je důležitější - asi ani nechtějí. Hlavní čtyřka se danou zápletkou pokaždé prokodrcá pomocí jiného humoru, ať už je to čistě slovní (viz pilotní svatba), jindy zase hrubozrnně fyzický (citace Kmotra), čímž silně trpí celkový feeling a zábavnost. Daleko větším průšvihem je ale Eric. Sitcomy občas potřebují o něco hloupější postavu, na kterou se budou vršit nechápavé hlášky, ale Nate Torrence a jeho dětinský až debilní přístup je šlápnutí vedle. Naštěstí je tu v protipólu krásná a komediálně pružná Becki Newton, která by si konečně zasloužila vyloženě peckovou roli. Na úplném konci zůstávám až překvapivě spokojený. Ne snad, že by Loners udělali až tak velkou díru do komediálního světa, ale je fajn jednou za čas vidět zrušenou show, která se i na minimálním prostoru stihne nápaditě a uspokojivě uzavřít. Protože co bude ráno, to už není na nás.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí