Weird Loners

Weird Loners (Weird Loners) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
BeeBee

13. prosince 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

To happiness, or as I like to call it, sadness in its early stages.

Úspěchy u komedií se v dnešní době už snad ani nečekají a Weird Loners toho nebyli žádnou vyjímkou. Postavy jsou tak trochu.. Weird. Příběh je tak trochu.. Weird. Vtipy jsou tak trochu.. Weird. Není proto divu, že u toho diváci dlouho nevydrželi a po pár epizodách zůstal tenhle seriál alone.

Avatar uživatele
Pajky

10. května 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Podivní samotáři

Na Weird Loners jsem se těšil ze dvou důvodů. Tím prvním byla účast Zachary Knightona, kterého jsem si oblíbil v Happy Endings a tím druhým byla účast Becki Newton, která se mi líbila v HIMYM.

Bohužel tento seriál byl předem odsouzený k zániku. Nejen, že FOX se v podstatě vůbec nevěnoval propagaci, ale hlavně opravdu nenabídl nic nového a zajímavého, čím by si stihl získat publikum. I přesto, že herce mám rád, tak jejich postavy se dají oblíbit jen těžko, hlavně Stosh je opravdu zvláštní a rozhodně ne hned sympatický. První díly jsou slabší, postupně se to sice lepší a nejvíce jsem se bavil u finále, jenže to už bylo pozdě. Protože sledovanost byla taková, jaká byla, tak byl seriál po zásluze zrušen.