plakát seriálu

Will a Grace

(Will & Grace)

Názory uživatelů

WandG

Will and Grace je pro mě jednou ze seriálových klasik. Tento sictom je prostě dokonalý.Chtěla bych mít taky svého gaye nejlepšího přítele, se kterým bychbydlela, který by mi radil, jak se oblékat a musel by mi schválitnového přítele, než bych si byla jistá, že ho mám opravdu ráda :)
Je ale jasné, že když seriál běží tolik let, není možné si udržetstále stejně vysokou úroveň, které dosahoval v prvních sezónách.Platilo to u Scrubs, platí to i u Willa a Grace. Seriál sice začal už v minulém století, což se promítá hlavně na oblečení, ale ty gagy, které se ze začátku objevovaly, neměly chybu. Ale od té doby, co Debra Messing otěhotněla, tak Grace ztratila jiskru, kterou dostala zpět jen v ojedinělých vydařených případech, moc jich ovšem nebylo. Největší zklamání pro mě ale byl Jack. V první polovině seriálu to bylo takové milé, přerostlé a neuvěřitelně okouzlující dítě, které se do všeho vrhalo bez přemýšlení po hlavě. Ale pak se něco stalo a jeho jisrka najednou úplně vyprchala. Will a Karen si udrželi kvalitu od začátku do konce, to uznávám bez mučení :)
U series finale jsem si mírně poplakala :) Nejvíc mě tu ale dostalo, jak si maskéři v series finale pohráli se všemi postavami, ale Karen nechali úplně stejnou, a to jak v Gracině snu, tak v závěrečné scéně :D Dokonalé... stejně jako úvodní scéna series finale, kdy se Grace zdá sen, ve kterém je tlustá, v teplákovce a Will je plešatý - stojí za vidění :D

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Will & Grace

Trochu šílenější sitcom, který mě však svým obsazením opravdu baví. Will a Grace jsou perfektní dvojka a jejich přátelé jsou už jen krásná třešnička na dortu. Určitě vyzkoušejte, nemá to chybu :)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

It's funny cause it's true...

Kultovka, která ve své domovině uspěla o poznání výrazněji než u nás. A těžko říct, co jí u českých diváků podtrhává nohy nejvíc, zda výrazně nepovedený překlad pro dabing nebo salva homofobních komentářů skrytých za všudypřítomné "Gayové mi nevadí, ale..." A protože se řadový český divák přes určité hranice stále nedokáže přenést, musí se show, kde jedna z ústředních mužských postav nepokrytě balí jednoho chlapa za druhým a všelijak se u toho kroutí, přehrává a vůbec grimasí, setkat s převážným nepochopením nebo více či méně nuceným přetrpěním. Protože je ale touhle postavou Jack McFarland v podání nezkrotného gumáka Seana Hayese, nebylo pro mě obrany a už od pilotní epizody jsem se u téhle party uculoval, od nějaké třetí série pak nepokrytě mlátil smíchy. Nemůže za to ale jen Jack, ale i čím dál sympatičtější, životnější a opravdovější Will, ostrovtipná Karen, která si dokáže dát každého chlapa k snídani a ještě se přitom nevinně usmát, a v neposlední řadě samozřejmě titulní Grace, která je nám všem díky svým zlozvykům, prohřeškům a prapodivným životním rozhodnutím rozhodně nejpodobnější. Will & Grace by si zkrátka zasloužili být v nejrůznějších žebříčcích po boku těch nejoblíbenějších sitcomů, protože fungují přesně tak, jak legendární komedie fungovat mají. Tedy tak, že nemusíte chápat okolnosti (viz geniální díl na motivy Za zvuků hudby) a přesto se neumíte přestat smát. Nebo tak, že přejete Grace štěstí, ať už se zrovna pokouší o vztah s kýmkoli. Nebo tak, že Jack vejde do místnosti a vy si zoufale přejete, aby začal zpívat či tancovat. Kdo se nebojí doslova tryskových dialogů v originální angličtině, ten ať neváhá a pěkně od začátku si W&G dá. Téhle čtveřici stojí za to dát šanci, ať už vás letmé probliknutí v odpoledním programu přimělo myslet si cokoli.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Will a Grace

Will a Grace jsou dokonalou a spřízněnou si dvojicí. Grace je špatně zpívající židovka, která občas uspěchává vztahy s muži, pracuje jako designérka a její vztah s matkou je trochu složitý. Will je gay, ke každému je milý, pracuje jako právník a stejně jako Grace, tak ani on nemá zrovna přliš dlouho trvající vztahy, protože nakonec skončí. K dalším hlavním postavám patří šílená alkoholička Karen, která též často bere prášky, komanduje svou služku Rosie (kterou má ve skutečnosti ráda a nerada by o ni přišla), ráda se odhaluje a flirtuje s muži, přestože stále věrně miluje svou životní lásku - (přetloustlého) Stana. Další postavou je Jack - trochu sebestředný, někdy hloupý a nafoukaný gay a "herec", který tehdy přiměl Willa, aby si přiznal, že je gayem. Všichni jsou úžasní přátelé, kteří v nejtěžších hodinkách vždy stojí při sobě. Každý má svou světlou stránku, kterou ukazují postupně. Will i Grace mají každý v průběhu seriálu několik různých partnerů - někteří vydrží déle a někteří kratší dobu. Ke konci ale oba najdou toho pravého, se kterým budou žít šťastně. Seriál jsem si oblíbila okamžitě a je škoda, že dál nepokračuje.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Stále dokola

Na ně se vydržím koukat stále dokola. V prvních sériích byl sice lepší než v těch posledních, ale vzhledem k tomu, že běžel tak dlouho by se to dalo čekat. Vzhledem k tomu, že mají stejného režiséra jako Přatelé, mají i podobný vtip :)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Will a Grace

Normální gay Will vs. praštěný gay Jack, věčně sjetá a nalitá Karen a "úzkoprsá" a nenasytná Grace. To je čtyřka, na kterou jsem se každý všední den po několik měsíců fakt těšila. Je pravda, že poslední epizody v něčem pokulhávaly, ale na druhou stranu finále bylo zvládnuto excelentně. Opravdu jsem se občas dost válela smíchy a to hlavně při rozhovoru Jacka a Karen na jejich mnohdy nesmyslné téma, či při depresích Grace řešených kuřetem.

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

:)

Pár dílů jsem stihla ráno teď přes prázdniny a docela se mi to líbilo. Nevím, jak se Will a Grace seznámili nebo tak, ale jsou vtipní a zábavní:)

Will je takovej zmatenej trouba a Grace docela afektovaná paní :) Ale oba jsou sympaťáci a jejich rozhovory nemají chybu.

Seriál má svoje mušky a vady na kráse (někdy jsou vtipy herců opravdu přinejměnším "zvláštní"), po pár dílech jsem si ho zamilovala a ráda se na pár dílů zase podívám.

Jako velké plus vnímám režiséra Jamese Burrowse, který má na svědomí fenomenální Přátele. :)

90 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

WG

Určite jedna zo seriálových klasík, ktorá neomrzí ani po rokoch jej vysielania. Seriál som pozerávala kedysi dávno no nemala som ho nijak uceleno pozrený, tak som sa rozhodla si ho pozrieť pekne od začiatku. A neľutujem toho. Je to určite šialený sitcom, ktorý má svoje postavy a svoj humor. Každá z postáv je prepracovaná, má svoje vlastnosti a sú odlišné, no aj tak sú priateľmi. Will s Grace spolu tvoria perfektnú dvojku, ktorej rozhovory sú dokonalé. Kto ich možno ale prekonáva sú Karen s Jackom, tí dvaja sa hľadali až sa našli. Ich komentáre a hlášky človeka dostanú a určite sú dôvodom prečo si tento seriál pustiť. Karen mi síce občas liezla trošku na nervy, no v konečno dôsledku som ju mala rada a seriál by bez nej nebol ono. To isté platí aj pri Jackovi. To bolo jedno veľké šialené dieťa, no postupom sa to akoby z neho vytrácalo ale stále to bol Jack. Series finale bolo dokonalé. Také ako si tento seriál zaslúži. Gracine sen bol bezchybný, každý zmenení len Karen stále rovnaká :) Bez mučenia priznávam, že pri poslednej scéne mi upadla nejaká tá slzička

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Will:D:D

I když jsem neviděla seriál od úplných začátků stejně zaujal po prvních shlédnutých dílech. Pravda je, že většina dílů je na jedno brdo, ale ksichtům jaký předvádí Will nebo jeho hláškám se zasměju vždy. A kloubou dolů před Shenem Hayesem (=Jack), takový výraz nemají snad ani rození gayové:)

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Zábavná parta

Tento seriál mne baví, jelikož zábavných a absurdních scének je tu požehnaně. Will s jeho připomínkami k oblečení, které si Grace bere na sebe a jeho obličeje k Jackovi, když se dělá krásnějším prostě člověka nenechá chladným a musí se snad celou epizodku po epizodce smát. Karen, co k ní říct ? Bez ní by to nebylo ono. Bohatá a namyšlená panička s jejími výstřelky a zábavnými hláškami jsou prostě legendární :D

70 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

proč ne?

Tenhle seriál jsem objevila teprve nedávno, moc mě baví, i když jsem ho ze začátku vůbec nesledovala,protože jsem popravdě myslela že to bude jeden s těch trapnějších sitcomů, ale naštěstí mě sledování přesvědčilo o opaku. Je to fakt sranda :-) a musím říct, že nejvíc mě teda rozesměje dvojice Ne Will a Grace, ale ta druhá. jéé, já si nemůžu vzpomenout na jména!! ale jak říkám nesleduju to zatím moc dlouho. tak se omlouvám :-)aha je to Jack a Karen. tak ti jsou perfektní.

80 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

klasika

Pro mě po přátelích nejlepší sitcom. Nikdy se mi neomrzí ten skvělý humor. Všechny postavy hodnotím pozitivně, ale nejvýraznější je dle mého názoru Karen Walker, té se doslova nemůžu nabažit, vždycky se směju už když ji vidím.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Slabota...?

No nevim, možná jsem viděla málo dílů, ale nějak mě to neoslovilo...Grace je přehnaná a Willovi nevěřím ani nos mezi očima. Ale pořád tomu dávám šanci - když jsem doma, tak na to kouknu.

50 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
27 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Skvele zacinajici rano :)

Tenhle serial me zpocatku moc nenadchl, ale kdyz snidam a koukam pritom na telku, tak si mam vybirat mezi WIll a Grace a Stefanii. Jednoznace vzdy zvitezi Will a Grace. Postupem casu si me tenhle serial ziskaval cim dal vice, vzdy se najdou sceny, u kterych se zasmeju. Takze vykrocim do noveho dne s usmevem na tvari, co vic si prat :)

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Will & Grace

Ano, ano, ano! :) Paráda! :) Grace je krásná, vtipná, chytrá, talentovaná, trošku smolařka. Will je její přítel, gay, chytrý, krásný, vtipný, trošku smolař. Oni dva spolu? Dokonalá dvojka.
Karen, báječná! :D Já tu ženskou miluju :D Co slovo, to perla. A Jack? Karen v mužském :D
Jeden z nejlepších seriálů :)

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Faine ;)

Sice jsem videl jen pár dílů, ale zaujaly. Docela v pohodě seriál s dobrými herci.

80 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

jo

Dřív sem na tenhle seriál nekoukal a myslel sem si že je to kravina ,ale jednou sem se podíval na jeden díl a začalo mě to bavit.Takže si myslim ,že je to dobrej seriál a herci taky.

80 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Super

Seriál na který kdykoliv můžu,tak se podívám,nejlepší je asi Grace,při jejím věku se chová jak pubertální holka

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí