plakát seriálu

Zdravím, dámy!

(Hello Ladies)

Názory uživatelů

Single and desperate to mingle.

Přijde mi, že HBO točí jen jeden typ komedií. Na to, jak jim dramata jdou na výbornou, je to s půlhodinovkami o poznání horší. Nebo možná jen nejsem cílový divák, nevím. Každopádně jsem se nebavila, spíše naopak, trpěla jsem.

Hlavní hrdina je průměrný Angličan, který hledá v Americe svou pravou lásku. Pravděpodobně ho někdo v dětství praštil tvrdě do hlavy, jelikož tenhle nerdský obr přehlíží všechny normální holky a myslí si, že sbalí nějakou modelku. Někdo by ho měl pořádně proplesknout, aby se vzpamatoval, protože takovýhle člověk prostě neumí zaujmout. A to nemluvím o vzhledu. Mnohem horší je jeho chování. Díky bohu, že jsem nikdy nemusela poslouchat balící řečičky zoufalého chlapa. Jeho styl svádění opravdu pozvedává obočí, spíš se i divím, že ho nikdo nezmlátil. Kudy chodí, tam svými řečmi uráží, je to vrchol nevkusu. Navíc jeho chování je tak trapné a nepřirozené, že jsem při sledování neměla relax, ale byla jsem v křeči a bylo mi trapně za něj.

Nevím, co je to za módu, stavět humor na trapnosti. Komedie by měla mít základ ve kvalitním scénáři a talentovaných pisálcích, kteří dokáží vymyslet pro své postavy geniální hlášky. Nemělo by to být o tom, že se divák bude posmívat hrdinovi za to, jaký je to loser. Mně to tedy vtipné rozhodně nepřijde. Nevím, nakolik byl Stuart ztělesněním "normálního" chlapa, pokud je ale většina pánů stejných, tak jsem opravdu moc ráda, že jsem našla takového, který zrovna vybočuje.

Díky bohu, že to zařízli hned po první sérii. Jediným pozitivem, které můžu k Hello Ladies říct, je to, že oproti Enlightened (nejhoršímu seriálu, co jsem kdy viděla) se kvalita zvedla. Ale pořád je to bída s nouzí.

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Po pilotu...

Docela příjemné překvapení, žádný zázrak, ale pobaví. Tenhle seriál asi nesedne každému, ale když já si vzpomenu na svoji střední, úplně se v hlavním hrdinovi vidím. Navíc Kevin Weisman potěšil :)

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé