Plakát

Život po lidech

(Life After People)

Vítejte na Zemi. Populace: 0 Napadlo vás někdy, co by se stalo, kdyby se všichni lidé najednou vypařili? Kolik by toho po nás vlastně zůstalo a jestli vůbec něco? Jak by se chovala vypuštěná zvířata, smrtící viry a rostliny? Kolika let by se dožily ty nejznámější stavby a s jakou silou by... [více]

2009–2010 | USA | 45 minut | History | Dokument / SciFi | 20 epizod | status: ukončeno v roce 2010
Poslední odvysílaná

2×01 – Wrath of God

(premiéra 5. 3. 2011 – před 10 lety)
nová série

Život po lidech – O čem to je

Vítejte na Zemi. Populace: 0

Napadlo vás někdy, co by se stalo, kdyby se všichni lidé najednou vypařili? Kolik by toho po nás vlastně zůstalo a jestli vůbec něco? Jak by se chovala vypuštěná zvířata, smrtící viry a rostliny? Kolika let by se dožily ty nejznámější stavby a s jakou silou by na opuštěná města zaútočily přírodní živly? A kdo by převzal po lidech vládu na Zemi?

Dokumentární série Život po lidech právě takový pohled nabízí. Od prvního dne až po milion let po zmizení člověka. Pomocí animací a pohledu vědců vás přenese do světa, kde se lidská populace rovná nule. A na základě faktů i teorií vám představí možné scénáře, které Zemi po lidech čekají. Některé ve vás vyvolají údiv, z dalších vás bude mrazit a s jinými možná budete polemizovat. Všechny vás ale přesvědčí o tom, že život tu byl před námi a bude i po nás.

Himself - Narrator
Himself - Author - 'Construction Disasters'
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

History

Délka

45 minut

Žánr

Dokument
SciFi

Země původu

USA

Roky vysílání

2009–2010

První vysílání

21. dubna 2009

Ukončení seriálu

16. března 2010

Odkazy

IMDb.com
TV.com
Oficiální stránky
Wikipedia (anglická)