Zlatá sedmdesátá

Zlatá sedmdesátá (That '70s Show)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Návrat ztracených

Donna je pěkně naštvaná, že Eric takhle zmizel a chce vědět proč. Kamarádi to vědí a volba říct jí to padne na Feze. Všichni se totiž bojí, že je Donna zmlátí, až se dozví důvod. Fez ji tedy, celý vystrašený, sdělí, že Eric nechtěl přihlížet tomu, jak si ona ničí život, a tak raději utekl.

Donna jde pak s Hydem na vodní věž a povídají, Hyde vtipkuje a Donna do něj omylem strčí takovou silou, že spadne z věže. Naštěstí se mu nic vážného nestane a vesele si začne vyměňovat své zážitky z padání z věže s Kelsem. V tom zazvoní zvonek, Donna otevře dveře a v nich stojí Midge. Všichni, obzvlášť kluci, jsou nadšení, že je zpátky. Midge pak mluví s Donnou a říká jí, že prostě musela přijet po tom jejím plačtivém telefonátu. Také Donně poradí, že by si měla promyslet, jestli Ericovi hodlá odpustit, ale že by v tom neměla hledat nic racionálního. Také jí prozradí, že ona lituje toho, jak byla tvrdohlavá ve vztahu k otci. V noci vyleze do pokoje Donny Eric. Začne se jí omlouvat, že prostě nechtěl, aby se kvůli němu všeho vzdala, a tak prostě zpanikařil. Donna mu řekne, aby si k ní lehl a že si o tom promluví ráno. Ráno Erica probudí Bob stříkající na něj vodu a oznamuje mu, kolik bude muset zaplatit za svatbu, na které se neukázal.
Kitty zjistí, že Hydův biologický otec je někdo úplně jiný a ten teď žije v Milwaukee. Hyde se rozhodne ho jet navštívit, jede s ním samozřejmě Jackie a Kitty s Redem. Než se však k otci dostanou, Hyde uteče pryč.

Zajímavosti

Tato epizoda byla natočena 26. března 2004 a vysílaná 19. května 2004.

Písnička, která zazní ke konci epizody se jmenuje Thirteen od Big Star.

Chybička se vloudí... více z této kategorie

Fez (na Donnu): Hej, vezmi to z tý lepší stránky. Teď tě aspoň můžu sledovat z Ericova prázdného pokoje místo toho, abych lezl na strom, kde ani není místo na odložení krabičky džusu.

Krabičky džusu se ale poprvé objevily až někdy na přelomu roku 1985/1986 a ne v sedmdesátých.

Narážky na další seriály

Scooby-Doo

Kelso říká, že nemohl být s Hydem na vodní věži, protože doma koukal na Scooby-Doa.

HUDBA V EPIZODĚ

Thirteen (Big Star)

Eric se usmiřuje s Donnou.
Hlavní postavy
Hostující hvězdy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

allyska
lllleon
lukascoolarik