Plakát
Noční závod

24. ledna 2020

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Je to fakt dobrý

Tento seriál jsem si pustil jen tak, protože v něm hraje i Sean Bean. První díl je celkem slabý, ale od druhého dílu se mi to začalo opravdu líbit. Jsou tu velice barvité charaktery a výborně ztvárněné. Seriál rozhodně stojí za shlédnutí. Má jen 8. dílů a seriál je ukončen.

Plakát
Krvavá léta

24. ledna 2020

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Neměli bychom nikdy zapomenout....

Jsem tzv "husákovo dítě", už asi jako desetiletá holka jsem vyrůstala na dokumentu: "Velká vlastenecká válka", který běžel v sobotu dopoledne. Někde tam vznikl odpor k násilí jako takový a nenávist k nacistům a následně i k sovětům. Naši byli "nestraníci" a hrůzy komunismu a totality na sebe nenechaly dlouho čekat..... tento projekt, mimochodem skvěle provázený spisovatelem Padevědem je báječně zpracovaný. Přivádí nás na místa bojů nejen během II. světové války, ale i během poválečných let. Provádí nás i normalizačními procesy, okupací a připomíná jmenovitě oběti, které díky své odvaze a víře, přispěly k pádu totalitních vlád v našich novodobých dějinách.
Nikdy bychom neměli zapomenout......

Plakát
Výlety do minulosti

24. ledna 2020

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Vzdělávat se má člověk celý život

Vždy se ráda dozvím něco, co nevím a připomenu si, to, co vím....skvělý dokumentární pořad, stručný, faktický, výstižný.
Moc mě baví.

Plakát
Kancl

23. ledna 2020

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Tak nevím

Mám ráda britcomy, od Red Dwarfa, což je můj seriál č. 1 a některé díly jsem viděla či slyšela snad 50x, přes IT Crowd, Black Books, Come Fly with Me až po okrajovou záležitost, kterou neznal žádný můj spřátelený seriáloholik, jako je Father Ted ( doporučuju scénu Father Ted car ), mám ráda mockumentary, mám ráda humor Rickyho Gervaise, tak by člověk čekal, že se mi Office bude líbit a bavit mě. Dala jsem tomu šanci a viděla prvních 5 dílů, za jeden večer, a přijde mi to akorát zdlouhavé a otravné a všechny tam bych z té práce vyhodila ... a už je nechci nikdy vidět, ani dále, ani znova, prostě jedno velké zklamání a Ricky se mi začíná protivit. To si raději znova pustím z některých vyjmenovaných seriálů, po padesáté znova dokola než sledovat a poslouchat tuhle partu.

Plakát
Mr. Robot

23. ledna 2020

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Fuck Society

Kde začít..
Když jsem začala seriál sledovat, nečekala jsem, jak moc se mi dostane pod kůži. Seriál poukazuje na to, kam naše společnost míří a jak se jeden blazinek snaží všemu zabránit, udělat svět pro ostatní lepší.
A jak ten blazinek se snaží udělat vše pro to, aby byl pro něj lepší.
První dvě řady, byly skvělé. Člověk si do posledního okamžiku nevěděl, proč a co vlastně a jak. Neměl v ničem jistotu.
Třetí série byla poněkud slabší, ale po oznámení, že 4. série bude konečná, jsem se těšila, jak to vše dopadne.
A 4. řada? Totálně mě rozsekala.
Už od první scény. Stálo to za to čekání.
Každý díl byl úžasný. Můj oblíbený byl 4/5. Ani jsem nedutala.
A konec byl .. božský.
Vysvětlil úplně vše. Zapadlo do sebe spoustu věcí a jestli tohle měli v plánu od začátku, tak klobouk dolů. Až jsem si poslední díl musela pustit ještě jednou, abych to znovu prožila ty pocity, které jsem z něho měla.

Hello friend ..

Plakát
Magnum P.I.

23. ledna 2020

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Oddechovka

Tady se mi nejvíc líbí vedlejší postavy jako Rick a T.C., nemohli byste si přát lepší přátelé. Magnum je sice otravný, ale oblíbíte si ho, protože i tak je okouzlující občas. Jinak zápletky jsou zajímavé, ale trochu nerealistické. Je tam hodně postav z Hawaii Five 0, občas mám pocit, že ty postavy, co už v Hawaii Five 0 nedostávají tolik prostoru, se objeví zde. Ale má to hodně podobný styl. Ale musím uznat, že prostředí Havaje mě stále dostává, takže už jenom kvůli tomu bych se na to podívala. Ale na druhou stranu to není nic extra, spíš takový průměrný seriál, ale i tak stojí se na něho podívat, pokud si chcete oddechnout od myšlenkově náročnějších seriálů.

Plakát
#martyisdead

22. ledna 2020

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Osvěta

Seriál nebudu odpadovat, protože svoji osvětovou roli asi neplní úplně zle. A pokud to opravdu zvedne u našich mladých telat povědomí o tom, že vlastně nikdy nemají na síti jistotu, s kým se baví a jaké ten někdo má úmysly, tak ten projekt smysl měl. A že kamarád může být na síti svině a hajzl se zase chovat mile...

Takže uvidíme prvky kyberšikany, kdy Marty zabředne někam, odkud už se vyhrabat vlastními silami moc nemůže. Dále náznak zneužití proti dospělému učiteli. A snahu otce to rozlousknout a nějaká ta osvěta, jak vlastně funguje internet. Docela hezky se prezentuje ta naivita na začátku, než kluk zjistí, že tu "holku z naší školy" má sice kde kdo v přátelích, ale vlastně ji nikdo nikdy neviděl.

Ale celé je to strašně chabě provedené a víceméně to zachraňuje jen ta krátká stopáž, která je cílená na to, aby u toho ta mladá paka vydržela.

Plakát
9-1-1: Lone Star

21. ledna 2020

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

911 v Texasu

Kapitán Strand (kapitán požárníků, ne policista, jak je mylně napsáno v obsahu seriálu) se svým synem, kterému nevyšel vztah a pokusil se o sebevraždu, se přestěhuje do Austinu, kde má za úkol obnovit požární stanici, jejíž většina osazenstva zemřela při výbuchu továrny. Strand hraný Robem Lowem je mi hodně sympatický a hodně seriál táhne. Další charaktery už ale tak zajímavé nejsou, protože jsou škatulkovány v povinné multi kulti woke korektnosti. Jeho syn je gay, jeho podřízení jsou divná muslimka, transgender chlap (moc nevypadá, je hodně svalnatej), a intelektuálně mírně zaostalej filipínec či co. Já nevím, ale já si k takovým postavám hledám cestu hrozně těžko. Je tu taky pár WTF scén - třeba když se baví kapitán ostatními v šatně (všichni do půl těla), jakou kosmetiku mají používat, že on používá asi 4 přípravky a půlku jim popůjčuje. Jako já nevím, ale kterej chlap používá 4 přípravky na kůži zároveň? Nebo když při zásahu zjistí, že malé dítě v autosedačce bylo vykatapultováno při bouračcce asi 20 metrů do výšky do koruny stromů. Nebo scéna z hospody, kdy po prvním dni práce najednou začnou všichni tancovat nějakej potrhlej dost choreograficky náročnej texaskej tanec. Divný, že všichni chtěj po práci tancovat a že to znaj, i když všichni nejsou z Texasu. No a ten požárník, co přežil původní katastrofu, a má očividně PTSD, jeden den na Stranda hnusně nadává a druhý den se mu omluví a on ho přijme?? Fakt divný. Požárnický seriály mám sice rád, ale tohle asi vynechám. Jo a Liv Tyler tu působí nějak divně unaveně. Nebo už je prostě jen stará.

Plakát
Dracula

21. ledna 2020

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Netflix, to se ti nepovedlo

Děsběs,ale to nemluvím o tom, že jsem se bála :-)))

Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Tohle stojí za každou minutu.

Alternativní historie, sci-fi. To mi znělo moc dobře. A vyplatilo se to. Sledovala jsem soustředěně každý díl, škoda že to utli ve 4.sérii. Potřebovalo by to ještě aspoň jednu. A po konci mám spoustu a spoustu otázek. Předposlední díl byl fantastický, ten závěr dílu. Samozřejmě, že nejsem nacista a v tomhle světě jsou Češi už dávno vyvražděni, ale John Smith byl skvělá postava a skvěle zahraná. Scénář opravdu dobrý. A to mě štve. Každá blbost má 10-15 sezón, ale jak je to jen trochu inteligentní, většinou to utnou po 1.sérii, maximálně druhé, takže tady si můžu asi gratulovat. Klidně se na to podívám znovu od začátku.

Možnosti filtrování