Plakát
Banshee

16. ledna 2018

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Hood, Lucas Hood

1. série
Banshee... městečko plné nenávisti, jak se vůbec tolik zla může importovat do jednoho města? Lucas Hood, můj oblíbený antihrdina, čerstvě propuštěný z kriminálu, hledající svou bývalou lásku, přijíždí do městečka, kde jeho bývalá láska žije (samozřejmě s novým jménem) a je svědkem smrti nového šerifa, kterého ještě nikdo ve městě neviděl. Co jiného mu zbylo než vzít na sebe jeho identitu? Já bych to udělal taky, každý příčetný člověk. Tím se strhne koloběh událostí - surový příběh plný krve a pomsty. Příběh se neustále posouvá, postavy jsou brilantní, akce skvělá. Samozřejmě má svou určitou nadsázku, ale téhle nadupané jízdě odpustíte občasné zakopnutí. Každý díl je skvělý a finále je epické.
100%
2.série
Navazuje krásně na první, scénář, postavy i akce zůstávají atraktivní a serál prostě baví. Dozvídáme se i víc o historii ostatních skvělých postav, skládačka do sebe přesně zapadá a finále je opět grandiózní. Drží si kvalitu za každých okolností a u smrti určitých postav jsem doslova zkameněl.
100%
3. série
V předposlední řadě vidíme dopadnout spoustu postav na dno. Akce je stále pořádná, svižná a nabitá. Už počáteční lov na nácky Vás dostane. Postavy se dál rozvíjejí a zvraty jsou již konečně nečekané. Po šestém dílu mi spadla čelist, tvůrci si záměrně připravili půdu pro ukončení.
100%
4. série
Loučení je bolavé, ale věděli jsme, že to přijde.. Seriál je řádně ukončen a to mě těší nejvíc. Poprvé přímo nenavazuje na předešlé události, ale posouvá se v čase o několik měsíců dopředu. Lucas musí vyřešit svůj poslední případ a dořešit ostatní osobní záležitosti. Zvratů nás čeká celkem dost, seriál je méně akční a víc dořešuje nevyřešené, což fanouškům nemůže vadit, ale pouze těšit.
90%

Plakát
Pokoj 104

16. ledna 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

S cizí ženou v cizím pokoji...

1. série
Antologický seriál, který v každém díle má nové postavy a vymění i žánr. Od psycho-hororu přes rodinná dramata a komedii, co epizoda, to něco nového. V každé epizodě jsou příjemní herci. Bohužel, všechny nejsou dokonalé, ale vyloženě špatná je asi jedna. Vše se odehrává v jednom pokoji a jako diváci ani nevidíte před dveře. Krátká stopáž seriálu jedině prospěla. Pokud neradi tápete, co dělali postavy před ubytováním nebo po ubytování, pokud rádi sledujete vývoj postav a příběhu, budete zklamaní.

Plakát
Znalec psí duše

16. ledna 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

A můj názor je ...

Znalec psí duše je skvělým pořadem pro milovníky psů a všeho kolem nich. Je opravdu zajímavé sledovat různé případy agresivních, vystrašených, zmatených či nevyrovnaných psů. Cesar Milan se pro svou práci narodil a dělá to, co fakt umí. Občas to skutečně vypadá tak, že psa nejdřív něčím zdrogoval a on ho do vteřiny začne poslouchat. Když se ale na jeho rady a moudra podíváte s odstupem, má vždycky pravdu. A jak sám říká, největší problém je v majitelích zvířete. Když si psa berete do postele, nechodíte s ním ven, dělá si, co chce, tak se pak nesmíte divit, že se občas může vyskytnout nějaká nevítaná vlastnost či úchylka. Cesar vlastně skoro ve všech dílech napravuje lidi, aby věděli, jak se zvířetem bydlet, než samotného psa. Zábavné a naučné pro ty, kteří psa mají, nebo si ho chtějí pořídit.

Plakát
This Is Us

16. ledna 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

lepšie ako káva

MOtivácia . Nech tým slovom myslí človek čo chce na 100%. Áno, väčšinou ťažko niekto bude v reálnej rodine mať 5 členov totálne tak citlivých, uhladených a bystrých, pričom jeden sa prežral až k 180 kilám hmotnosti , druhý je hm..ten je pomerne reálny..áno potvrdzujem že taký týpek ako Kevin sa reálne vvyskytne sem tam aj v našich vodách, Ale aj tak nechápem výraz mnohých, že dojímavé, veď naopak, ponúka nám všetkým obraz reálnej prepletenosti ľudí,o tom, aký efekt má na človeka v náhodnej blízkosti každé vaše rozhodnutie, alebo vaše presvedčenie . To ,ako sa navzájom poriadne ovplyvňujeme, aj keď o tom netušíme. Tak parádne prebrúsená kompozícia, že človek má pocit že sa mu na tomto svete vlastne nič hrozné nemôže stať. Vďaka za ukázanie smeru, áno je to dobrý príklad pre každú jednu rodinu.. poslúži kľudne aj ako terapia pre závislých :-)

Plakát
Channel Zero

16. ledna 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Děsivé

1. série
Vzpomínáte na loutkové pohádky z dětství? Děsili Vás? Mě celkem ano, proto jsem k seriálu přistupoval opatrně a byl jsem připraven ho vypnout. Dostal jsem vesměs psycho-duchařinu, která umí pracovat s dějem lépe než některé áčkové filmy. Seriál má spoustu chyb, ale jelikož mám tento typ seriálu rád, dal jsem mu šanci a shlédnul celou sérii (šest epizod). Často jsem cítil úzkost a i přes průměrné obsazení a nepříliš zajímavé postavy, mě surový příběh dokázal držet napjatého, až do úplného závěru. Seriál dokazuje, že na zajímavý horor nepotřebujete litry krve a stovky mrtvých. Podle mě, všechny horory co se točí kolem dětí, jsou děsivé. Sám jsem zvědavý co přinese druhá řada, protože toto téma se mě dotklo, další nemusí.
70%

Plakát
Ash vs. Evil Dead

16. ledna 2018

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Pokračování klasiky

Nevím jak vy, ale já se na seriál, jako velký fanoušek původní trilogie (hlavně dvojky), strašně těšil, hltal každou novinku a odškrtával doma dny na kalendáři do vysílání.
1. série
Seriál splnil veškerá má očekávání. Pilot je zdrcující jízda a ta se vesměs drží celou sezónu a díky krátké stopáži tu chybí hluchá místa. Děj se neustále posouvá, což viditelně Ashe hodně baví, jelikož posledních pár let je v důchodu a hlídá knihu, která může vypustit do světa démony a zlo. Jednou se bohužel moc zhulí (vážně) a prozradí tajemství knihy a tím spustí celý pekelný koloběh, známí z předešlých filmů. Ash je hláškující sympaťák, který se s ničím nepáře. Brokovnicí, motorovkou, vidličkou, pianem a čímkoliv okolo kosí démon a krev stříká všude, ale i když většinou myslí na sebe, tak si dokáže vytvořit pouto ke svým sidekickům Pablovi a Kelly. Tyto postavy na mě ze začátku působili nuceně, ale nakonec jsem jejich charaktery pochopil a postupem času oblíbil. Je to skvělá komedie, s lehce děsivými chvilkami a silně nechutnými chvilkami, skvělými postavami, hutnou atmosférou a vynikajícími herci. Efekty jsou v rámci seriálu na dobré úrovni, soundtrack je skvělý.
100%
2. série
Navazuje tam, kde první série skončila. Je ještě střeštěnější, vtipnější, hnusnější a epičtější! Příběh je víc provázán určitou mytologií a stává se i víc zajímavý, s ohledem na zvraty a rozvíjení postav. Nebudu opakovat, co jsem psal k první sérii, protože pokračování vše jen násobí. Ash vs Evil dead je momentálně špička v žánru.
100%

Plakát
Big Mouth

15. ledna 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Puberta vrací úder

Tak úchylný, až je to vtipný. Někdy vyloženě přes čáru, ale převažují vydařené vtípky, skvěle nadabované postavy a především The Hormone Monster! Toho chlápka žeru. “It’s a call back to the last episode, they’re binging this.”

Plakát
Dark

15. ledna 2018

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Němci umí.....

Podle ohlasů jsem se na tento německý seriál těšil,protože už jenom to,že uvidím seriál neamerické provenience po delší době a zároveň jeho hodnocení naznačovali,že by to nemuselo býti zklamání.....
Pravda je ta,že v úvodu jsem měl pocit,že je tady jistá podobnost se seriálem Stranger Thinghs,ale dějově jste úplně někde jinde a to napětí v každém díle je velkým plus,protože to v každém seriálu nenajdete.Posuny v čase a tajemství,které se prolíná přes tři generace nejsou jediným důvodem proč seriál sledovat.Ke Kladným stránkám musíme přičíst ještě skvělou hudbu,která podtrhuje napětí a zároveň i temnou atmosféru,která vás provází celým seriálem.....
Sám za sebe jsem byl velice překvapen a všem co mají rádi napínavý děj tento desetidílný seriál doporučuji,protože mně rozhodně nezklamal.....

Plakát
2 $ocky

14. ledna 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Seriál zažil lepší časy

A to doslova, do třetí sezony se jednalo o sledovatelný seriál se spoustou sarkastického humoru. Opakovaný vtip přestane být vtipem stejně jako narážky na Hanovu výšku. Čekala jsem, že v posledním díle uvidím útržky z filmu o Caroline. Dvě servírky, co se nechtějí dostat z bistra, i když jedna má diplom z Whartonu a druhá by mohla pracovat jako dealerka, mi chybět nebudou.

Plakát
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

End of the f*** world

V niečom asi predvídateľný, ale stále veľmi kvalitný a zábavný britský seriál (mini séria), s neobvyklou zápletkou, postavami, hercami a atmosférou, ktorá mi trochu pripomenula Fargo.
Krátke 20 minutové epizódy mu sedia, ani chvíľu som sa nenudila.

Možnosti filtrování