Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka

Zatímco první sérii Smolíků jsem ještě v dětství ještě rámcově sledoval, tuhle jsem vždycky viděl spíš sporadicky, i když mě zaujala vždycky o trochu víc. Teď jsem ji konečně zhlédl pořádně epizodu za epizodou a nestačil jsem se divit, jak skvěle funguje i teď. Jednotlivé planety jsou opravdu famózní a je vidět, že autoři se na nich maximálně vyřádili. Ta radost z dobrodružství z toho číší ještě teď.

oblíbené části: 05 - Zpívající planeta, 07 - Proměnlivá planeta, 08 - Zrychlená planeta

Plakát
The ABC Murders

21. ledna 2019

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Poirot v trochu jiném podání.....

John Malkovich jako slavný Hercul,ale proč ne.....Bylo vidět,že John Malkovich dokáže perfektně vytvořit roli,která není pro něho úplně typická a v té temné atmosféře chladné staré Anglie se předvedl ve skvělém světle.
Vraždy podle abecedy jsou dílem u kterého se musí oopravdu kombinovat a snžit se být v předstihu před obchodním cestujícím,který tyto vraždy páchá.Zajímavé je i odhalení vlastního původu Hercula Poirota i jeho vstupu do Anglie a zároveň jak se stal anglickým policistou.
Je mi jasné,že pro velké fandy Aghaty Christie je tato minisérie asi trochu jiná,než na které jsou zvyklí,ale proč nezkusit trocu jiné zpracování......

Plakát
Lajna

21. ledna 2019

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

hokej je nejen pro chlapy

Chodila jsem na "Zlatý klas" už jako malá holka, jako starší s hokejistama na pivo a jednoho hokejistu máme i v rodině, takže ano, Lajna mě baví a jsem fanda Motoru ČB. Sprostě moc nemluvím a tady mi to vůbec nevadí, páč trenéři a nejen oni křičí sprostě už v přípravkách na pětileté prcky......člověk si zvykne a je jen na něm zda-li bude stejný či nikoliv....
Díly mě baví, mají šmrnc, skvělé a vtipné hlášky a hlavně luxusní obsazení (Langmajer, Lichý, Taclík).
A děj?
Trenér Hrouzek, právě se rozvádějíc, jede i se synem do Havířova, kde chce "pozvednout" tamní hokej a hodlá začlenit do týmu i svého jediného syna, který hned v pilotu flirtuje něžně s krasobruslením a krásnou krasobruslařkou.....Jsem zvědavá jak se jim v Pardubicich povede a rozhodně se na nové díly těším. Dávám 80%

Plakát
Most!

20. ledna 2019

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Tahle dvojice autorů nezklame.....

Již několikrát seriálově vyzkoušená dvojice Kolečko,Prušinovský oravdu nezklame.V tomto seriálu si vybrali severočeský Most a s nadsázkou jim vlastní nám ho ukázali ve zcela jiném světle,než ve kterém ho poznáme co by jeho návštěvníci.
Satira a humor,kterým ozdobili jeho několik obyvatel rozhodně nemůže nikoho urazit,protože český humor má narozdíl od amerických sitcomů i myšlenku a ne pouze laciné a mnohokrát opakované vtipy.
Výborné herecké obsazení a nám známé české prostředí jen podtrhuje kvalitu tohoto seriálu a proto ho můžu doporučit a za sebe dávám jistých 90%.

Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Hill House

Prvních pět dílů si bez debaty zaslouží 100 %. Nádherná atmosféra, krásné kulisy, napětí by se dalo krájet. Moc se u hororů nebojím, ovšem tohle byla výjimka a opravdu jsem strachy skoro ani nedýchala. Pak tempo začalo brzdit. Další díly mi přišly oproti těm prvním takové nijaké. Občas tam skočila nějaká lekačka, ale to bylo vše, jinak se v podstatě řešili vztahy, což by mi až tak nevadilo, kdyby toho opět nebylo moc.
Z finále jsem zklamaná. I přes vleklost posledních dílů jsem doufala, že finále mi vytře zrak. Že to bude takový ten správný "mindf*ck", jak se říká, a že ve mě ještě dlouho zanechá dojem toho, že jsem konečně narazila na seriál, který může konkurovat těm nejlepším. Bohužel, nedělo se. Závěr jednoduchý, téměř prvoplánový. Jak už bylo zmíněno, až podezřele to připomínalo AHS. Nic moc originálního. Takový námět už jsem viděla několikrát. A hrozně mě to mrzí, protože ten seriál měl takový potenciál... Prolínání časových rovin, strašidelný dům...
Celkově bych seriál spíše doporučila, pokud toho nemáte nakoukáno tolik, budete nadšení. Je to fajn seriál, ale já už hledám trochu něco jiného.

Plakát
Origin

16. ledna 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Ze začátku dobré, poté..

Natěšen na tento seriál, jsem s nadšením zkouknul první dva díly. Potom, ale tempo upadalo až jsem se nakonec začal nudit. Čím déle jsem se díval, tím déle jsem si připadal, že jsem to už viděl. Dodíval jsem se jen proto, abych se dozvěděl jak to dopadne. Ale ani konec mně nepřekvapil. Některé postavy byly dokonce protivné.
Roka66

Plakát
Future Man

15. ledna 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Totální praštěnost

To je tak hrozně blbý, až je to super! A to říkám jako člověk, který nemá moc smysl pro humor a nesnáší sit-comy a podobné typy komedií.

V mém případě tomu asi i hodně napomáhá fakt, že mám ráda sci-fi a hraju na počítači, takže jsou mi blízké některé ty myšlenky. Zároveň vedoucí trio hraje své role výborně, i když hlavního protagonistu občas zbylí dva zastiňují. Jak už bylo zmíněno, vyniká hlavně Wolf, i když ani Tiger není často pozadu (respektive naopak je, což je právě pointou).

Po shlédnutí druhé série hodnotím takto:
1. série 100%
2. série 80%

Druhá série mě sice pořád hodně bavila a byla napínavá, ale už jsem se u ní zdaleka tolik nezasmála a trochu mi chyběla i rozmanitost té první.

Plakát
Strážmistr Topinka

15. ledna 2019

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Co to je?

Po shlédnutí prvního dílu mám pocit,že si divák musí nechat všechno líbit.Po celkem zdařilém seriálu Doktor Martin mně nejdřív překvapila ta filmová hrůza,kdy z doktora udělali málem šéfa kriminálky a proto jsem čekal,že mně tento seriál pobaví.....
Koukat,jak se strážmistr,který svým chováním patří spíše do grotesek Laurela a Hardyho (zvláště scéna s prasaty byla povedená) snaží prosadit a dostat ke kriminálce do Ostravy,kde ho nikdo nechce a styl,jak toto úsilí podané mi připadá hodně ubohé.
Vím,že každý máme styl humoru posazený někde jinde,ale tohle snad nepobaví ani děti ZŠ.......

Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Seriál roku

Rok 2018 na seriálovom poli patril Netflixu. Hneď niekoľké jeho novinky pritom radím k naj nie len v danom roku, ale i pár rokov dozadu. No a Haunting of Hill House medzi týmito novinkami kraľuje, ponúkajúv ďaleko viac, než sa na prvý pohľad zdá. Ide o tvorcovsky do detailu vyšperkovaný dramatický skvost, ktorý je desivý a mrazivý a pri tom to nemá nič s hororom v pravom zmysle slova. Scenáristicky ide o extrémne kvalitný počin, hneď dve epizódy série radím k najlepším seriálovým epizodám roku, pri čom svoje do toho má povedať i famózna kamera. Taktiež herecky ide o jednu ranu do čierneho za druhou, detskí i dospelí predstavitelia súrodencov svojím postavám vdýchli život. Exceluje pritom nadpozemská Carla Gugino, ktorej tragický príbeh je červenou niťou celého seirálu (pozn.: nedá mi nespomenúť dospelú predstaviteľku Theo, ktorá je chirurgicky presným mixom Angeliny Jolie a svojej seriálovej matky Gugino - wow). Konceptuálne je seriál postavený tak, aby sme dôkladne poznali hlavné postavy, porozumeli ich psychike a následkom, ktoré na nich zanechal dom. Zároveň je však séria vystavaná tak, aby sme získali podrobnú predstavu o príbehu ako celku. Do toho Hill House ponúka vydarený original score - doteraz mám pri ústrednej melancholickej melódii zimomriavky. Tlieskam, seriál je nielen sviežim závanom na poli seriálového hororu, ale je hlavne dôkazom, že s dobrým scenárom dokáže v každom žánri vzniknúť dramaticky silné dielo presahujúce jeho hranice.

Plakát
Joudové

13. ledna 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Úplně stejné jako originál

Až na ty vtipné pasáže. Zbyla jen stafáž. Říkám si, proč si MTV nenajme nějaké scénáristy, kteří napíší vlastní příběh. Toto je stejná sr... (prostě hovadina), jako je americký Červený trpaslík. Těším se na to, až si amíci troufnou na Doctora Who... To bude teprve něco.

Možnosti filtrování