Poslední názory

Napriek tomu, že som si to pozrela celé (áno, to som bola ja) stále neviem, pre koho je tento seriál určený. Ja konkrétne som si to pozrela z nostalgie, lebo That ´70s Show som zbožňovala.
Ak je to pre tých, čo pozerali 70ky, tak je tam málo pôvodných postáv a keď tam sú, tak len na krátko. Ešteže sú tam Red a Kitty. Zároveň si nemyslím, že tí čo sledovali 70-ky sú teraz v takom veku, že by mali záujem sledovať seriál o puberťákoch. Ak sú cieľovým publikom tínedžeri, tak tým zas nič nehovoria 90-te roky,... Takže za mňa by to chcelo viac scén s rodičmi a mohlo by to byť lepšie.

Jsou seriály/minisérie, které na první pohled nezaujmou, nicméně při blížším prozkoumání na nich přeci jen něco zajímavého je. Nolly je přesně ten případ. Helena Bonham Carter sice není herečkou, která by mě ke sledování přitáhla, ale když jsem viděl, že scénář napsal Russell T. Davies, tak mě to zajímalo mnohem víc. Co kdyby se z toho vyloupnul další hit, tak jak to mají jeho seriály ve zvyku?

Hit se z toho tentokrát asi nestane, i když Helena Bonham Carter je skvělá. Běžný divák v ČR nejspíš nikdy neslyšel o seriálu Crossroads (i když to samé se dá říct o dalších britských soapkách jako Emmerdale či Coronation Street) a příběh Noele Gordon jim tak budu úplně neznámý. Což vlastně vůbec nevadí. Neznámý byl i pro mě, ale můžu říct, že stojí za vidění. Jsou to tři epizody, které vás seznámí se světem soap oper a se záhadou, která se skrývala za vyhazov pro hlavní hvězdu seriálu.

I takto by se dala popsat reinkarnace Arda v tomto anime. Když jsem do tohoto anime šla, tak jsem netušila do čeho to vlastně jdu. I když jsem obavy z toho měla, tak jsem ráda, že jsem nedala toto anime stranou a šla do něho naplno. :D

Postavy tu jsou sympatické všechny. Nebo aspoň já bych to tak nazvala. Občas jsem zpočátku nevěděla, co si o nějaké té postavě myslet, ale nakonec se ukázalo, že není tak špatná, jak se zprvu jevilo. :)

Nevím, jestli bude mít toto anime pokračování. A upřímně si ani neumím ono pokračování představit, ale kdyby něco vzniklo, tak určitě nepohrdnu a podívám se. Ale za mě by toto mohl být konec, který je krásně zakončen :)

Wow, wow, wow... Tak tohle bylo velmi příjemné překvapení. Téma superhrdinů žeru v každé podobě a tohle je velice originální téma, které asi není úplně nejnovější (viz Powerless apod.), ale stále je na něm hodně co čerpat. Navíc schopnosti jsou takové lidské, originální a v rozsahu, který dovoluje udržet si normální lidskou společnost. Hlavní hrdinka je mi trošku nepříjemná a není to úplně moje soulmate, ale všemu dominuje úžasný a někdy trošku drsný britský humor, který velmi oceňuji a mnohokrát jsem se pořádně zasmál. Dvojice support spolubydlících byla taky skvělá a zrovna ten timeback týpek byl velmi sympatická postava a sednul mi. Další plus je, že to není zaměřené jen na zábavu a vtipy, ale jsou tam i smutné, vážné a dojemné momenty. Třeba promluvy Jen s tátou nebo rozchod na konci apod. Takže i když to působí jednoduše, tak je to opravdu dobrá show, která v sobě snoubí hodně klasů a dobrých motivů. Těším se na další sérii. :3

Já nevím, neviděl jsem Drsnou čtvrť, takže netuším, na jaké vlně se tyhle seriály nesou, ale tohle je hrozný WTF seriál ve smyslu - OMG, proč se na to vůbec koukám. Je to celé naprosto šílené tím nedobrým způsobem. Duo sester je hrozné, jak charaktery v seriálu, tak samotnými představitelkami. Ostatní postavy jsou snad ještě horší ak dobru jim je jedině to, že tam nejsou tak často. Celá záhada prokletí je banální, primitivní a trapná. Rodinné a jiné sociální vztahy jsou k neuvěření nepovedené a popravdě netuším, kdo k tomuhle psal scénář a celkově to vymyslel. A ne, fakt dneska nemám nijak špatný den, který by se odrážel na hodnocení, ale tohle je prostě odpad. Pár plusků dávám za to, že jsem to vůbec dokoukal... Prostředí bylo docela pěkné a zabavilo mě to v absolutní nouzi, více kladů to nemá. :(

Uf, tak jelikož nemám rád ani Zlatá sedmdesátá, tak mě ani devadesátky příliš neuchvátily... Chápu, že to někoho zaujme hlavně kvůli nostalgii a cameu prakticky všech hlavních postav, ale ukázalo se, že jakmile k téhle nostalgii člověk vztah nemá (jako já), tak je to hrozně nudná show bez nějakého velkého zajímavého prvku. Celá ta doba je otravná, parta přátel je taky otravná, každý se chová velmi nepřirozeně a přehnaně (i na devadesátky, nemusíme je démonizovat, že by se v té době všichni chovali jako magoři) a nikoho jsem si neoblíbil. Vlastně jsem u toho četl, vařil, pracoval, psal si nějaké věci... jen aby mi to nějak uteklo a nebyl to úplně ztracený čas. A to opravdu nechci být nějak zaměřený proti, ale nedokázalo si mě to získat. Další sérii popravdě ani nechci. :(

Tenhle seriál má docela velký hype a asi to beru, protože vypadá opravdu skvěle. Má moc dobrý vizuál, až na pár divných efektů i ty ujdou a postavy jsou skvělé. Britské prostředí a celková atmosféra jakési jisté časové nezařazenosti je okouzlující. Hlavní postava mě zaujala už od samotného začátku, herečka je talentovaná a její ztvárnění je sympatické a líbivé. Lockwood je taky sympaťák a duo je to velmi dynamické a funkční. Nemám moc rád toho přechytralého pomocníka, ale to se asi moc nedá nic dělat. Celkově je premisa tohohle světa, kde se objevují přízraky z prokletých věcí, které se, alespoň jak jsme pochopil, zrodily z celoživotních útrap a negativní energie, velmi originální. Popravdě si umím představit pokračování a i bych se na něj těšil, přestože seriál jako takový není žádný top a asi rychle vyšumí. Uvidíme. :)

Toto anime mě poměrně hned zaujalo, přesto čas podívat se na něho nastal až teď. Nevadí, můžu říci, že i když zcela sportovním anime neholduju, toto anime si mě získalo hned od prvního dílu. Skloubit práci i sport dá zabrat. Ale výhoda je, že jde o pracovní sport. Takže jako tým si pomůžou jak v práci, tak i při sportu. A to se vyplatí, ne? :D

Až na pár výjimek jsou tu všechny postavy sympatické, i ty, které patří k soupeřům. Což se nestává úplně všude, ale tady ano. Jde o sportovní rivaly, ale to přátelské rivalství. A to se mi tu hodně líbilo. :)

Hudba tu byla taky znamenitá. Hlavně, když šlo při zápase do tuhého, kdy se upevňoval strach o hráče a jejich případné zranění. :) Je škoda, že je ukončené a žádné pokračování nebude, ale zase musím uznat, že ten závěr je skvělý. :)

Zajímavý pohled na část dánské historie, ale bohužel, mě to moc nechytlo. Spoustu věcí mi tam přišlo zbytečných, třeba v prvním dílem kde byla nechutná scéna se spermatem, polyamorie mezi Inge, Petrem, a Laustem, dějová linka ze současnosti, ta mi přišla zbytečná asi nejvíc, mimochodem, tam bylo taky dost nechutných scén. Tempo bylo tak pomalé, že mě zaujaly poslední 2 díly, a to je z 8 málo. Klidně by to mohlo mít jen 4 díly. Příjemné bylo vidět českou herečku Podzimkovou. Důležitým poučením nejen z tohoto seriálu je to, že ať se píše jakýkoliv letopočet, na politiky se můžete vždy spolehnout, spolehlivě vás obětují, potopí a využijí.

U tohoto anime jsem nevěděla, co si tak zcela představit, o čem bude celkově děj. A musím říci, že jde docela o dobrý děj, kde nechybí jak romantika tak i humor. Protože porazit nejlepšího hráče ve hře, aby jí řekl, co k ní cítí je opravdu těžký úkol. Obzvlášť, když je v této hře začátečník. :D

Postavy jsou všechny sympatické. Obávala jsem se, co se tam zjevila Rin, že ji mít v lásce nebudu, protože do Ayuma je léta zamilovaná. Ale nakonec jsem si ji hned oblíbila, co se tam objevila. :)

Je to zajímavé anime, kde tedy musím říci, že konec mě maličko zklamal. Doufala jsem v o něco jiný konec. Ale doufám, že onen konec je záměr a bude pokračování. Jde o loňské anime, takže bych to nezatratila, ale jestli pokračování nebude, musím říci, že půjde za mě o velké zklamání. :)

1/2648
1234567 ... 2648