MishaXD
OFF-LINE

  • Jméno
  • Míša
  • Věk
  • 24 let
  • Bydliště
Facebook Twitter E-mail
Plakát
The Lying Game

26. ledna 2012

71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
65 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Lying Game

Při sledování Lying Game si nejde nevšimnout podobnosti mezi LG a The Vampire Diaries. Myslím, že se tvůrci pokoušeli o to stejné, jako je Ninina dvojrole, ale u tohoto seriálu se jim to zrovna moc nepovedlo. Zatímco Elena a Katherine jsou každá úplně jiná a ikdyž stejně vypadají, na první pohled poznáte, o kterou se zrovna jedná. Jediný rozdíl mezi Emmou a Sutton je většinou účes a způsob komunikace.
Nemůžu si pomoct, ale občas mám pocit, jako bych se dívala na jednu a tu samou scénu pětkrát dokola. Hlavně v momentech, kdy se Emma OPĚT rozhodne říct všem pravdu ale kvůli něčemu to OPĚT zakecá do autu. Pokud tam bude tento motiv použit ještě jednou, asi budu řvát. Jinak ale seriál není úplně nejhorší, ale některé věci by to chtělo trochu víc promyslet.

Plakát
Salem

5. května 2014

64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Witches Among Us

Není to úplně špatné ale čekala jsem něco jiného. Atmosféra je správně temná, nápad se mi líbí ale líbila by se mi nějaká konkrétnější zápletka nebo nějaká záhada. Hlavní postavy jsou celkem sympatické, akorát Ashley z Revenge mi tam teda vůbec nesedí. Snad to bude dalšími díly jen lepší. Trochu mimo mísu - zbožňuju ty plakáty.

Edit: Po deseti epizodách musím své hodnocení rapidně zvýšit, naprosto jsem se zamilovala a hltám jeden díl za druhým. Mary Sybley je naprosto skvělá postava se kterou musím sympatizovat i když zrovna šije boudu na ty hodné. Tleskám tvůrcům!

Plakát
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Šprti vládnou světu!

Teorie velkého třesku je jeden z nejlepších sitcomů, které znám. Větátorský humor je příjemným osvěžením oproti pořád dokola omílaným hláškám z jiných seriálů. Leonard, Sheldon, Rajesh a Howard jsou banda nejsuprovějších fyziků na světě (I když chudáček Howie je jenom inženýr). Sheldon a jeho ujeté zvyky u mně vyvolávají salvy smíchu.

Plakát
Hlas Česko Slovenska

23. srpna 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

20%

Nechápu smysl podobných soutěží. První řada Superstar se ještě dala, bylo to něco nového, ale milion dalších variací na stejné téma už je unavující. Procenta pouze za Vojtka, kterého mám ráda.