plakát seriálu

The Lying Game

(The Lying Game)

Názory uživatelů

The liynig game

Ked sm tento serial začala pozerať nemohla som sa od toho odtrhnuť. Po par častiah ma to začinalo nudiť. Čo sa tíka postav nemam moc rda ani Emmu ani Sutton. Emma mi pride ufňukaná a Sutton je mrcha. Ale kto by nechcel taký život aký ma Sutton. Luxusný dom, sestru ako le Laurel a kamaratky ako su Mads a Char. Serial je na začiatku zaujimaví ale potom to začnč ztradsať kvalitu. No, čo sa dá robyť.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Taková ta ohraná story.

Kdyby seriál ukončili líp, tak bych asi dala víc než průměr, ale ten konec mě opravdu naštval. Podle námětu mi to připadá jako film Past na rodiče. Těch 50 % dávám za Ethana - Blair Redford je neuvěřitelně sexy. Bylo by fajn kdyby se seriál v budoucnu dočkal nějakého lepšího konce, například formou filmu, jako tomu bylo u seriálu Veronica Mars. Kdo ví, možná jednou. Ještě bych mohla přidat 10 % za hudbu. Jelikož jsem velký hudební nadšenec, nikdy nepohrdnu dobrou písničkou.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Passé, které nikdy neomrzí.

Další seriál, který vás vtáhne do světa všech dokonalých tváří, (ne)ohraných intriků a milostných problémů. Passé? Možná, ale jedince jako jsem já nikdy nepřestane bavit...
Nevím jak bych pojala hlavní děj, protože na něm opravdu není nic zvláštního, je jednoduchý a jednotvárný... Co je ale hlavní, je to, že - V jednoduchosti je krása.

Seriál je celkově typu seriálů jako Pretty Little Liars, Gossip Girl či Twisted. Ten, kdo si zamiloval jeden ze zmiňovaných seriálů, nemusí pochybovat o tom, že se jim zalíbí i Lying Game. Já však jako věrná duše GG musím říct, že do legendární Super drbny to má celkem daleko. Ovšem pobaví, potěší a nadchne.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

The Lying Game

Shlédnul jsem jednu sérii, možná se někdy podívám znova, ale moc si z toho nepamatuji. Něco o dvojčatech sestrách a jedna z nic se ztratí- a dál fakt nevím.
Alexandra Chando a Kristen Prout jsou fakt krásné, ale to je asi vše. Pak ale Kristen Prout ze seriálu po první sérii odešla a to jsem prostě nerozdíchal. Pomalý rozjezd a celkem velká nuda.
1. série - 40 %
2. série - ?% - zatím

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

A lost twin. A dark secret. A deadly game.

Miluju tento typ seriálů a jsem moc ráda, že po delší době jsem si opět vychnutnala seriál od ABC Family, který mě opravdu upřímně bavil. Pořád cítím to hořké zklamání z úrovně Cloe King, ale stanice si s The Lying Game výrazně napravila reputaci. Pokud ale patříte mezi náročnější diváky s požadavkem autentičnosti, raději se tomuto seriálu vyhněte velkým obloukem. Reálnost je to poslední, co zde najdete.

Sutton a Emma mě dostaly od první epizody. Seriál je plný tajemství, záhad, intrik, dobra a zla, a to všechno je obaleno v pozlátku vyšší třídy. Zatím jsem neviděla Lhářky, nicméně bych řekla, že to jsou seriály jako přes kopírák (což není myšleno ve zlém). Nebo možná Privileged, jen s napětím a záhadami. Dvojčata, která si vyměňují role, jak se jim to zrovna hodí, jsou výborný nápad pro pobavení nenáročného diváka. Prostě sednete k televizi, vypnete, opustí vás všechny starosti a jste jen ponořeni do děje, ve kterém vystupují mladí a krásní lidé.

S herci jsem neměla sebemenší problém. Hlavní představitelka je takové neviné štěňátko, ty oči mě dostávaly, kdykoliv je kamera zabrala. Tahle holka musí hodně rychle dostat novou hlavní roli, která bude hodně podobná Emmě/Sutton. Jen odbočka - jak úžasné jméno je Sutton? Neskutečně jsem si ho zamilovala, proč v televizi není víc postav jménem Sutton? :-) No to je fuk. Každopádně herečka výborná, líbila se mi jak v roli hodné Emmy, tak v roli zákeřné Sutton (i když jsem samozřejmě Sutton nenáviděla, jako téměř každý správný fanoušek). Chvíli jsem si musela zvykat na Ethana, přece jen jsem byla skeptická k tomu klasickému typu bad boye. Ale po několika epizodách mě přesvědčil, že sem patří.

Trošku mě zklamal ten milostný trojúhelník, nebo možná v tomto případě čtyřúhelník, i když bylo od prvního dílu jasné, že do toho tvůrci půjdou. Rozhodla jsem se ale, že si tím The Lying Game nenechám zkazit, a nemyslela jsem na to, jak nápadné a očekávané to je. A pak jsem se jen vezla na vlně Emma-Ethan-Sutton. Koho jsem opravdu nemusela, to byl Theyer. Herec mi nesedl, postava mi nesedla. Přišel mi tam hodně nadbytečný, i když jsem posledních pár epizod měla podezření, že právě on by mohl být v centru všech těch záhad, a pokud jsem to dobře pochopila, tak se tak opravdu stalo.

Celý ten cliffhangerový konec byl trošku matoucí. O co šlo Rebecce? Koho chránil Alec? Šlo opravdu o Theyera? Mrzí mě, že celý ten skandál s dvojčaty se nedostal na povrch, čekala jsem, že se to provalí. Dost by mě zajímala reakce mamky... ABC Family podle mého názoru udělala chybu, když se seriál rozhodla po druhé sérii ukončit. Měl potenciál minimálně na jednu další řadu, která by přinesla ještě jednu velkou záhadu, ale zároveň děj nadobro uzavřela. Škoda.

80 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Emma nebo Sutton?

Tenhle seriál jsem zkusila, protože autorka námětu je i autorkou Pretty Little Liars. A je to hodně poznat, prostředí a styl toho, jak je to natočené, je velmi podobný.
Téma výměny dvojčat už tu také bylo mnohokrát a jediné, co mě na seriálu opravdu baví a zajímá, je to tajemství z minulosti, které se pomalu začíná odhalovat.
Z dvojčat je mi příjemnější Emma, i když postupem času se ty rozdíly mezi nimi dost stírají a fakt je problém poznat, která je která. Jak někdo zmínil, rozdělení hodná-zlá je také docela klišé, ale ono je těžké rozlišit tak podobné postavy nějak jinak (viz. "hodná" Elena a "zlá" Katherine ve VD). Nejoblíbenější postavou je ale Suttonina sestra Laurel a její dějovou linku sleduji ráda.
Finále docela navnadilo, takže se těším na druhou sérii.
Za první zatím 80%.

80 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Lying Game

Při sledování Lying Game si nejde nevšimnout podobnosti mezi LG a The Vampire Diaries. Myslím, že se tvůrci pokoušeli o to stejné, jako je Ninina dvojrole, ale u tohoto seriálu se jim to zrovna moc nepovedlo. Zatímco Elena a Katherine jsou každá úplně jiná a ikdyž stejně vypadají, na první pohled poznáte, o kterou se zrovna jedná. Jediný rozdíl mezi Emmou a Sutton je většinou účes a způsob komunikace.
Nemůžu si pomoct, ale občas mám pocit, jako bych se dívala na jednu a tu samou scénu pětkrát dokola. Hlavně v momentech, kdy se Emma OPĚT rozhodne říct všem pravdu ale kvůli něčemu to OPĚT zakecá do autu. Pokud tam bude tento motiv použit ještě jednou, asi budu řvát. Jinak ale seriál není úplně nejhorší, ale některé věci by to chtělo trochu víc promyslet.

60 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
65 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

The Lying Game

Smíchejte Switched at birth a Pretty little liars, odeberte lehkost a vtip a dostanete The lying game. Je to prostě taková holčičí soap opera, která se navíc bere hodně vážně. Jednorozměrné postavy, láska teen hrdinek na celý život, americké morální hodnoty, přehnané množství srdcebolných rodinných scén.
Tolik nesympatických herců v jednom seriálu se jen tak nevidí. Alexandra Chando působí jako kopie Niny Dobrev. Ve srovnání s Ninou, která taky hraje dvě naprosto odlišné postavy, je Alexandra špatná. Na to, že Emma a Sutton mají působit rozdílně, jsou si tak strašně podobné, že se ty rozdíly stírají. Už jsem si taky zvykla, že teenagery hrají mnohem starší herci. Ale co je moc, to je moc. To fakt nenašli nikoho mladšího místo Ethana a Justina?
Hlavní zápletka seriálu se úplně ztrácí v epizodních "neřešitelných problémech" bohatých, rozmazlených teenagerek s dokonalým make-upem, účesem, postavou a plnou skříní oblečení. Úvodní výměna dvojčat navíc vůbec nepůsobí násilně a vynuceně:-) A hlavní padouch? Ten, kdo je podezřelý na začátku, je překvapivě podezřelý i na konci:-)
Přiznávám, že midseason finale mě docela překvapilo. Uvidíme, zda se tvůrci budou ohledně hlavních hrdinek více držet knih, nebo zda vymyslí něco úplně nového.

20 %
68 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 22 lidí

Super!

Seriál je dobrej ! Ale škoda že ABC Family už ho nevysíla :(

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

The Lying Game

Tento seriál jsem začala sledovat, když jsem dokoukala poslední díl Pretty little liars a zatím nebyl k dispozici další díl.
Seriál mě chytl hned po prvním díle a nemohla jsem se ho nabažit stejně jako u Lhářek, podle mého názoru je velká škoda, že zatím nejsou další díly a obávám se, že už ani nikdy nebudou.
Mám ráda seriály tohoto typu, bohužel Lhářky a Lying Game jsou jedny z mála co mě vážně bavilo. Všichni dobře víme, že seriálů na tento způsob je hafo, ale žádný z nich mě nebaví tolik jako tyto dva.
Přesto vše to není jako Pretty little liars - z toho důvodu 80%.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

The Lying Game

Bohatá- chudá, zlá- hodná, protivná- milá, mrcha- kamarádka .. Opravdu "překvapující" protiklady. Mě je bližší Emma, ale přistihla jsem se, že v některých dílech jsem si je spletla a uvědomila si to až po tom, co se vyslovilo jejich jméno. Ale mnohem radši mám Suttoninu sestru Laurel. Ona je ( když to tak řeknu) zářící usměvavý sluníčko celýho seriálu. Musím říct, že takovou sestru bych brala. Jen je škoda, že jí ve štábu nedopřejí nějakýho kluka, který by si jí vážil.
Od prvního dílu jsem neměla ráda Aleca, ale v posledních dílech začal být lepší, protože už se nám pomaličku odhaluje pravda. Jeho dcera Mads je (myslím si) něco podobného jako Laurel. Akorát s tím rozdílem, že jí dopřáli druhou drahou polovičku ;).
Thayer vs. Ethan? - jednoznačně Thayer kvůli několika jasným důvodům.
První díly byly fakt dobré, ale pak se změnili v docela fádní. Ale dám 60% právě kvůli Laurel, Mads a Thayerovi.

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

The Lying Game

Tento seriál miluju už od prvních dílů.Jak vidím hodně lidí ho srovnává se Switched at birth,Pretty little liars,nebo Vampire Diaries.Ale já to vidím takto možná to je podobné,ale úžasné.Mé nej.postavy: Emma B.Thayer R.

100 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Slabší Pretty Little Liars

Hned od začátku jsem si TLG spojovala s Pretty Little Liars a to né jen kvůli tomu, že se oba seriály vysílají na ABC Family. Seriál o tajemstvích a lžích, stejně tak jako PLL, jen trošku jinak.
Zpočátku se mi seriál velice líbil, to napětí a záhady, které mě nutili pozorně sledovat další epizody však brzy odpadlo. Seriál mě začal nudit a nijak zvlášť atraktivní herci tomu moc nepřidali. Hlavní hrdinka, tedy vlastně dvě dvě hrdiny (dvojčata) mi postupem času začali lézt na nervy. Však poslední díl 1. série mě přesvědčil, že bych v seriálu měla pokračovat, uvidíme, jak se bude 2. série vyvíjet.

60 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

The Lying Game

Hodně lidí říká, že rozdíl mezi Sutton a Emmou nepoznají. Nevím čím to, ale mně se ještě nestalo, že bych si je spletla. Navíc nemyslím, že jedna je naprosto hodná, druhá naprosto zlá. I Sutton umí projevit emoce a čím dál více jde vidět, že není vůbec taková, jaká se zdála na začátku.

Dějová linie je zajímavá, ale hodně rychle se vše dozvídáme, takže jsem zvědavá, jak to půjde dál, když už teď víme(asi)všechna tajemství.

Z dvojčat mám raději Emmu, ale ani Sutton mi nevadí. Její sestra Laurel je opravdu skvělá, kdo by nebral takovou sestru. Mads je taky fajn, akorát mi příjde taková příliš naivní. Alaca jsem zezačátku neměla vůbec ráda, ale teď je mi čímdál sympatičtější.

K Emmě rozhodně Thayer. Ten kluk je strašný sympaťák. Dřív jsem fandila Ethanovi, ale to se přibývajícími díly mění.
FINALE: tak víc mě už překvapit nemohli ! :-D naprosto mi vyvrátili naději, že by Emma skončila s Thayerem. No ale udělali to zajímavé, to zase jo. Ikdyž nechápu motiv, ten kluk je čistě psychopat. Na druhou stranu nemusí byt vše, jak to vypadá na první pohled. O čem nás už mnohokrát přesvědčili, tak uvidíme. :-)

90 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

TLG

+ poslední díl, kt. byl jako jediný napínavý
+ Ethan (Blair Redford) Whitehorse
+ prodlouženo

- oškliví herci → na to se fakt nedá zapomenout
- hnedka víš, kdo je matka + otec dvojčat
- ta hrozně originální zápletka
- znělka
- nenápadná podoba Aleex a Niny
- Emma + Sutton → jedna je úplně hodná a druhá úplně zlá...trapný klišé
- kýč "já jsem chudá, já jsem bohatá"

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
61 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

(Y)

Na tento seriál jsem narazila čistou náhodou na jedné stránce, na které sleduji seriály. Po shlédnutí prvního dílu jsem měla trošku smíšené pocity. Chtěla jsem vědět jak to bude pokračovat, ale na druhou stranu mě ten první díl nijak neuchvátil. Takže jsem během večera zhlédla asi tak 10 dílů a už to bylo úplně jiné. Oblíbila jsem si postavy hlavně Emmu, ale Sutton mi bylo v některých chvílích líto. ŠKODA, že seriál ukončili v půlce druhé série. Mohli alespoň tu druhou sérii dokončit. Jako jestli se na to nemáte v plánu dívat, tak se na to ani nedívejte, protože ta druhá série je ukončená uprostřed děje a akorát z toho budete naštvaní, protože nebudete vědět jako to dopadne.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Lying Game

Jako většina z vás jsem si nemohla nevšimnout podobnosti s PLL,lži,intriky,a ten styl konce úplně stejný jak u PLL .Naopak se mi líbí obsazení neznámích herců,dodáva to seriálu ten netradiční nádech :-) Ačkoliv seriál působí netradičně a něco mi na něm prostě chybí nemůžu se od něho často odtrhnout :-)( I když nutkání to nedokoukat u některých epizod mám taky) Ale Pokud ABC chce s tímto seriálem počítat v dalších sezonách měli by trochu zlepšit tu přesvědšivost herců,občas to působí jak divadlo na základní škole .Určitě by pomohlo do seriálu dostat více známých tváří ale přitom zachovat ty neznáme tváře :-) A dialogy,nutně musím říct že působí občas neprofesionálně.Ovšem mám seriály tohodle typu ráda pro to mu dám ještě šanci a dokoukám serii,a kdo ví třeba druhá série všechny překvapí a bude mnohem lepší! :-)

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

We played along with the lie. We became the lie.

Já vím, já vím.. téma dvojčat je táááák populární.
Možná mě tu ukamenují, protože jak tak koukám, seriál má poměrně povzbudivé recenze, ale podle mě se jedná o odpad. ABCfamily si cením, některé jejich seriály patří mezi mé guilty pleasure, ale tohle se nepovedlo. Hlavní představitelka je sice naprosto rozkošná, ale její pojetí dvojčat je tragické. Vzájemně od sebe nejdou rozeznat, přestože mají diametrálně odlišné charaktery, a největší komedie pak přichází, když se je tvůrci snaží "uměle" odlišit způsobem úpravy vlasů. Já vím, že toto je typ seriálu, u kterého by člověk neměl moc přemýšlet a pokládat si otázky, ale vážně po mě chcete, abych ho brala vážně, když si dvě holky 1000km daleko od sebe ve stejnou dobu naprosto totožně ostříhají vlasy?!(slyšel tu někdo někdy o příčesku?) Navíc ta holka má být herečka, to je tak těžké alespoň trochu rozlišit dvě postavy? Ne že bych chtěla vychvalovat zrovna Ninu, ale přiznejme si, její pojetí Eleny a Katherine bylo přinejmenším uspokojivé. A co teprve pak Orphan Black? (well..to už asi zabíháme do úplně jinak kvalitních vod)
Příběh má potenciál, který se vytrácí v nelogičnosti, spoustě slátaniny kolem a nedotažením ústřední linky dvojčat. Emma je sladká jak cukrová vata a stejně jako cukrová vata se po chvilce přejí; ve finále člověk snad i více fandí Sutton, která je nejen "way more cool", ale má naprosto "kickass" jméno. Největší ironií pak zůstává, že většinu času to pro mě táhly vedlejší postavy.
Škoda, že jsme se nepodívali trochu na zub oné hře: "Lying game." - zrovna to by mě zajímalo víc než ta nemastná kaše kolem hlavní linky.


10% za kukadla hlavní představitelky :)
10% za Laurel

20 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Takový ten seriál o dvojčatech

Tento seriál jsem začala sledovat tak nějak z nouze. Knížky jsem přečetla všechny a moc mě bavily. Ale co se týče seriálu, nemohu jej kladně hodnotit. Respektive jeho druhou řadu. První řada se mi moc líbila a abych byla upřímná, myslím si, že bohatě by stačila jedna řada. V té druhé se to tak nějak táhlo jako nudle. Za mě zklamání. Každopádně konec totálně zkazili, doufala jsem, že se tak nějak všechno víc rozuzlí a ono ne.

Co se týče té první řady, prvních pár dílů jsem byla doopravdy mile překvapena a těšila se, co bude dál. Potom ale seriál začal docela nudit. No, nic, dávám 50 za první sérii.

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

The lying game

Je to moc dobrej seriál radši mám teda Emmu než Sutton prodože Emma je hodnější a koukala jsem na celej seriál a mama Sutton se ani nedozvěděla že se vyměnily a to mě docela štve ABC Family totiž řekli že tento seriál pro 3 sérii nevybere jinak mohl pokracovat chtěly prý natáčet dalších 10 sérií. :(

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

The Lying Game

Tento seriál ma za začiatku totálne dostal a pozerala som ho so zatajeným dychom, no postupne čím ďalej tým viac sa mi prestával páčiť. Prišlo mi ,že sa tam nič nové nedeje, len stále dokola to isté , čo sa mi teda rozhodne nepáčilo. Priznávam, že malo to pár prekvapivých momentov, no to je všetko. A priznám sa aj ,že seriál som poctivo pozerala aj keď ma nebavil, no posledný diel som stále nevidela a už si ho asi ani nikdy nepozriem a vôbec ma to netrápi.škoda toho.

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

The Lying Game

Oproti knižnej predlohe sa seriál zdá ako totálna nuda. Naozaj. Je to úplne niečo iné. Čakal som tu nejaké vraždy, špinavé tajomstvá ktoré človeku nedajú spať, ale ono sa to tam točí väčšinou len okolo milostného štvoruholníka: Emma, Ethan, Sutton, Thayer a o hľadaní biologickej matky.
A keď sa to konečne rozbehlo... seriál ukončili.
Naozaj si myslím, že ak by bola Sutton mŕtva v seriály- rovnako ako je to v knihe- seriál by zožal obrovský úspech rovnako ako Pretty Little Liars, The Vampire Diaries či Glee.
Nevravím aby sa riadili presne podľa knihy, no aspoň ten základ z nej vytiahnuť mohli. Potom sa mohli riadiť ako chceli, určite by to bolo lepšie než to čo z toho vzniklo takto.
Ale má to aj nejaké plus: celkom sympatické obsadenie (Alexandra Chando je ako stvorená pre rolu Sutton/Emmy), pekné prostredie, móda a- to najhlavnejšie- dvojčatá :D Vždy ma fascinovalo to ako si môže byť niekto tak strašne podobný a zároveň úplne iný. Práve dvojčatá ma donútili pozerať seriál.

No ale asi je už aj tak zbytočné hodnotiť seriál, vzhľadom na jeho zrušenie... No naozaj by ma potešilo keby niekto natočil film podľa knihy alebo by vytvorili nový seriál- niečo ako urobili s The Tomorrow People ;)

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

The Lying Game

Je to veliká škoda, že seriál po pár dílech skončil.. Skončilo to napínavě a moc se mi seriál zalíbil..

100 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Secrets are everywhere

Další seriál podle knihy Sarah Sheppard. Proto jsem se na seriál začala dívat. A nelituju toho. Občas čtu hodně negativní recenze, ale já mám na seriál pozitivní názor. Je lehce napínavý, tajemný, ale taky zábavný. Prostě tak akorát. Nutí člověka přemýšlet, což není úplně špatné.

90 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Zajimave

Tento serial me bavi , jelikoz me bavi prostredi strednich skol a tak .... A tento pribeh (tema) je mi povedomi jelikoz mam kamosky (dvojcata) a zazivaly neco podobneho :) velmi me zaujal a chci se dokoukat az dokonce akorat me stve ze je tak malo dilu :(

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

The lying game

Jak kdy. Někdy dobrý, jindy přetáčím. Baví mě vztah mezi Emmou a Ethanem :) Ale už by mohli krapet pokročit. Také se mi líbí, jak jedna herečka dokáže zahrát dvě role tak přesvědčivě. Nevím jak to působí na vás, ale já jí fakt věřím jak Sutton tak Emmu. Těším se, co přijde dál. Docela mě zajímá, co dál vymyslí. Zatím je děj dobře rozehraný, tak doufejme... I když ze všech mých oblíbených, je tohle nejslabší seriál, tak stejně 70 % ;)

70 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Další mix....

Nemůžu si pomoct, ale tohle jsou prostě Pretty Little Liars trochu jinak.A bohužel ve slabší verzi. Příjemně to utíká, a člověk je zvědav, co přijde dál, ale vyloženě si to asi nezamiluje. Na nemoci nebo seriálové pauzy je to taková ideální pohodička.

60 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

"drama pro teenagery"

ale já se u toho bavila:) Ze začátku jsem to sledovala jako výplň času, protože moje ostatní seriály měly pauzu (noo a taky tak trochu kvůli Ethanovi), ale časem mě to docela chytlo a konec série mě šokoval:) Takže jo, já chci druhou a chci vědět jak to všechno dopadne!

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Zatím nevím..

O jarních prázdninách jsem si přečšetla první díl Hry lží a byla jsem nadšená, když jsem zjistila, že existuje i seriál. Ale myslím si, že knižní podoba je rozhodně lepší. Možná později názor změním.

60 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

TLG

Začala jsem na TLG koukat asi tak před 14 dny a nedá se nevšimnout podobnosti Pretty Little Liars. Ze začátku mi to přišlo jako takové "klišé", že jedna je bohatá, drzá a druhá chudá, za to hodná a milá. Mám ráda kriminální nádechy seriálu, takže zápletku bych neměnila. Seriál mě baví (hlavně kvůli Ethanovi O:)) a jsem zvědavá, jak to všechno dopadne.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

The lying game

Tento seriál mě prostě bavil.. zajímavý námět i postavy (sice je to možná takové pořád dokola, hodná a zlá sestra.. mezi nimi hromada tajemnství.. ale bylo to zajímavé). Škoda jen, že byl seriál zrušen a my se nedozvěděli vše.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ha! Něco pro mě

Seriál mi doporučila kamarádka a já jsem jí za to vděčná. Chytlo mě to od začátku. Celkem mě tedy nudil trojúhelník mězi Sutton, Emmou a Ethanem, ale to jsem celkem přehlížela. Velký rozdíl mezi Sutton a Emmou nebyl. Občas mi dělalo velký problém poznat, která je která. Co mě ale opravdu mrzí, že to má otevřený konec a ABC Family seriál utla. Podle mého velká škoda.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

The Lying Game

Na seriál jsem se začala dívat hlavně proto, že je podle předlohy od stejné autorky jako Pretty little liars. Už od začátku člověk vidí určité podobné prvky, ale ještě větší podobnost - hlavně kvůli hlavním hrdinkám Emmě a Sutton, vidím s The Vampire Diaries. A abych pravdu řekla, Nina Dobrev tu dvojroli umí zahrát přece jen lépe, jak Alexandra (Všimli jste si, že jsou si Nina s Alexandrou podobné?). Na začátku byly rozdíly ještě patrné, ale později už jsem se ani Ethanovi nedivila, že si je spletl.
Celkově podle mě seriál nepřinesl nic nového, ale jako oddechovka to bylo dobré :).

50 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

TLG

Na tento seriál jsem se hodně těšila, ale byla jsem líná se na něj podívat, protože mi fotografie a názvy přišly nezajímavé. Ale jak se říká "Nesuď knihu podle obalu". Seriál se mi postupem času začal líbit a vznikla mi na něm závislost :D. Nicméně souhlasím s předchozím názorem - v seriálu je to opravdu trošku klišé - dvojčata a z toho jedna chudá a druhá bohatá. Doporučila bych tento seriál všem, kteří chtějí zabít čas a je to vidět, že je to od stejné autorky a to se mi celkem líbilo. Líbily se mi zápletky s Alecem a bez něj by byl vlastně ten seriál o ničem. Na 100% to není proto dávám 90% :)

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Tady jsem se nechytla

Ačkoli sleduju PLL a lidi tento seriál často rádi doporučují těm, kteří "lhářky" sledují, tenhle seriál si mě prostě nedokázal získat. V době největší krize "co sledovat" jsem to rozkoukala a po nemalém počtu shlédnutých dílů jsem se jako divačka prostě neuchytila. Připadá mi to už příliš teen a i přes zajímavý nápad na obsah seriálu, to prostě nemá pro mě ten správný náboj k tomu, abych si chtěla stáhnout další díl.

50 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

TLG

Na tenhle seriál jsem začala koukat ze zvědavosti, jak bude hrát Alexandra Chando.
Ze začátku mě seriál nějak extremně nebavil a kdyby tam nebyl Ethan (Blair Redford), tak bych možná přestala koukat (asi i proto, že mi to chvílema připadalo dost pubertální), ale pak se to všechno začalo tak hezky zamotávat a děj se rozjel, že mě seriál začal opravdu bavit - jasně, občas tam byly pubertální scény pořád, ale už se to dalo přehlídnout... :)
Alexandra hraje dvojroli skvěle, chvílema jsem měla co dělat, abych rozpoznala Sutton od Emmy :)
Záporáci jsou vybráni taky moc dobře, Alec mi byl nesympatický hned od začátku, ale jako záporák tam prostě seděl. A Rebeccu jsem prokoukla taky hned, jak se tam objevila!
Thayer je na můj vkus takový moc slaďoušek, ale je jasný, že takový kluk v seriálu být musí :)
Druhá série je rozhodně lepší, než první, proto velká škoda, že má jen 10 dílů.
A konec seriálu - nevím, co si myslet, takže bych byla moc ráda, kdyby byla další série a všechno se vyjasnilo! :) (a chtěla bych dál vidět Ethana)

80 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Ne zase tolik extra

První série 90%, druhá zatím 70%. Myslím, že Ringer byl trochu zajímavější.

70 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
14 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Prostě Shepardová

Tuhle autorku knížek mám ráda. U PLL jsem nevydržela kvůli délce, ale TLG bylo skvělý! (Nějak jsem ale nenašla další díly, takže to pro mě skončilo neukončeně :( )

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

How long could you keep up the lying game?

Samotná zápletka není špatná. Dvojčata Sutton a Emma odlišných povah jsou při adopci rozdělena. Zatímco Sutton se ocitne v bohaté rodině a má milující rodiče, Emma takové štěstí nemá a putuje od pěstouna k pěstounovi. Navzájem se zkontaktují a rozhodnou se vyměnit se, aby mohla Sutton vypátrat jejich biologickou matku. Emma se mezitím adaptuje v normální, fungující rodině a poznává Suttoniny přátele i tajného přítele Ethana, který jako jediný pozná, že Sutton vlastně není Sutton. :D
V průběhu seriálu Emma se Sutton přicházejí na nejrůznější skutečnosti týkající se jejich původu, vytvoří se milostný trojúhelník (později dokonce čtyřúhelník) a řada věcí se hodně zkomplikuje.
Možná to vyzní hrubě, ale já jsem si TLG nikdy nedokázala pořádně oblíbit. Jedním z důvodů je hlavní představitelka dvojčat. Uznávám, že roli hodné Emmy i ďábelské Sutton zvládla na výbornou, přesto mi prostě „nesedla“. Dalším je i to dokonalé prostředí, kde se seriál odehrává, které mi strašně připomnělo 90210. Asi je to typem seriálů, které sleduju, jenom bych ocenila, kdybych měla možnost nahlédnout do života běžné střední třídy, ale tak se asi tvůrci snažili vyzdvihnout ten kontrast. :) No a v neposlední řadě si nemůžu pomoct, ale milostný trojúhelník s dvojčaty a Ethanem mi prostě přijde klišé.
Problém seriálů typu TLG a Pretty Little Liars spočívá v tom, že tvůrci nedokážou odhadnout, kdy je správná chvíle na to seriál utnout, a zrovna TLG na to doplatila. Seriál je zrušen a divák, který poctivě sleduje celé dvě série, přijde o ukončení, kde by se všechny skutečnosti vyřešily. Co musím ale nakonec vyzdvihnout je fakt, že se alespoň dozvíme totožnost rodičů dvojčat. :)

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí