plakát seriálu

Hlas Česko Slovenska

(Hlas Česko Slovenska)

Názory uživatelů

Zase ďalšia Superstar...

Všetky tieto show sú už v podstate na jedno kopyto. Superstar, Hlas, X-Factor... s tíchto ma však aj tak bavilo najviac X-Factor, aj to zahraničné (keďže mi sme ešte žiadne nemali, chvalabohu ani nechcem). Zase hľadanie novej star a to isté dookola. Je síce pravda, že niektorí spievajú naozaj veľmi pekne, aj ORIGINÁLNE - napr. Anna Veselovská, ktorej som aj fandila.. Škoda konca, takých hlasov ako má víťazka už bolo dosť. Navyše mi víťazka nijako sympatická nepripadala... Oddychovka je to na počúvanie pesničiek príjemná aj na hľadanie nových talentov, avšak keď tam už tá porota (áno, myslím teba Rytmus) začne kecať úplne odveci je to na nervy. Keď už nejaký Hlas, radšej zahraničný.

30 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Pře xfaktorováno, superstárováno a nevím co ještě.

Talentových "realityshow" je na můj vkus až moc. Furt je to samý, jen jednou se zpívá jednou se dívá jednou se tancuje a nevím co ještě. Tisíckrát dokola to samý. A jaký je výsledek ? No ten že operátoři mobilních telefonů si namastí kapsu, a oberou nebohé puberťačky o jejich kredity - protože tomu hezounkovi přece musejí dát hlas a klidně i 100x za jedno kolo (tolik k obejktyvitě a spravedlnosti těhle soutěží).

0 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Spravedlivá soutěž?

Měla by to být nejspravedlivější soutěž, protože porotci nemusí řešit "haló efekt" a první dojem, ale čistě a pouze hlas. Nesledoval jsem úplně všechna vysílání první i druhé série, ale připadalo mi, že do užších kol se dostali opravdu jen dobří zpěváci. Osobně mě velmi pozitivně překvapil Vojtek. Souhlasím ale s názorem, že v naší české kotlině už dost převládá únava ze soutěží tohoto typu, takže by to chtělo možná delší, několikaletou pauzu.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

0%

Já nechápu proč se pořád snaží o vytvoření těchto soutěží. Vždy jsem je sledovala až na tohle. To už byl vrchol. Nechápu co tam dělal Rytmus. Je to raper a ne zpěvák i když se neustále snaží dokázat že zpívat umí tak ne. Neumí. A to jako je on má dovést do finále? To snad ani nemůžou myslet vážně. A až na Michala Davida tam z těch porotců neumí zpívat nikdo. To už by snad udělali lépe, kdyby tam vybírali náhodný kolemjdoucí než tohle. Osobně už těmto soutěžím žádnou šanci nedávám a dívat se na ně přestávám.

0 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nic moc

No...Moc se nevyznamenali...Myslím že se jim tenhle pořad nepovedl.Tvůrci originálního nápadu už neví co by překombinovali aby pořad Superstar obměnili.To že soutěžícího porotci nebo "Koučové" nevidí je dobrý nápad,ale nedotáhne to zbytek...Myslím že v předchozí Superstar a X Factor byla záchranou Hvězdná pěchota co přilákala více diváků.No ale Superstar na mě působilo lépe a líbilo se mi to více než "Hlas" ... Nic Moc !

10 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

20%

Nechápu smysl podobných soutěží. První řada Superstar se ještě dala, bylo to něco nového, ale milion dalších variací na stejné téma už je unavující. Procenta pouze za Vojtka, kterého mám ráda.

20 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

20%

Člověk by řekl, že těhlech soutěží je tu dost. X-Factor, Superstar a další a další.. Tak proč neudělat další, kde se porotci perou o svýho nadějnýho zpěváka. Ano, nědo zpívá dobře, ale takových zpěváků je tady už moc. Za sebe dávám 20% a to jen proto, že je tam Vojtek, kterýho mám ráda.

20 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Pro a proti

V Česku je to asi nějaký trend dokola a dokola opakovat pěvecké soutěže. Já zase nabídnu dva pohledy. První je samozřejmě ten lehký, čili negativní.

Už tu to bylo tolikrát. Superstar jsme tu měli minimálně 4x, Hlas tu je tuším po druhé. A všechno je to na jedno brdo. Kolik vítězů se opravdu prosadilo do veřejného světa hudby? Všeho všudy jediná Aneta Langerová. A to je nějaká paní zpěvačka. Ostatní prostě zapadli. Dál co se mi nelíbí je jakým způsobem jsou soutěžící vyřazování. Obyčejnými lidmi, kteří tomu rozumí asi jak koza petrželi. Proč je radši nevyřazuje odborná porota podle pěveckého výkonu každý týden? Tak by to u mě alespoň získalo na věrohodnosti. Takhle je tam ta porota jen pro parádu a pro počáteční nalákání diváků, když někoho sjedou na castingu.

A když už tuhle šou kritizuji, bylo by ode mě hezké vzít to i z druhé strany.

Je třeba si uvědomit, že takováhle šou poskytuje možnost lidem, kteří nejsou ze světa hudby a třeba by neměli nikdy tu možnost, se do něj dostat. Takže kritizujeme Hlas a podobné pěvecké soutěže především kvůli stereotypu, ale ten pozitivní účel v té soutěži je, i když zapadl pod nánosem stereotypu.

A taky je tu něco, co jsem zmiňoval už když jsem hodnotil "Amerika hledá topmodelku". Lidi a jejich sny. Musí to chtít velkou odvahu. Jít a postavit se před pět profesionálních zpěváků, kteří vám můžou a taky nemusí zničit váš hudební sen. Což je něco co ve mně osobně vždycky budí respekt. Takže za každou touhle šou se skrývá i nějaký ten příběh. A mě prostě lidi baví.

Původně jsem chtěl dát 10%. Jenže to bych strhl 90% za stereotyp. A to by vůči těm lidem nebylo fér.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí