Facebook Twitter E-mail
23. března 2013

Baby Daddy obnoveno pro třetí sérii!

To je, co? Druhá série komediálního seriálu Baby Daddy od stanice ABC Family ještě ani nezačala a seriál má již jisté pokračování v podobě třetí řady!

Loňská první série byla na ABC Family nejúspěšnější novou letní kabelovou komedií v klíčových ženských demografických skupinách. Pravidelně ve svém časovém slotu vyhrávala v demografických skupinách dospělí 18–34 let a dospělí 18–49 let, které jsou pro tuto kabelovou stanici také velmi důležité. Spolu s Melissou & Joeym vytvořilo v létě Baby Daddy na ABC Family silný komediální blok ve středu večer. Druhá série startuje ve středu 29. května.

„Seriál Baby Daddy byl již od samotného začátku vysílání okamžitým úspěchem. A když jsme během produkce druhé série viděli tu tvořivou sílu, jak se epizody, příběhy a postavy rozvíjejí, rozhodli jsme se prozatím zdvojnásobit počet epizod a udržet tak seriál v produkci,“ řekl Michael Riley, prezident ABC Family. „Věříme, že náš skvělý tvůrčí tým a výborné herecké obsazení budou pokračovat v tom, abychom se každý týden smáli.“


Sledujete tuto komedii natáčenou v LA před živým publikem? Nebo vás tato zpráva moc nepotěšila? Dejte nám vědět!

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Mushu
hodně dávno
Naprosto geniální a vtipné, už se nemůžu dočkat a značím si 29. květen...
ševča
hodně dávno
jako seriál sleduju, ale nebylo by vtipné, kdyby objednali už třetí a druhá...
Christina
hodně dávno
Sledujete Baby Daddy? Přidejte se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY