Facebook Twitter E-mail
31. května 2013

Hannibal nečekaně obnoven pro druhou sezónu

Začneme netradičně. Kdo z vás, co sledují Hannibala a vědí, jaká čísla sledovanosti a ratingy jej provázejí, není překvapen? NBC udělalo v podstatě nečekaný krok a více jak dva týdny po Upfronts (tiskovky) se rozhodlo Hannibalovi nadělit objednávku pro 13 dílnou druhou sezónu. Ta bude odvysílána buď v midseason nebo později, definitivně to určeno ještě není. Bryan Fuller, který je tvůrcem seriálu, si tedy může mnout ruce. Podle představitelů stanice jim jeho práce imponuje a jsou s jeho stylem vyprávění velmi spokojeni.

Hannibal svou cestu započal se solidními ratingy a poměrně brzy se začaly objevovat informace o tom, že druhá sezóna je prakticky jistá. Jenže pak začala čísla padat a s nimi i celkové nadšení z nich. Hannibal měl velmi dobré recenze, jenže důležití jsou stále diváci. V průběhu vysílání první sezóny každopádně projevil o seriál zájem Amazon, který se momentálně podílí na vysílání repríz, z čehož se dá usuzovat, že by jej „umřít“ nenechali, pokud by se vyřešila práva a licenční model.

Výsledek je každopádně takový, jak je uvedeno výše a seriál byl obnoven. NBC zjevně svému projektu věří.


Jste překvapeni? Máte radost? V diskuzi čekáme na vaše ohlasy :)

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoebe.h2
hodně dávno
to se ti nedivím :-D Děkuju za titulky :-)
Kuzuri
hodně dávno
Mame radost! Cisla len potvrdzuju, ze sa jedna o dobry, kvalitnejsie...
Nikuska181
hodně dávno
Už som si myslela, že tomu nedám ani šancu ak to zrušia hneď po 1.sérii....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY