31. 5. 2013

Hannibal nečekaně obnoven pro druhou sezónu

Hannibal nečekaně obnoven pro druhou sezónu

Začneme netradičně. Kdo z vás, co sledují Hannibala a vědí, jaká čísla sledovanosti a ratingy jej provázejí, není překvapen? NBC udělalo v podstatě nečekaný krok a více jak dva týdny po Upfronts (tiskovky) se rozhodlo Hannibalovi nadělit objednávku pro 13 dílnou druhou sezónu. Ta bude odvysílána buď v midseason nebo později, definitivně to určeno ještě není. Bryan Fuller, který je tvůrcem seriálu, si tedy může mnout ruce. Podle představitelů stanice jim jeho práce imponuje a jsou s jeho stylem vyprávění velmi spokojeni.

Hannibal svou cestu započal se solidními ratingy a poměrně brzy se začaly objevovat informace o tom, že druhá sezóna je prakticky jistá. Jenže pak začala čísla padat a s nimi i celkové nadšení z nich. Hannibal měl velmi dobré recenze, jenže důležití jsou stále diváci. V průběhu vysílání první sezóny každopádně projevil o seriál zájem Amazon, který se momentálně podílí na vysílání repríz, z čehož se dá usuzovat, že by jej „umřít“ nenechali, pokud by se vyřešila práva a licenční model.

Výsledek je každopádně takový, jak je uvedeno výše a seriál byl obnoven. NBC zjevně svému projektu věří.


Jste překvapeni? Máte radost? V diskuzi čekáme na vaše ohlasy :)

Já rád sdílím, on rád sdílí, ty rád sdílíš! 
megawir

Vláďa Foltán

Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.
Poslední komentáře18zobraz všech 18 příspěvků
phoebe.h2

phoebe.h2

to se ti nedivím :-D Děkuju za titulky :-)
hodně dávno
Kuzuri

Kuzuri

Mame radost! Cisla len potvrdzuju, ze sa jedna o dobry, kvalitnejsie serial pre narocnejsieho divaka.
hodně dávno
Nikuska181

Nikuska181

Už som si myslela, že tomu nedám ani šancu ak to zrušia hneď po 1.sérii. Prekvapenie, že to predĺžili, no...
hodně dávno
Další články k tématu