Facebook Twitter E-mail
10. září 2013

USA Network obnovuje Graceland!

Stanice USA Network se plánuje za rok vrátit zpět do Gracelandu. Dva dny před odvysíláním finále první série stanice obnovila drama Jeffa Eastina (White Collar) pro druhou sérii.

Seriál se inspiruje skutečnými událostmi. V popředí stojí skupinka agentů v utajení, což se divákům očividně líbí. Graceland se letos stal nejlepším letním skriptovým seriálem na kabelovce v klíčové skupině 18–49 let. Epizody v průměru sledovalo 1,8 milionů lidí a celkové číslo za týden se vyšplhalo až na 4,3 milionů.

„Jsme hrdí na to, že jsme domovem jednoho z nejlepších nových kabelových dramat. Očekáváme, že Graceland bude pro naši stanici dlouhodobým hráčem,“ prozradil v oficiálním vyjádření Chris McCumber, prezident stanice.

Co je na Gracelandu zvláštní, je nebývalý nárůst diváků při započítání čísel z DVR nahrávání. Graceland si takto polepší o neuvěřitelných osmdesát sedm procent. Kromě toho seriál také těží ze svého předskokana Burn Notice (Status: Nežádoucí), který letos dojíždí finálovou sezónu.

Co se týče ostatních seriálů stanice: White Collar začne svou pátou sérii 17. října, Burn Notice končí a Covert Affiars (V utajení), Necessary Roughness a Suits (Kravaťáci) musí na rozhodnutí o obnovení či zrušení ještě chvíli počkat, zatím není rozhodnuto.


Dali jste letos v létě Gracelandu šanci? Jste rádi, že se seriál vrátí i za rok se druhou řadou?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

mmnm8878
hodně dávno
Snad mi nezruší Suits :/
Ragnarok8
hodně dávno
Velice dobrá zpráva, Graceland sleduji a myslím, že má docela potenciál na za...
eliza2210
hodně dávno
skvelá správa :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY