Facebook Twitter E-mail
19. ledna 2014

Krmení pro watchlist: Looking

A k novinkám od HBO zavítáme i dnes. Minulý týden stanice odvysílala pilotní epizodu jejího nového dramatu True Detective (článek si můžete přečíst zde), dnes však pro změnu odvysílá pilot půlhodinové komedie Looking. Seriál pochází od tvůrců Michaela Lannana a Andrew Haigha a je popisován jako směsice Girls a Sex and the City (Sex ve městě) v pánské verzi.

Patrick (Jonathan Groff), Agustín (Frankie J. Alvarez) a Dom (Murray Bartlett) jsou blízcí přátelé žijící v San Franciscu. Společně prozkoumávají nejrůznější možnosti nové generace homosexuálů a hledají naplnění jak v lásce, tak i v životě. Ačkoliv je spojuje pevné přátelství, každý z nich se nachází v jiném bodě jejich dlouhé životní cesty.

Patrick je 29letý návrhář počítačových her, který se rozhodl zase randit poté, kdy se jeho ex zasnoubil. Přes jeho překvapení, jak vyzývající v dnešní době je, najít si partnera, Patrick ví, že vždycky má po ruce své přátele, na které se může spolehnout. Agustín, který se právě přehoupl na jednatřicet let, se rozhodl přestěhovat se ke svému dlouhodobému přítelovi do Oaklandu, ačkoliv si plně uvědomuje nevýhod, které ho po odchodu ze San Francisca mohou očekávat. Nejstarší člen skupinky přátel, 39letý Dom, se pomalu blíží k polovině svého života se stále nesplněným cílem a to najít si svou pravou lásku.

Mezi vedlejšími postavami spatříme Scotta Bakulu (Enterprise), Russella Toveyho (Being Human, Sherlock), Lauren Weedman (Hung, True Blood), O-T Fagbenle, Andrewa Lawrence (Oliver Beene) a Raúla Castillo.

K doplnění vašeho obrázku o seriálu se níže můžete podívat na minutu a půl dlouhý trailer:


Jste fanoušky seriálu Queer as Folk? Zaujala vás tato, jemu podobná, nová komedie?

(Zdroje: press release, the hollywood reporter)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lill
před 287 týdny
Neviem či len mne, ale odkaz na trailer nejde spustiť.
ragelly
před 287 týdny
Trailer opraven. Uvidíme, jak dlouho bude fungovat :)
dixi789
před 286 týdny
Celej trailer jsem čekala, až se tam objeví Brian. :) Vypadá to docela fajn,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY