Facebook Twitter E-mail
3. února 2014

Justified: Další posila pro pátou sérii

Oscarová vítězka Mary Steenburgen se připojí k páté sérii dramatu Justified od televizní stanice FX. Poprvé se objeví v desáté epizodě a ztvární postavu jménem Katherine Hale, krásnou jižanku a bývalou ženu známého kriminálníka Wynna Duffyho (Jere Burns).

Zpráva o jejím obsazení byla zveřejněna až poté, co hvězda seriálu Timothy Olyphant (Raylan Givens) a tvůrce Graham Yost oznámili ukončení seriálu šestou sérií. Tuto zprávu potvrdil ředitel televizní stanice FX John Landgraf.

„Bylo to rozhodnutí Grahama Yosta a Timothyho Olyphanta. Já bych rád měl další řady. Je to jeden z mých oblíbených seriálů.“

Mary Steenburgen je tak další hvězdou, která se připojí k seriálu. V páté řadě jsme se dále setkali s Michaelem Rapaportem, který je hlavou rodiny Crowe, Amaury Nolasco (Elvis Machalo), Aliciou Witt (Wendy Crowe), Kaitlyn Dever (Loretta McCready), Amy Smart (Alison Brander) a dalšími.


Co říkáte na doposud odvysílané epizody? Bude Mary vhodnou posilou?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Metrix
Autor je naprostým seriálovým fanatikem, který každou volnou chvíli něco sleduje. S velkou chutí se pustí do jakéhokoliv žánru a ničeho se nezalekne.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY