Facebook Twitter E-mail
21. března 2014

Amanda Righetti v crossoveru Chicago Fire a Chicago P.D.

Amanda Righetti míří z Kalifornie do Chicaga. Herečka, která v Mentalistovi ztvárňuje Grace Van Peltovou, bude totiž hostovat v crossoverových epizodách seriálů Chicago Fire a Chicago PD!

V obou epizodách si zahraje dětskou lékařku v nemocnici. Také se proslýchá, že by se mohla stát hlavní postavou dalšího připravovaného spin-offu s názvem Chicago M.D., právě o této nemocnici. Další zdroje však říkají, že se žádné nemocniční drama nechystá. Jelikož jsou ale oba seriály celkem úspěšné a byly nedávno obnoveny na další série, možná by stálo za to rozšířit tento seriálový svět, co myslíte?

Stanice NBC aktuálně vysílá druhou sérii Chicago Fire, v lednu měl premiéru spin-off s názvem Chicago PD. První crossoverová epizoda se bude vysílat 29. dubna v rámci Fire. Zápletkou bude teroristický útok na Chicago.

Amanda se v šesté sérii The Mentalist objevuje již celkem nepravidelně. A zatím to také vypadá, že Mentalista právě po šesté sérii skončí a CBS jej neobnoví na další sérii. Mezi její další role patří například Hailey Nichol v The O.C. Narodila se 4. dubna 1983.


Těšíte se na crossover mezi Chicago Fire a PD? A jak se vám líbí obsazení Amandy do role lékařky?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

allyska
před 184 týdny
Tak to se těšim, Amandu jsem v oc měla ráda. Další spin off ve mě moc...
Lill
před 184 týdny
Ja ju mám strašne rada a len kvôli nej som začala CPD pozerať, ale bavia ma...
allyska
před 184 týdny
dobře, beru na vědomí, možná na to někdy mrknu :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY