Facebook Twitter E-mail
29. března 2014

Z Teen Wolf odchází oblíbenec fanoušků!

Nejen, že si fanoušci seriálu Teen Wolf (Vlčí mládě) musí počkat pár měsíců do začátku nové série. Nyní se ukazuje, že čtvrtá řada bude o něco chudší. Nebo spíš o někoho.

Herec Daniel Sharman, který v tomto nadpřirozeném dramatu ztvárnil sexy vlkodlaka Isaaca, se v nové sérii nevrátí. Podle dostupných informací se tak stane na žádost herce, který chce využít jiných pracovních nabídek. Tvůrce seriálu Jeff Davis oznámil, že Isaaca nezabijí, takže mu zůstanou zadní vrátka, kdyby se někdy v budoucnu chtěl vrátit.

Sharman je tak třetí obětí v pondělí ukončené sezóny. Kromě něj ze seriálu odešla také Allison (na přání její představitelky Crystal Reed) a Aiden (Max Carver).

Kromě změn v obsazení dojde ve čtvrté řadě také k úpravám v příběhu. Davis již dříve oznámil, že se nová série bude točit okolo Scotta a jeho „velmi lidských problémů“.

„Scott již čelil hodně nadpřirozeným problémům, ale nyní se bude muset vypořádat s velmi složitými člověčími věcmi,“ řekl Davis.


Líbil se vám Isaac? Mrzí vás Sharmanův odchod? Doufáte, že se v budoucnu vrátí? A co říkáte na pondělní finále?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Sleslikslicka
před 185 týdny
Mno, dodává jiskru, podle mě je to hlavní postava. Já vím, že se nám snaží...
petule611
před 185 týdny
Strašná škoda, doufám že si to rozmyslí a vrátí se nám :(
ševča
před 175 týdny
Zpočátku jsem ho nemusela, ale tuhle řadu už jo. Bude chybět. Jenom... obě...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY