Facebook Twitter E-mail
31. května 2014

Flash odtajnil další postavu

Jeden z nejočekávanějších projektů příští sezóny Flash přibral další posilu a odtajnil, jakou postavu ztvární. Tou posilou je John Wesley Shipp a casting na tuto roli proběhl již v únoru, ale až nyní se dozvídáme, jakou postavu si zahraje.

Shipp si zahraje otce Barryho Allena (Grant Gustin), poprvé se objeví v pilotu a stane se jednou z pravidelných postav. Pro tuto roli nemohl být zvolen nikdo příhodnější – Shipp totiž hrál postavu Flashe ve stejnojmenném seriálu ze sezóny 1990/91. Kromě této role si ho můžete pamatovat například ze seriálu Dawsonův svět, kde hrál otce hlavního hrdiny.

Výkonný producent Greg Berlanti řekl: „Vzhledem k jeho historii s Flashem jsme společně s Andrewem Kreisbergem a Geoffem Johnsem měli jasno o tom, kdo by měl ztvárnit Barryho otce. On dává svou přítomností fantastický emocionální rozměr pilotnímu dílu a těšíme se na jeho účinkování v mnoha dalších epizodách.“

„Navíc se známe osobně a těším se, až s ním budu znovu spolupracovat. Je to skvělý člověk a herec,“ dodal Berlati a odkazoval tím na předchozí spolupráci u seriálu Dawsonův svět.

Flash se od nové sezóny bude vysílat každé úterý na stanici CW a víme, že v úvodní epizodě se na chvilku objeví i představitel Arrowa Stephen Amell.


Už vyhlížíte start nové sezóny a Flashe? Co říkáte na novou posilu?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Salem
před 181 týdny
to je jak ve Smallvillu kde mámu hrála bývalá (máma hrála Lanu)
Maguša
před 181 týdny
Těším se strašně moc!!! :))
Gabi95
před 181 týdny
No jo vlastně,na to bych bývala zapomněla.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY