Facebook Twitter E-mail
13. srpna 2016

Scandal přeobsazuje další postavu

V midseason se představí již šestá série politického dramatu Scandal a kromě sníženého počtu epizod s sebou přinese i změnu týkající se obsazení jedné z vedlejších postav. Novou tvář získala Jakeova (Scott Foley) novomanželka Vanessa.

Doposud se v této roli objevovala herečka Joelle Carter (Justified). Ta ovšem získala hlavní roli v nadcházejícím seriálu Chicago Justice, a tak svou roli ve Scandalu opouští. Smlouvy totiž většinou povolují hostování v jiném seriálu pouze na tři epizody (a to jen v případě, že je to časově možné).

Její místo zaujme herečka Jessalyn Gilsig, známá ze seriálů Boston Public (Bostonská střední), Glee nebo Vikings (Vikingové). Zatím není jisté, v kolika epizodách se objeví. Pro seriál se nejedná o první přeobsazení. Během čtvrté série změnila podobu prezidentova dcera Karen, kterou si místo herečky Madeline Carroll zahrála Mary Mouser.


Jste odpůrci přeobsazování postav? Nebo vám to u vedlejších postav nevadí? Co říkáte na tuto změnu?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

channina
před 62 týdny
Přeobsazení zrovna téhle postavy by mi byl šumák, kdyby nevybrali tuhle...
Engeneer
před 62 týdny
Škoda, na malou chvilku jsem doufal, že se zbavili Foleyho. :D Nevím proč, ale...
justynajohnson
před 61 týdny
Škatulata hýbejte se :) U takovýchto změn mi to ani nevadí.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY