Facebook Twitter E-mail
22. září 2014

New Girl a další nápadník pro Jess

Seriál New Girl (Nová holka) patří mezi ty, které již odstartovaly novou sezónu. Start nové série rozhodně neznamenal ukončení novinek ohledně obsazování nových rolí. Dnes se dozvídáme o dalším nápadníkovi pro Jess (Zooey Deschanel).

Ano, vypadá to, že Jess před sebou bude mít v nové sezóně opravdu zástup mužů, toužících po společně strávených chvilkách. Nedávno jsme vás informovali hned o dvojici nových uchazečů a dnes si musíme na seznam připsat další jméno.

K obsazení se na jednu epizodu připojí i Michael Stahl-David. Toho si můžete pamatovat díky rolí v seriálech The Black Donnellys nebo My Generation. Kromě toho si zahostoval i v seriálu Person of Interest (Lovci zločinců).

V New Girl se představí jako pohledný a normální chlápek, se kterým Jess randí. Uvidíme, jak přijme neortodoxní situaci, u které Jess doufá, že bude v pohodě. Jde o fakt, že Jess pořád bydlí se svým ex-přítelem Nickem (Jake M. Johnson). Tato epizoda je připravena na vysílání v listopadu.


Stíháte ještě počítat nápadníky pro Jess? Jak se vám líbil start do nové sezóny?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY