Facebook Twitter E-mail
18. srpna 2014

New Girl: Kaitlin Olson potrápí Jess

Okolo seriálu New Girl (Nová holka) je poslední dobou poměrně živo. Před několika dny jsme vás informovali o účasti Jessicy Biel. Dnes přichází zpráva o obsazení další ženské herečky.

V seriálu se představí Kaitlin Olson, herečka, kterou znají především fanoušci seriálu It's Always Sunny in Philadelphia, kde hraje hlavní roli Deandry ‚Dee‘ Reynolds. Kromě toho několikrát jako host představila svůj hlas v animovaných seriálech jako Unsupervised, Brickleberry či Family Guy.

V New Girl by se měla představit v několika epizodách jako Ashley. Bývalá spolužačka a také nemesis Jess (Zooey Deschanel) a Cece (Hannah Simone) ze střední školy. Situace se samozřejmě ještě víc zkomplikuje protože Ashley je momentálně zasnoubená s Jessiiným otcem (Rob Reiner), což znamená, že dojde i na jeho návrat. Ashley by se poprvé měla představit ve třetí epizodě nové série.

Čtvrtá série New Girl odstartuje 16. září na stanici FOX.


Co na novou posilu říkáte? Těšíte se, až vrátí Jessiin otec?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY