Facebook Twitter E-mail
23. října 2014

Morena Baccarin novou posilou pro Gotham

Nedávno jsme vás informovali o tom, že seriál Gotham se dočkal objednávky na plnou sérii, to znamená hlavně rozšíření příběhu a přidání nových postav. Dnes se dozvídáme o první, která nás svou přítomností potěší.

V Gothamu se dočkáme doktorky Leslie Thompkins a zahraje si ji Morena Baccarin. Tu si seriáloví fanoušci jistě pamatují z role Inary v seriálu Firefly, ale svou roli sehrála i v seriálu V nebo Homeland (Ve jménu vlasti).

Zpět k postavě. Leslie Thompkins je nadaná a hlavně oddaná lékařka, která se přátelila se zesnulými Thomasem a Marthou Waynovými. Nyní je odhodlaná využít své schopnosti pro podporu Gothamu v místech, kde je to nejvíce potřeba. To v současné době znamená pracovat v nově otevřeném domově Arkham Asylum pro duševně choré zločince. Díky svým lékařským dovednostem a schopností pracovat pod tlakem se zaplete s Jamesem Gordonem (Ben McKenzie) do mnohem nebezpečnější záležitostí. Své působení odstartuje Baccarin na začátku roku 2015.


Jak se vám novou postava a její představitelka zamlouvá? A jak hodnotíte samotný seriál, baví vás?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LenkaTalaskova
před 160 týdny
Taky je pro mě spíše Adriou. :-)
Morrigan
před 160 týdny
Super, na Morenu se vždycky ráda kouknu. Jako Inara byla nezapomenutelná.
La.Volpe
před 149 týdny
To sem byl dnes mile překvapen. Tuhle herečku mám rád už od hvězdné brány a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY