Facebook Twitter E-mail
31. října 2014

Na MTV se bude Vřískat

Stanice MTV se konečně rozhoupala a učinila objednávku na plnohodnotnou sérii pro Scream. Před pár týdny jsme vás informovali, že se práce na pilotním dílu rozbíhají, a pár dní poté následovala zpráva o obsazení. Nyní se tedy konečně dočkáváme té nejdůležitější zprávy, protože můžeme s jistotou říct, že Vřískot se dočká seriálové zpracování. Seriál bude mít premiéru v říjnu 2015 a dočká se 10 epizod.

Práce na tomto projektu byla opravdu dlouhá. Již v květnu 2013 byla oznámena objednávka pilotu. Pozice hlavního showrunnera se ujala Jill Blotevogel (Ravenswood) a scénář k pilotní epizodě měli na starosti Jay Beattie a Dan Dworkin (oba Criminal Minds). Režie pilotního dílu se ujal Jamie Travis (Faking It). Mezi výkonné producenty patří i tvůrce originální série Wes Craven.

Středoškolská série bude sledovat „zatím“ živé studenty: plachou, ale populární Emmu (Willa Fitzgerald), uměleckou samotářku Audrey (Bex Taylor-Klaus), počítačového geeka Noaha (John Karna), atletického Willa (Connor Weil), divokou prominentku Brooke (Carlson Young) a nového, tajemného kluka jménem Kieran (Amadeus Serafini). K obsazení patří také Joel Gretsch jako šerif Clark Hudson (otec Kierana) a Tracy Middendorf jako Maggie.

Tato hororová série by mohla v programu zaujmout místo ve společnosti nadpřirozeného seriálu Teen Wolf (Vlčí mládě) a společně tak vytvořit na MTV strašidelný blok.


Jste rádi, že se seriál dočkal objednávky na sérii? Budete ho sledovat?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 159 týdny
Souhlasím, na tohle se dost těším :) Snad se z toho nebudou snažit dělat...
Pajky
před 159 týdny
Já se na to taky těším a věřím tomu, že pokud u toho bude Craven, tak se...
ševča
před 141 týdny
Já měla trošku strach z toho, že to dělá MTV, Vřískot tak nějak patří...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY