Facebook Twitter E-mail
30. ledna 2015

Ray Donovan láká pro třetí sérii hvězdné posily

Seriál Ray Donovan se v létě vrátí na obrazovky stanice Showtime se svou třetí sérií. A již nyní začíná pořádně zbrojit na nadcházející ročník. Dnes vám představíme hned trojici herců, kteří Rayovi (Liev Schreiber) v nové zkomplikují život.

Nejprve se představí prominentní filmový producent a miliardář Finney, a právě ten si objedná služba Raye, aby zachránil svou rodinu z potencionálně katastrofické situace. Ti dva spolu pak uzavřou velmi silné spojenectví.

V této roli se představí Ian McShane. Ten se naposledy objevil v American Horror Story, ale fanoušci ho budou znát především z role Ala Swearengena ze seriálu Deadwood. Právě fanoušci Deadwoodu se mohou zaradovat nad malým shledáním, v seriálu totiž hraje také Paula Malcomson, Rayovu manželku Abby. Není známo jestli se společně objeví před kamerou, ale předchozí zkušenosti po tom přímo volají.

K němu se připojí Katie Holmes. Ta se proslavila rolí Joey v seriálu Dawson's Creek (Dawsonův svět), ale vidět jste ji mohli i v seriálu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku) či minisérii The Kennedys (Kennedyové). Zahraje si chytrou a inteligentní podnikatelku Paige, která je dcerou Andrewa Finneyho.

Třetí posilou do party je Leland Orser. Toho mají v paměti hlavně fanoušci seriálu ER (Pohotovost), kde si zahrál doktora Luciena Dubenka.

Díky jeho přítomnosti se vrátíme ke klíčové vraždě z první série, což je opravdu špatná zpráva pro Raye. Orser se k obsazení připojí jako otec Romero, který vyšetřuje vraždu pedofilního kněze.

V průběhu ledna se na tiskové konferenci nechal slyšet prezident stanice Showtime David Nevins, že třetí série Raye Donovana je první série bez Ann Biderman u kormidla a proto se možná dostaneme i trochu „mimo rodinku Donovanových“. Natáčení začalo 26. ledna a vysílání třetí řady je naplánováno na léto.


Těšíte se na třetí řadu Raye Donovana? Co říkáte na nové posily?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 141 týdny
Tak dcera Katie by mohla moji pozornost získat :-)
Destinytte
před 141 týdny
Mě to už nějak neba. :/

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY