Facebook Twitter E-mail
31. ledna 2015

Ground Floor zrušen po druhé sérii

Bill Lawrence tentokrát neměl moc velké štěstí. Jeho komediální seriál Ground Floor, který jsme vám představili v článku o Billovi, zrušila stanice TBS po druhé sérii.

Stanice prozatím odmítla zprávu komentovat, existuje proto malá jiskřička naděje, že je tu nějaká šance pro třetí řadu. Podle zdrojů to však vypadá, že finále druhé série, které je v plánu na 10. února, bude sloužit zároveň jako poslední díl seriálu.

Zajímavostí je, že seriál si vede o stupeň lépe než jeho kolega Cougar Town, který dělá Ground Floor předskokana. Komedie si odbyla premiéru druhé série v prosinci, kdy získala 1,4 milionu diváků a rating 0.6. Poslední odvysílaný díl se vyšplhal dokonce na 1,7 milionu a rating 0.7 (vs. Cougar Town 1 milion a rating 0.5). To je skvělé zlepšení oproti první řadě, která získala za celý týden, když se počítají také čísla z DVR, v průměru 1,8 milionu diváků.

Na TBS už tak zbývá pouze animák American Dad! a talkshow Conan. Na rok 2015 má stanice v plánu čtyři nové komediální seriály.


Mrzí vás zrušení Ground Floor? Patříte mezi ty, kteří si tuto dvacetiminutovku zamilovali? Doufáte, že se TBS rozhodne opačně a nejen, že zprávu nepotvrdí, ale naopak objedná třetí řadu? Myslíte, že je to vůbec reálné?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 144 týdny
Tak už je to oficiálně oficiální - seriál po dvou řadách končí.
jukab
před 144 týdny
Fakt škoda...napsal jsem ho i do aktuální ankety jako nej komedii, aby...
ševča
před 121 týdny
Měla jsem seriál ráda, ale i tak byl mezi kvalitou řad velký propad. Radši...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY