Facebook Twitter E-mail
27. srpna 2015

USA Network posouvá finále Mr. Robota

Fanoušci seriálu Mr. Robot si budou muset na očekávané finále ještě týden počkat. USA Network, domovská stanice seriálu, dnes oznámila, že poslední epizodu první řady neodvysílá tak, jak bylo prvně plánováno.

Stanice uvedla i oficiální vyjádření: „Původně natočené finále první řady seriálu Mr. Robot obsahuje grafickou scénu podobnou té, ke které dnes došlo během tragédie ve Virginii. Z úcty k obětem, jejich rodinám, přátelům a také našim divákům finále odkládáme. Soucítíme se všemi, které tato tragédie ovlivnila.“

Ke zmiňované tragédii došlo dnes v ranních hodinách, kdy byli reportérka Alison Parkerová, její kameraman Adam Ward a účastník jimi natáčeného interview postřeleni svým bývalým kolegou. Parkerová i Ward svým zraněním podlehli, účastník rozhovoru se zotavuje v nemocnici. Útočník se po pronásledování policií rozhodl ukončit svůj život, následně zemřel v nemocnici.

USA Network tedy finále Mr. Robota posouvá na 2. září (u nás 3. září) a prohlásila, že epizoda nebude nijak upravována a že bude odvysílána kompletní.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nycklick
před 171 týdny
Já si říkal, kvůli čemu by to sakra posouvali takhle na poslední chvíli. Palec...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY