Facebook Twitter E-mail
9. října 2015

Lhářky představují novou znělku

O tom, že seriál Pretty Little Liars (Prolhané krásky) chystá novou znělku, už se ví nějaký ten pátek. Nyní konečně bylo zveřejněno ono avizované intro a je jen na vás, jaký názor si na něj uděláte.

Aria oficiálně předala dál svou hlavní úlohu, kdy stála v čele delegace hlavního ššššš-ače.

Když se na ABC Family (brzy Freeform) Lhářky vrátí s druhou polovinou šesté série, všech pět z nich, včetně Alison, se bude střídat a bude si dávat prstík přes rty. Ššššeptání se bude v každé epizodě střídat a vypadá to, že všechno odstartuje Emily.

Série 6B se bude odehrávat pět let v budoucnosti. I když Charlotte není do nové znělky zahrnuta, podle tvůrců bude stále významnou součástí životů všech dívek. „Alison se o ní bude starat. Uvidíme, jak postoupila za posledních pět let,“ uvedla nedávno producentka I. Marlene King.


Tak co myslíte? Líbí se vám holky? Jste rádi, že se budou v šeptání střídat? Jak si podle vás vede Emily v ukázané znělce? :-)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lincey
před 110 týdny
Toľko rečí okolo novej znelky, človek sa na ňu tak dlho teší a nakoniec urobia...
ragelly
před 110 týdny
Mimochodem, ještě bylo potvrzeno, že se 6B vrátí 12. ledna.
Mistin
před 110 týdny
No prej změna :D nic moc teda čekala jsem víc.. A hlavně ššš od Emily vůbec...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY