Facebook Twitter E-mail
28. dubna 2016

Sylvester Stallone bude televizním mafiánem

Když už získáte po desítkách let herecké kariéry svou první hlavní televizní roli, tak ať už stojí za to. To se hodí říct o novince, ke které se upsala hvězda akčních trháků minulého tisíciletí, herec Sylvester Stallone.

Stallone získal hlavní roli mafiánského bosse Raymonda Aprilea v nadcházející seriálové adaptaci knihy Omerta. Omerta je poslední román od Maria Puzoa, který stojí za hitem Godfather (Kmotr). Hlavním hrdinou je Raymonde a jeho synovec Astorre Viola, který po něm převezme rodinný podnik.

Adaptace prozatím nemá určenou stanici, produkční společnost The Weinstein Company hodlá projekt v brzké době stanicím nabídnout k prodeji.

Herec je skutečnou legendou. Proslavil se již v 70. letech, když získal nominaci na Oscara za svou roli ve filmu Rocky. Roli si v následujících letech zopakoval ještě šestkrát, naposledy v loňském roce ve filmu Creed.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IcePrincess
před 81 týdny
Stallone je záruka toho, že se na to hodně lidí podívá a knížka se taky prej...
STOUPA
před 81 týdny
tak to jsem teda hodně zvědav jak to zvládne.
Pajky
před 81 týdny
Nový Boardwalk Empire? Doufejme...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY