Facebook Twitter E-mail
7. listopadu 2014

Dalším filmem v televizním podání bude animák

Jako by se roztrhl pytel s rebooty filmů. Naposledy jsme vás informovali o blížících se seriálových zpracování Křižovatky smrti či Resident Evil a dalších. Tentokrát se chystá televizní verze známého animovaného filmu Zataženo, občas trakaře.

Na vývoji pracuje DHX Media ve spolupráci se Sony Pictures Animation. Děj by se měl zaměřit na studentská léta excentrického mladého vědce Flinta Lockwooda, konkrétně na jeho pobyt na střední škole. Disney XD potvrdila 26 epizod v délce 22 minut. Kromě Flinta se po vzoru dvou celovečerních filmů objeví známé postavy jako například Flintův otec Tim, opička Steve, mladá novinářka Sam Sparksová nebo třeba sardinkový model Brent McHale.

Tvůrci i obě studia, která se na televizní verzi podílejí, věří, že se seriál setká s úspěchem a že k obrazovkám usednou jak fanoušci původních dvou filmů, tak i ti noví. Filmy si v kinech přeci jen vydělaly dohromady zhruba 510 milionů dolarů.


Potěšila vás tato zpráva? A který další film by si podle vás zasloužil televizní zpracování?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY