Facebook Twitter E-mail
7. června 2016

American Horror Story: Návrat známé tváře

Uběhly již více jak čtyři měsíce od konce páté řady American Horror Story a většina fanoušků tak už netrpělivě očekává oznámení nového podtitulu k šesté sérii. Zatím však musí postačit zprávy o castingu.

Bylo prozrazeno, že k osazenstvu přibude herec Leslie Jordan, který zatím hrál pouze v jedné řadě – Coven. Tam ztvárnil postavu Quentina Fleminga, člena čarodějnické rady, objevil se po boku Robin Bartlett a Frances Conroy.

„Vracím se mezi mou druhou rodinu v American Horror Story vedle hvězd jako Evan Peters, Denis O´Hare, Angela Bassett a Lady Gaga. Není to skvělé? Jsem velmi nadšený, že mi to Ryan Murphy opět umožnil. Navzdory tomu kolik velkých jmen se již v AHS objevilo, jsem ohromně vděčný, že můžu být dalším, na koho se bude vzpomínat ve spojení s touto super show.“

Oficiálně je potvrzen návrat Lady Gaga a Angely Bassett. Novou roli Murphy již nabídl i Frances Conroy, která se k tomu zatím nevyjádřila. Jedno je bohužel jisté. Jessica Lange se již nevrátí v žádné z budoucích sérií.


Máte radost z dalšího znovu shledání v American Horror Story? Vybavíte si Leslie Jordana i v jeho filmových rolích?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

A.R.G.U.S.
před 71 týdny
Doufám, že znovu uvidíme Lily Rabe!
justynajohnson
před 70 týdny
Za tento návrat jsem ráda.
vlkodlak239
před 70 týdny
A ví prosím někdo,proč se nevrátí Jessica Lange???Vždyť se řešilo,že by se měla...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY