Facebook Twitter E-mail
5. června 2012

Remake The Munsters našel svého taťku

NBC obsadila hlavní roli v připravované novince Mockingbird Lane, která bude remakem slavné komedie z 60. let The Munsters.

Slavného patriarchu rodiny Hermana Munstera v nové verzi ztvární herec Jerry O'Connell. Vystřídá tak Freda Gwynneho, který hrál Hermana v původní verzi.

Projekt měl jít do produkce již na jaře, ale nakonec datum bylo kvůli problémům s obsazováním herců posunuto až na rané léto. Do vysílání se pak seriál dostane někdy během roku 2013.

Pod remake se podepíší Bryan Fuller a Bryan Singer. Ač byl původní seriál komedií, NBC popisuje Mockingbird Lane jako vizuálně velkolepé hodinové drama.

O'Connella jsme mohli naposled vidět v jednosezónním právnickém The Defenders. V Mockingbird Lane doplní již dříve obsazené Eddieho Izzarda (děda) a Masona Cooka (Eddie).

Vypadá to, že Bryan Fuller bude mít příští sezónu plné ruce práce – Hannibal, Clarice, Mockingbird Lane… Dáte mu šanci i u tohoto projektu?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ajam
před 280 týdny
"Vypadá to, že Bryan Fuller bude mít příští sezónu plné ruce práce –...
Blue Being
před 280 týdny
Hmm, asi tomu dám šanci.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY