Facebook Twitter E-mail
14. června 2012

Další herec ze Star Treku ve Warehouse 13

Brent Spiner, který se lidem vryl do paměti především svou rolí nadporučíka/an­droida Data ze série Star Trek, se 23. července (premiéra 4. řady) připojí k oblíbenému seriálu Syfy, Warehouse 13 (Skladiště 13). Jako bratr Adrian povede minimálně 6 epizod velmi tajnou sektu známou pod názvem Bratrstvo rytířů černého diamantu.

Příběh začíná hned po explozivním finále 3. série, během něhož bylo skladiště zničeno a zabito několik hlavních postav. „Artie a spol. vyrazí na misi, která má dát jejich životy znovu dohromady a bratr Adrian je jejich nejhlavnější překážkou,“ prozradil výkonný producent Jack Kenny. „Bratrstvo má původ v rytířích Templářského řádu a je tedy logicky napojeno na Vatikán. Jejich úkolem je chránit mnoho mocných artefaktů, z nichž jeden Artie zoufale potřebuje, aby se vše opět vrátilo do starých kolejí.“

Je tu ovšem jeden problém, a to velký. „Použití tohoto objektu by na svět vypustilo neskutečné zlo, což bratr Adrian za Boha nemůže dopustit,“ pokračuje Jack. „Adrian vede mocnou a fanatickou sektu, která se neřídí vůbec žádnými pravidly. Bratrstvo pro dosažení cíle udělá cokoli; jsou to výteční bojovníci, kteří jsou ochotni zemřít, pokud bude třeba.“

Vypadá to, že někdo z Warehouse 13 má pro herce ze Star Treku slabost, protože Brent je již 4. zástupcem z kultovního seriálu, který si ve skladišti zahraje – ti tři před ním byli/jsou René Auberjonois (Star Trek: Hluboký vesmír devět), Kate Mulgrew (Star Trek: Voyager) a Jeri Ryan (Voyager).

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

amelia.cz
před 270 týdny
Já ve skladišti Data vůbec nepoznala a to i když jsem ho viděla...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY