Facebook Twitter E-mail
7. října 2012

Fanoušci Star Treku by měli zbystřit, je tu nová soutěž!

Týden se s týdnem sešel a my jsme pro vás od našich přátel z Comicspointu vytáhli další parádní ceny do soutěže. Veškeré oslavné ódy, díky a vytesané totemy tedy můžete směřovat i jejich směrem :)

Jelikož se to hodí a protože nedávno vyšla parádní komiksová kniha s příběhy původní posádky hvězdné lodi Enterprise, budeme tentokrát soutěžit právě o tenhle kousek. Návdavkem si třetí v pořadí odnese figurku klingona Worfa (nebudu uvádět hodnost, protože ta se v čase mění). Počítám, že pro fanouška světa Star Treku je to poměrně slušná motivace k určité míře snahy.

Soutěžit začínáme rovnou dnes na obvyklém místě a protože vám chci poradit, tak k první otázce prozradím, že je to maličký chyták. Čtěte pozorně a pokud jste vychytralí, tak nalezení správné odpovědi nemůže být vůbec žádný problém.

Abyste neřekli, že jste byli ochuzeni o nějakou novinku, tak se můžete poprvé na SerialZone těšit na veřejné losování vítěze. Proběhne ve službě „hangout“ (setkání) na Google Plus a odkaz spolu s termínem losování naleznete přímo na stránce soutěže. Budete tak okamžitě vědět, zda jste vyhráli.

Hodně štěstí všem!

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

aaaja
před 266 týdny
tak po tom omnibusu už nějakou dobu koukam, nakonec jsem se smutkem usoudila,...
zipacna
před 266 týdny
Já myslím, že vím v čem je ten chyták, ale nechám si to až na po...
No One
před 266 týdny
Sákryš, chyták objeven a bohužel jsem se na něj taky chytla.. =/

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY