Diskuze k článku Vaše nejoblíbenější seriály z let 2015–2019
avatar uživatele
Janey T
Redaktor | Cool level: 21 | Phil Dunphy
25. 1. 2021 / 17:17:37 (před 3 roky)
off

Tak to je bomba. Jste skvělí, co pro nás děláte :)

Janey T.
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
25. 1. 2021 / 17:33:58 (před 3 roky)
off

Už pilně seřazuju :D. Díky za další skvělou vychytávku :-).

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Pepka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
25. 1. 2021 / 17:39:37 (před 3 roky)
off

tak jsem to prošla, skvěle se ukazuje co člověku utkví v paměti a na co si sotva vzpomene, ale 2015 a 2016 jsem nebyla moc pilná, nesestavím ani 10, třeba ještě něco doplním v budoucnu

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
25. 1. 2021 / 17:48:12 (před 3 roky)
off
Pepka napsal(a):

tak jsem to prošla, skvěle se ukazuje co člověku utkví v paměti a na co si sotva vzpomene, ale 2015 a 2016 jsem nebyla moc pilná, nesestavím ani 10, třeba ještě něco doplním v budoucnu

Tak já nemám plnou desítku snad v žádném roce :-). Jako viděla jsem dost seriálů z daného roku (nejsilnější byl u mě asi rok 2017), ale nikdy nenajdu deset seriálů, co by si v tom žebříčku zasloužily být :-). Možná že se na celou desítku dostane časem, jak se dostanu k některým restům.. Ale to je jedno velké MOŽNÁ :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
litllewitch
Redaktor | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
25. 1. 2021 / 17:52:41 (před 3 roky)
off

Já jsem 10 sestavila, ale ne vždy jsem na ni pyšná :D

Bored now...
avatar uživatele
Kolombo
Dlouholetý uživatel | Cool level: 31 | des. Walter 'Radar' O'Reilly
25. 1. 2021 / 17:53:42 (před 3 roky)
off

Tak 2015 as 2016 vyplněné. Zbytek bude následovat bez zbytečného odkladu :)

Non cuspi causa qui non debe cuspire
avatar uživatele
proobacz
Redaktor | Cool level: 26 | Ally McBealová
25. 1. 2021 / 18:15:00 (před 3 roky)
off

Klidně by mohla být zajímavá i top 10 nejhorších seriálů, to asi ne za každý rok, ale celkově.) Našly se takové, u kterých jsem měla chuť řvát. A to nejsem z těch, co by dávaly hodně nízké hodnocení nějak často.

avatar uživatele
Pepka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
25. 1. 2021 / 18:22:51 (před 3 roky)
off
proobacz napsal(a):

Klidně by mohla být zajímavá i top 10 nejhorších seriálů, to asi ne za každý rok, ale celkově.) Našly se takové, u kterých jsem měla chuť řvát. A to nejsem z těch, co by dávaly hodně nízké hodnocení nějak často.

já mám pocit, že daleko horší jsou ty seriály u kterých si ani nepamatuju, že jsem je viděla

avatar uživatele
petrSF
Uživatel od první verze | Cool level: 50 | František 'Ozzák' Pacovský
25. 1. 2021 / 18:28:16 (před 3 roky)
off

Uf, hotovo! Ale byla to fuška, protože v půlce abecedy mi to pravidelně hlásilo, že už je žebříček plný :D Takových dobrých věcí jsem viděl, až jsem na některé skoro i zapomněl :D

Editováno: 1x | Naposledy: 25. 1. 2021 / 18:28:44
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
25. 1. 2021 / 18:30:15 (před 3 roky)
off
petrSF napsal(a):

Uf, hotovo! Ale byla to fuška, protože v půlce abecedy mi to pravidelně hlásilo, že už je žebříček plný :D Takových dobrých věcí jsem viděl, až jsem na některé skoro i zapomněl :D

Taky tak, musela jsem přejít na vypisování v poznámkovém bloku, následnému seškrtání, seřazení a pak až vložení do žebříčku :D

avatar uživatele
SparkySpeirs
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
25. 1. 2021 / 18:54:45 (před 3 roky)
off

Paráda! Díky moc za super novou vychytávku, hned se do toho pustím :)!

What the fork?!
avatar uživatele
Deaneira
Dlouholetý uživatel | Cool level: 32 | Debra Morgan
25. 1. 2021 / 19:10:13 (před 3 roky)
off

Hotovo vyplněno, ale fušku to teda dalo 🤩

avatar uživatele
janulam11
VIP | Cool level: 18 | Kocour
25. 1. 2021 / 20:37:02 (před 3 roky)
off

Páni, už se těším, až se na to budu moct vrhnout. Díky.

avatar uživatele
hellukas
Dlouholetý uživatel | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
25. 1. 2021 / 21:36:06 (před 3 roky)
off

Super, to jsem si přál, díky moc :) Už mám poctivě naklikáno všechno, akorát když se podívám na seznam znovu, tak se mi top desítky přeskládají úplně jak chtějí :/

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
25. 1. 2021 / 21:45:10 (před 3 roky)
off
hellukas napsal(a):

Super, to jsem si přál, díky moc :) Už mám poctivě naklikáno všechno, akorát když se podívám na seznam znovu, tak se mi top desítky přeskládají úplně jak chtějí :/

Mrknu na to.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
xflori01
Běžný uživatel | Cool level: 7 | Manny Bianco
25. 1. 2021 / 21:46:38 (před 3 roky)
off

Super. Nejvíc se mi na tom líbí ten přehled, kolik nových seriálů z každého roku jsem shlédl. Jenom u jednoho roku jsem měl devět seriálů, jinak jich bylo vždy víc než 10. Ale jak už někdo řekl, všech deset míst jsem neobsadil u více roků, protože si umístění do žebříčku prostě některé seriály nezaslouží. Že bych si začal dávat do watchlistu i anime, na které jsem prozatím kašlal a kterého mám každý rok také shlédnuto fůru?! :)

avatar uživatele
Hlawoun
Uživatel od první verze | Cool level: 27 | Bobby Singer
25. 1. 2021 / 22:44:20 (před 3 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Mrknu na to.

Potvrzuju, taky se mi to řadí, jak se zrovna zamane a navíc je problém i s tím přesouváním. Nefungují ani "šipečky", jak by měly, což původně u ročníku 2020 fungovalo, zřejmě souvisí s drag&drop. Zkoušeno v Google Chrome na linuxu.

Jinak ale perfektní vychytávka, člověka překvapí, jak moc/málo toho v daném roce viděl :)

Zima se blíží...
avatar uživatele
AdaW
Dlouholetý uživatel | Cool level: 43 | maj. Frank Burns
25. 1. 2021 / 22:59:40 (před 3 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Mrknu na to.

Zrovna jsem se to chystala jít nahlásit. :D Sestavit mi to šlo, ale když se na ty seznamy podívám znovu, mám to najednou kompletně přeházené a už to do původního stavu ani nejde nastavit.

avatar uživatele
hellukas
Dlouholetý uživatel | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
25. 1. 2021 / 23:21:19 (před 3 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Mrknu na to.

Děkuju :)

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
25. 1. 2021 / 23:25:16 (před 3 roky)
off
Hlawoun napsal(a):

Potvrzuju, taky se mi to řadí, jak se zrovna zamane a navíc je problém i s tím přesouváním. Nefungují ani "šipečky", jak by měly, což původně u ročníku 2020 fungovalo, zřejmě souvisí s drag&drop. Zkoušeno v Google Chrome na linuxu.

Jinak ale perfektní vychytávka, člověka překvapí, jak moc/málo toho v daném roce viděl :)

Mně se to zrovna nedaří vůbec nasimulovat. Nějaký příklad u tebe?

———-
Tak šipky už se povedly. Ale i tak mi to zůstává seřazené tak jak má.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
Editováno: 1x | Naposledy: 25. 1. 2021 / 23:30:07
avatar uživatele
F.Valek
Dlouholetý uživatel | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
25. 1. 2021 / 23:34:58 (před 3 roky)
off

Vidím, že to řešíte, tak snad to brzy bude dobré, ale také se přidávám k lidem, kterým se vcelku náhodně mění pořadí každou aktualizací stránky... když je pak seriál na 8. místě třeba a dám šipku nahoru, tak je najednou druhý a takhle různě to tam nahodile poskakuje... :D

This ain't for the best, my reputation's never been worse... You must like me for me.
avatar uživatele
janulam11
VIP | Cool level: 18 | Kocour
25. 1. 2021 / 23:52:36 (před 3 roky)
off

Nevím, jestli to nějak pomůže:
Mě se pořadí nemění, seřazovala jsem jenom myší.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
26. 1. 2021 / 09:03:52 (před 3 roky)
off

hellukas, Hlawoun, AdaW, F.Valek

Mělo by být opraveno. Můžou za to šipečky, které se propisovali do všech zadaných ročníků, místo do toho jednoho konkrétního.

Je možné, že jsou některá data teď rozhozená, spravit by je měl právě jakýkoliv drag & drop (stačí jeden v každém ročník), který si je jistojistě přerovná, protože ten přepočítává vždy celou tabulku, na rozdíl od šipek, které přepočítávají jen prohozené řádky.

Pak už by mělo být vše v pohodě.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
AdaW
Dlouholetý uživatel | Cool level: 43 | maj. Frank Burns
26. 1. 2021 / 09:30:36 (před 3 roky)
off
Fruiko napsal(a):

hellukas, Hlawoun, AdaW, F.Valek

Mělo by být opraveno. Můžou za to šipečky, které se propisovali do všech zadaných ročníků, místo do toho jednoho konkrétního.

Je možné, že jsou některá data teď rozhozená, spravit by je měl právě jakýkoliv drag & drop (stačí jeden v každém ročník), který si je jistojistě přerovná, protože ten přepočítává vždy celou tabulku, na rozdíl od šipek, které přepočítávají jen prohozené řádky.

Pak už by mělo být vše v pohodě.

Potvrzuju, že už to funguje. Díky! :)

avatar uživatele
Micuda98
Redaktor | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
26. 1. 2021 / 09:47:58 (před 3 roky)
off

Tak a teď jsem po státech mohl odstranit i všechny seznamy TOP 10. :D

SerialZone Influencer | Vratař | Ty si otravný. - Fruiko, 3. 2. 2020
avatar uživatele
hellukas
Dlouholetý uživatel | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
26. 1. 2021 / 10:55:42 (před 3 roky)
off
Fruiko napsal(a):

hellukas, Hlawoun, AdaW, F.Valek

Mělo by být opraveno. Můžou za to šipečky, které se propisovali do všech zadaných ročníků, místo do toho jednoho konkrétního.

Je možné, že jsou některá data teď rozhozená, spravit by je měl právě jakýkoliv drag & drop (stačí jeden v každém ročník), který si je jistojistě přerovná, protože ten přepočítává vždy celou tabulku, na rozdíl od šipek, které přepočítávají jen prohozené řádky.

Pak už by mělo být vše v pohodě.

Díky už se mi to nepřesouvá nahodile samo do sebe, nicméně stále tam mám nějakého šotka, když si to chci seřadit správně podle sebe. Posouvá se mi to ne o jedno místo postupně, ale na nahodilé místo dolu nebo nahoru, takže třeba zmáčknu u 6. místa šipku nahoru a přesune se mi to na 2. místo a jinam nahoru to nejde...Ale někdo říkal, že už mu to funguje, tak nevím, jestli je chyba ve mně :D

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
26. 1. 2021 / 11:01:53 (před 3 roky)
off
hellukas napsal(a):

Díky už se mi to nepřesouvá nahodile samo do sebe, nicméně stále tam mám nějakého šotka, když si to chci seřadit správně podle sebe. Posouvá se mi to ne o jedno místo postupně, ale na nahodilé místo dolu nebo nahoru, takže třeba zmáčknu u 6. místa šipku nahoru a přesune se mi to na 2. místo a jinam nahoru to nejde...Ale někdo říkal, že už mu to funguje, tak nevím, jestli je chyba ve mně :D

A ten jeden přesun přes drag & drop jsi provedl?

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Hlawoun
Uživatel od první verze | Cool level: 27 | Bobby Singer
26. 1. 2021 / 12:24:43 (před 3 roky)
off
Fruiko napsal(a):

hellukas, Hlawoun, AdaW, F.Valek

Mělo by být opraveno. Můžou za to šipečky, které se propisovali do všech zadaných ročníků, místo do toho jednoho konkrétního.

Je možné, že jsou některá data teď rozhozená, spravit by je měl právě jakýkoliv drag & drop (stačí jeden v každém ročník), který si je jistojistě přerovná, protože ten přepočítává vždy celou tabulku, na rozdíl od šipek, které přepočítávají jen prohozené řádky.

Pak už by mělo být vše v pohodě.

Taky potvrzuju funkčnost a díky, palec nahoru (drag & drop je NUTNÉ provést, jinak se v ročníku chyba šipeček neopraví.)

Zima se blíží...
avatar uživatele
hellukas
Dlouholetý uživatel | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
26. 1. 2021 / 17:06:38 (před 3 roky)
off
Fruiko napsal(a):

A ten jeden přesun přes drag & drop jsi provedl?

Už to funguje, díky za trpělivost :) Na PC se mi to nejdřív přesunou nepovedlo, ale na mobilu to šlo, takže už není problém ;)

avatar uživatele
IrmaVep
Redaktor | Cool level: 34 | John Watson
26. 1. 2021 / 17:08:20 (před 3 roky)
off

Dalsi super vec, diky! Ja teda ve vetsine roku nedam dohromady ani tech 10 shlednutych novinek, natoz nejakou TOP10... Mne by bohate vystacila TOP3 ;D
Uz se tesim na ty statistiky ;)
Edit: Já jsem asi vypláchlá. Samozřejmě jsem v každém roce viděla novinek víc než dost! :D Jen na tu TOP10 to v žádném (zatím) nedosáhlo.

Editováno: 1x | Naposledy: 26. 1. 2021 / 23:06:08
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
26. 1. 2021 / 17:13:26 (před 3 roky)
off
IrmaVep napsal(a):

Dalsi super vec, diky! Ja teda ve vetsine roku nedam dohromady ani tech 10 shlednutych novinek, natoz nejakou TOP10... Mne by bohate vystacila TOP3 ;D
Uz se tesim na ty statistiky ;)

Zrovna je tu mám otevřený. Tak snad zítra.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
SuperWhovian
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
26. 1. 2021 / 18:07:11 (před 3 roky)
off

Skončilo se u 2015 nebo přibudou i dřívější roky?

avatar uživatele
Anyk
Redaktor | Cool level: 44 | Captain Hammer
26. 1. 2021 / 20:52:38 (před 3 roky)
off

Jů, Anyk zas objevila Ameriku! Jak nestíhám všechno číst, tak jsem si myslela, že jde o článek se statistikou a tak jsem ho nerozklikávala a o takovejhle poklad jsem málem přišla!

Přidávám se k ostatním, že v dřívějších letech je vyplnit TOP 10 trochu problém, protože tam kandidátů má člověk dejme tomu 10-15 a některé si třeba nezaslouží být v TOP 10 - třeba jsem viděla jen pilot nebo pár dílů a ani se mi tak nelíbily, u jednoho seriálu jsem si myslela, že budu muset hlásit chybu, že se mi tam dostal omylem a já od něj opravdu dva díly viděla, ale podle jména jsem seriál nepoznala - tak takový si v TOP 10 určitě nezaslouží být jen protože tam mám místo, aby se neřeklo nebo abych plné puntíky u trofeje, kdyby se náhodou nějaká rozdávala :-D Zatím jsem tam naklikala to, co se mi líbilo z kandidátů a za čas třeba projdu znovu...