plakát seriálu

100 Questions

(100 Questions)

Názory uživatelů

Can I Ask You a Question (and 99 more)?

Příjemně překvapil. Šla jsme do něj jako do oddychovky, když skončila "hlavní seriálová sezóna" a až mě překvapilo, jak jsem se bavila. Třešničkou byl již zmiňovaný "ass train", Wayne a jeho sleeping mode a Mikeův strach z albínů. Takových perliček je tam nepočítaně, ale tyhle opravdu uvízly v paměti.

Vypadalo to, že NBC má na léto pěkně zábavného koně, ale bohužel jsem měla po šesti epizodách utrum. Je to velká škoda, seriál měl určitě potenciál, těch pár 20-minutových dílů schlamstnete, ani nebudete vědět jak :)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

100Q

Hodně dobrý sitcom. V každém díle se objevuje několik opravdu vtipných scén. Škoda, že bylo odvysíláno jen 6 dílů, moc se to neslučuje s názvem seriálu. :) Postavy jsou příjemné, je to dobrá parta, navzájem hodně dobře sehraná (narozdíl např. od skupinky v mé jarní naději a zároveň sklamání Romantically Challenged). Ráda bych viděla, kam by se posunul vztah Charlotte a Wayna, v jejich společných scénách jsem kolem nich viděla imaginární ohňostroj, jak to mezi nimi jiskřilo. :)
Absolutně nejlepší scénka pro mě byla v druhém díle, kdy přátelé vytvořili tzv. 'ass train'. Kdo viděl, určitě si vzpomene, kdo neviděl, vřele doporučuju (mládeži lehce nepřístupno :) ). Snad na podzim nebo na jaře přijde podobný seriál, který se uchytí na delší dobu (naděje vkládám do Love Bites s rozkošnou Becki Newton, ale mám i pár dalších želízek v ohni, tak uvidíme).

80 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

HIMYM hadra

Když jsem o seriálu prve četla, nedokázala jsem si představit, jak mohou historky, které Charlotte použije jako odpovědi na otázky v seznamovacím dotazníku, tvořit zábavný seriál. Bezpochyby se jim to však povedlo. 100 questions se dost podobá How I Met Your Mother, akorát tam chybí nesmírně iritující Ted a idiotský Marshall, tudíž je o dost lepší. U některých scén jsem se doslova třásla smíchy a také by mě zajímalo, kam by se vyvinula chemie mezi Charlotte a Waynem a jestli by si Wayne někdy našel práci.
Seriálu je opravdu škoda. Mnoho horších se udrželo a taková sranda ne...

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Jen šest dílů

Výborný oddychový seriál, který mě bavil, ale měl jednu velkou chybu - skončil po šesti dílech (ono těch chybek by se našlo daleko více). První díl byl průměrný, ale poté se kvalita prudce zvedla, skoro každý okamžik seriálu mě rozesmál (třeba když Leslie přála novomanželům hodně štěstí cihlou, kterou hodila ze střechy).

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Škoda…

No neříkám, že 100Q byl nejlepší seriál všech dob, to podle mě opravdu ne, ale těch 6 dílů se mi líbilo a je škoda, že další se už nekonaly.

Britský přízvuk hlavní hrdinky byl totiž opravdu roztomilý :-) (byť osobně preferuji američtinu)

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Velká škoda

Ftipné. Neotřelé. Škoda.

Spolu s Pokojem č. 10 seriál s obrovským potenciálem, který utnuli tak strašně brzo, ale i těch 6 dílů přebije leckteré "hity" současnosti. Vynikající postavy i náměty dílů, jakož i námět celkový. Velká škoda.

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Jednohubka

Milá oddychovka, ktorá má, bohužiaľ, len malý počet epizód. Aj keď je od začiatku jasné, s kým by hlavná hrdinka v závere skončila. Taktiež je zjavná inšpirácia HIMYM. Napriek tomu je tento seriál veľmi príjemný.

Len by zaujímalo znenie tých 100 otázok.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé