plakát seriálu

Agent Carter

(Agent Carter)

Názory uživatelů

Strategic,Scientific.Reserve

Peggy Carter netreba asi predstavovať. V Marvelackom univerze predstavuje dôležitú postavu, najme v príbehu Captaina. A aj ona sa po čase dočkala vlastného seriálu a vznikla tak z toho celkom slušná dobová oddychovka, ktorá funguje tak ako má.

Príbeh je jednoduchý a zameriava sa najme na udalosti po prvom filme o Captainovi. Vojna skončila a Peggy si musí hľadať miesto a rešpekt v spoločnosti mužov. Seriál sa po celý čas točí okolo jednej veľkej zápletky, z ktorej sú nám postupne odhaľované jednotlivé kúsky skladačky. Spočiatku má síce pomalší rozbeh, ale potom to príde a seriál chytí dych a naberie svoje tempo. Skôr ako na množstvo nadubaných akčných scén s prestrelkami a bitkami (aj keď sa tú také scény nájdu) sa seriál sústreďuje na pomalšie rozprávanie príbehu, jednotlivé postavy a zápletky. Po celý čas seriál dýcha komornou atmosférou danej doby, ktorá je podkreslená hudbou či kostýmami.

Postav je pomenej, ale aj to stačí na rozpovedanie príbehu. Hayley Atwell je ako Peggy dokonalá. Nehrá sa žiadnu dámu v problémoch, ktorá potrebuje zachrániť. Skôr je to ona čo často krát musí zachrániť situáciu. Spočiatku by sa mohlo zdať, že bude to práve ona kto bude seriál ťahať. S časti tomu tak možno aj bolo, no skvelo jej sekundoval James D´Arcy ako Jarvis. A aj ostatné postavy vystúpili z tieňa, v ktorom na začiatku stáli a začali ukazovať, že aj oni majú čo to povedať do príbehu.

Agent Carter je tou správnou komornou dobovou oddychovkou, ktorá vyplní čas a objasní niektoré udalosti, ktoré môžeme poznať z filmov či Agents of SHIELD (odkazov v seriály nie je málo). Môže sa zdať, že je seriál určený predovšetkým fanúšikom Marvelu, ale každý si v ňom niečo nájde. Dokazuje, že seriál nemusí byť od prvej minúty do poslednej nadubaný akčnými scénami, striedajúcimi jednu za druhou. Ale že môže mať aj pokojnejšiu atmosféru, aby vyrozprával istý príbeh.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

"Bad-ass" Peggy

Ako neskutočne veľký fanúšik Marvel sveta som odpočítavala dni do nového seriálu Agent Carter, ktorý rozpráva príbeh "bad-ass" agentky Peggy Carter, ktorú trochu (viac) zanedbávajú, pretože so svojimi skúsenosťami by mohla viesť nejednu veľkú akciu.

Seriál nám prináša príbeh mladej Peggy Carter v podaní skvelej herečky Hayley Atwell (s úžasným anglickým prízvukom), ktorá pracuje pre tajnú službu SSR ako donášač obedu a kávy pre svojich povýšeneckých kolegov .
Peggy je aj napriek tomu obdivuhodná a statočná agentka, ktorá ešte stále smúti za svojou láskou. Príbeh nám okrem skvelej Hayley "okorenil" aj herec James D'Arcy, z ktorého sa stal gentleman v pravom zmysle slova (čo o Jamesovi nemôžme povedať v novom filme Let's be cops) - Jarvis. Táto dvojka je proste 100-bodová. Peggy poláme pár kostí a Jarvis ju pekne odvezie domov. Krásne sa spolu doplňajú.
Herecké obsadenie aj zvyšku okrsku SSR je taktiež skvelé, zaujal ma hlavne agent Thompson (ktorého troška "shippujem" s Peg).

Retro atmosféra je proste dokonalá! Tvorcov treba skutočne pochváliť za vytvorenie tak skvelého prostredia.
V celku ma seriál skutočne nadchol (nie len kvôli tomu, že mám rada Marvel tvorbu) či už svojimi postavami alebo celkom zaujímavým príbehom. Určite odporúčam fanúšikom ale aj iným, ktorý majú radi retro atmošku a anglické ženské v akcii (keď tak si radšej pozrite Captain America 1).

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Když byl America u ledu

Seriál, který přináší příběh Peggy Carter, agentky, kterou muži nepovažují za sobě rovnou, musel potěšit hlavně všechny příznivce dílny Marvel. O něco horší to budou mít ti, kteří se mezi tyto příznivce neřadí. Příběh navazuje na události z prvního filmu Captaina America a tak je možná škoda, že se nedostal na obrazovky dříve a nevyužil tak většího zájmu fanoušků. Samozřejmě, že bodovat může i s odstupem, ale...

Když pomineme napojení na Marvel, tak nejlepší částí na celém seriálu je ona skvěle zvládnutá retro atmosféra. Herecké obsazení je dobré, několik známých tváří, ze kterých u mě rozhodně vede Shea Whigham (i když je těžké v něm nevidět Eliho z Broadwalk Empire, i díky podobné "retro" atmosféře). Seriál mě vcelku bavil, ale možná to bylo jen tím, že mám filmy od Marvelu rád a tenhle kousek mezi ně prostě dobře zapadá. Nejspíš jsem čekal, že mě to chytne o něco víc, ale nestalo se. I tak to však rozhodně stojí za podívání. Těch 8 epizod uteče opravdu rychle.

Abych pravdu řekl, tak jsem nečekal, že Peggy Carter bude mít tu možnost a představí se ještě s druhou sérií, protože sledovanost nebyla nijak valná. Nemůžu však ani říct, že by mě druhá série nezajímala. Je však úplně jiná. Vyměníme New York za Los Angeles, zbavíme se sympatické spolubydlící a hodíme Peggy do romantického trojúhelníku. To je ostatně největší zápor celé série, protože se mi to vážně rychle zajedlo. Druhou slabou stránkou je záporák. Těšil jsem se z návratu Dottie, protože ta byla s Peggy skvělá, ale Whitney se rychle okoukala. Na to, že měla vládnout neskutečnou silou, tak se nechala porazit (porážet) opravdu snadno. No nic, třeba to příště bude lepší. I když ono nejspíš už žádné příště nebude...

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Carter Peggy Carter

Peggy snad netřeba představovat, kdo by neznal MARVEL a neujížděl na jejich blockbusterech? Přestože Captain America je pravděpodobně můj nejméně oblíbený Avenger, Peggy Carterová je naopak hrdinka dle mého gusta.
Ačkoliv její mužští kolegové ji nechtějí, ba až odmítají brát vážně, Peggy je emancipovanou ženou ve své době a nemá problém nakopat nějaký ten zadek, ať mužský nebo ženský. (Přece jenom buďme genderově vyrovnaní)

Postava Peggy jako emancipované/feministické hrdinky je jedna z nejlepších věcí na tomhle seriálu, hlavně když uvážíme v jakém období se děj odehrává. Což mě přivádí k další věci, a to vykreslení doby. Já osobně miluji doby minulé, a tady 40. léta vyloženě těší.

První řada mě vyloženě bavila a já si užívala všechny špionážní akce i romantickou zápletku. Na druhou stranu, druhá řada pro mě byla velkým zklamáním a vůbec nedosahuje kvalit řady první. Změna z New Yorku do Los Angeles mi nevadila ale celková zápletka mi přišla úplně mimo.

Pokud by se třetí řada nesla v duchu řady druhé, jsem ráda za zrušení, pokud by se ale uskutečnil návrat ke "kořenům" tak je zrušení škoda. Každopádně i tak díky za skvělou ženskou hrdinku. -> 70%

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

I žena má pravý hák

Pro fanoušky Marvelovek je Peggy Carter jednou z ikonických postav. Že získá seriál, mě v jednu chvíli vyděsilo i nadchlo zároveň. V současnosti se to tu hemží seriály o superhrdinech a jiných komixových postavách a ani jeden z nich mě nezaujal natolik, abych je ještě sledovala. O to větší radost byla pro mě Agent Carter.

Hayley Atwell je ve své roli výborná. Peggy je silná, chytrá žena a úžasným pravým hákem. Nic mě nepobaví více, než když ženská tříská chlapy. Peggy si vydobyla mé srdce stejně, jako si zasloužila respekt svých kolegů, i když s nimi to trvalo asi mnohem déle.

Zpracování a zasazení příběhu do období po 2 světové válce se povedlo. Nejsem hnidopich, abych v každé scéně hledala chybičku a věřím, že bych našla, ale celkově prostředí působí věrohodně a neobsahuje větší rušivé elementy.

Seriál je kromě Peggy přímo nacpaný testosteronem. Vyčnívají mi především Sousa a Thomson, kteří jsou co se Peggy týče rozdílného názoru. A samozřejmě Jarvis. Roztomilý, milující a oddaný sluha Starka, který je Peggy nepostradatelným přítelem. James jej ztvárnil přímo bravurně. Občas mi dával pocit, že svým výkonem zastínil i Hayley.

Agent Carter se netěší takové sledovanosti, jakou by si zasloužila. Zřejmě vás buď uchvátí, nebo unudí. Každopádně svou úroveň si drží po dvě série. 100% bez výhrad.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Season 1

Agentka Carter v podání britské herečky Hayley Atwell, zanechala výraznou stopu již v prvním díle filmového Captaina Ameriky. Silná a nebojácná ženská postava, která se dokázala vyrovnat svým kolegům. Agentku si oblíbilo velké množství fanoušků a v čase, kdy se objevil bonusový kraťas, se začaly ozývat hlasy, požadující další příběhy této neobyčejné ženy. Marvel neotálel a ve spolupráci se stanicí ABC přichystal midseason sérii o osmi dílech. Vedle samotné Carter se podařilo získat i další již známé postavy, které se vyskytly v MCU. Seriál odstartoval velmi svižně. Záhy byla představená hlavní kostra příběhu i ti nejdůležitější protagonisté. Agent Carter opět okouzlila diváky svým důvtipem a neustálým bojem nejen se zahraničními nepřáteli, ale také všude přítomnými překážkami ze strany svých kolegů. Poválečná Amerika stále velmi stavěla na mužském šovinismu a o nějaké emancipaci si mohly ženy i nadále pouze zdát. Pro silnou ženu jako je Peggy to představuje každodenní boj, který musí svádět. I přes všechny tyto překážky jde stále za svými cíli a přesvědčením. Tvůrcům se podařilo krásně zobrazit retro atmosféru druhé poloviny čtyřicátých let minulého století. Je to jeden z velkých taháků seriálu. Navíc Agentka Carter dokáže i zde zaujmout a smělé se řadí mezi nejoblíbenější postavy MCU bez superschopností. Postupem času ale začne skřípat hlavní dějová linka a bohužel nedokáže člověka udržet napnutého po celou dobu. Tato velmi nadějná látka se začala tvůrcům s přibývajícím časem rozsypávat pod rukama. Největším negativem je tedy překvapivě scénář. Přesto věřím a pevně doufám ve zlepšení v příštím roce. Snad nastane stejný případ jako u AoS a druhá řada ukáže ten správný potenciál, jaký seriál má. Season 1 – 70%

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Agentka "nejen hezká tvářička"

Kapitán America je strašný skautík, ještěže jeho "reputaci" zachraňuje Peggy Carter. Děvče do nepohody, které je nejen hezké, ale i inteligentní a nebojí se jakémukoli záporákovi poupravit fasádu. Agent Carter nám ukazuje, jak těžké to žena v 50.létech minulého století má, ale když jste tak schopná agentka jako ona, tak nemusíte mít obavy, že se ve světě ztratíte. A ještě když máte po boku přátele jako Howarda Starka a jeho věrného sluhu Edwina Jarvise, tak můžete směle vykročit proti všem Hydrákům a emzákům. Doufám v 3.sérii.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

První i druhá. A pořád dobrá...

Na začátek říkám, že tohle mě baví. Je zde ta správná dávka humoru, napětí a zajímavého příběhu.
Příběhu, který se před Vámi příjemě otevírá a Vy si jej užíváte.

První série je více laděná jako špiónská kriminálka. A prostředí New Yorku mu skvěle sluší.

Druhá série je daleko akčnější a LA mu krásně sluší. Hold Hollywood je spíš na tu filmouvou akci.:-) Ke slovu se tu dostává daleko víc komiks sci-fi motiv než v první sérii.

Radost mi dělají postavy. Postupně se Vám dostanou pod kůži a je příjemné vidět, že to nejsou klasičtí dobří nebo zlí aktéři. Každý z nich si hájí své motivy a ty jsou někdy víc kladné a jindy naopak ne.

Za mě pěkné pokoukání, které doporučuji shlédnou jednotlivé díly ve velmi krátké době po sobě. Pak je výsledek ještě intenzivnější.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Marvelovka

Jsem zářivým příkladem milovnice čehokoliv z Marvel Universa od Avengerů před X-many až po cokoliv jiného. Proto jsem si Agent Carter nemohla nechat ujít.

Příběh se odehrává po prvním dílu Capa a ukazuje, jak se Peggy vyrovnává se smrtí Americké legendy a svého dost-možná přítele. Ale rozhodně to neznamená, že by Peggy byla jenom ufňukanou slečnou, která vzdychá nad svou ztracenou láskou. Ne, máme tu super-hrdinku ve stylu Buffy. (Ale pořád by mě zajímalo, kde se naučila bojovat, když jí všichni pořád podceňují a bojí se jí i svěřit zbraň.)

Peggy je úžasná postava. Silná agentka, která využívá lidi, jak se jí zlíbí. Dokáže najít výhodu i v nevýhodě, dokáže se skrýt, dokáže nakopat zadek kterémukoliv frajírkovi, který si na ní bude vyskakovat.

Po prvním dvojdíle je jasné, že dějová linka bude jedna hlavní, která se bude větvit v pár menších odnoží v každém dílu. Děj vypadá tedy slibně, akčně a nezvykle. Retro atmosféra je pro mě novinka a musím říct, že je fajn vidět zase seriál s jinou tématikou, naprosto jiným prostředím a povedenými efekty.

Seriál rozhodně doporučuju, i když to není tak velká věc jako Agents od SHIELD. Pochybuju, že dojde k prodloužení, ale jako oddechovka mezi seriály rozhodně stačí. Je to příjemný, jednoduchý seriál s úžasnými postavami.

90 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Příjemné retro

Stačily dvě epizody, aby mi tenhle seriál přirostl k srdci (respektive stačila už první epizoda, ta druhá to jen potvrdila). Agentka Carterová je prostě sympatická hrdinka. Situování seriálu do 40. let nabízí osvěžující alternativu k hypermoderním Agents of S.H.I.E.L.D., nehledě na to, že Carterová se v té době musí potýkat nejen s běžnými padouchy, ale i se svými mužskými kolegy, pro které je ženská emancipace neznámým pojmem. Agentka Carterová je proti "Agentům" skromnější i co do počtu hlavních postav, což vlastně vůbec není na škodu (spíš naopak, aspoň se nezdržujeme přehršlí vztahů hlavních postav). Hayley Atwell tu zdatně sekunduje James D'Arcy v roli typického anglického butlera, kterého jeho šéf upíchl do nezáviděníhodné situace. Takže tu máme velice schopnou a kreativní agentku, která za zády svého šéfa a kolegů řeší případ, na který jsou ti náfukové krátcí, a neméně kreativního upjatého Angličana, který se snaží agentce zavděčit a zároveň skloubit svou novou práci se soukromým životem.
Je to vtipné, dobrodružné a příjemně retro. A pravděpodobně se mi po tom bude stýskat, až se zase na jaře vrátí Agenti.

90 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Po 1. sérii

PLUS:
Dobová atmoška kostýmů půjčených z Boardwalk Empire ;)
Asi i díky dobovým kulisám (opět z Boadwalk...) z toho nečpí natáčení ve studiu jako např. z Agentů SHIELDU...
Herci - bylo vidět, že je to bavilo a rejžové je ukočírovali
Hlášky
Jarvis

NULA:
Zatím bez většího zaboření se do MARVEL filmového universa, což je dobře i špatně, uvidíme dál...

MÍNUS:
Je to pro baby o babě, co nakonec všem ukáže - ale tak fandil sem jí, no :)

80 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Agentka, která zná svou cenu

Agentka Peggy Carter. Perfektní žena, která se dokázala prosadit ve světě mužů. Oddaná přítelkyně, která riskuje svůj život, aby pomohla příteli. Zimzení její životní lásky ji udělalo silnější, aby mohla bojovat za to za co bojoval on. Za svobodu a bezpečí všech.
Je to jedna z nejstatečnějších a okouzlujících žen z MARVELu. Seriál získala právem.

Dodatek: Je mi opravdu tak strašně líto, že seriál skončil. Agentka byla snad jediná neMarvelovská hrdinka, která získala svůj seriál, upřímně,.. přeju jí ten konec(myšleno co se stalo v posledním díle)

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Peggy Carter

Peggy jsem si oblíbila už od filmu Captain America: První Avenger. A i jako velký fanoušek Marvelu jsem se těšila na tento seriál. Ten předčil všechny moje očekávání. Seriál mě naprosto bavil, spojení Peggy/Jarvis bylo super, suprová retro atmosféra. Už se nemůžu dočkat 2. série ;)

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Peggy Carter.

Po pilotu jsem moc spokojený. Hayley Atwell je jako Peggy prostě úžasná. Retro atmosféra se mi zamlouvá. Akce je povedená. Vypadá to na jeden ucelený příběh. Takže klady rozhodně převažují. Zatím jediným záporem jsou zatím poměrně nevýrazné další postavy (kromě Jarvise, ten se vedle Peggy jako jediný chytal).

80 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Snaha se cení

Na rozdíl od ostatních názorů můžu říct, že jsem si od tohohle seriálu moc nesliboval a taky to tak dopadlo. Je tu hodně chváli na retro atmosféru - ano, atmoška té doby je vyvedená pěkně, ale atmosfera marvelovky už nic moc. Chybí spád, děj i napětí. Nic co by člověka nutilo dívat se dál... největší motivací pro druhý díl byla zvědavost, zda bude stejně slabý, jako ten první.

40 %
55 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
27 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

SHIELD začíná

Agents of S.H.I.E.L.D.i Agent Carter jsou skvělé seriály. Ale zde je kromě skvělých postav (Peggy,Jarvis,Howard Stark) i ta skvělá atmosféra poválečné Ameriky, ukazující počátky S.H.I.E.L.D.u, kdy to ještě bylo SSR.A jako bonus je tu very hot Hayley Atwell v roli Margaret "Peggy"Carter.Jestli bude universum MARVEL pokračovat nadále tak, jak doteď, čeká nás spousta dalších skvělých filmů a seriálů.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Peggy

Tak veľmi som sa tešila na novú MARVELovku, keďže som ich veľký fanúšik... Očakávala som že budem hodnotiť v superlatívoch a na 100% ... Začiatok sa síce pekne rozbieha a podľa mojich predstáv nie je Peggy žiadna kvetinka :D Herci, prostredie aj dobová vizualizácia je perfektná. Len neviem čím to je ale nezaujalo, resp. nenadchlo ma to tak, ako napríklad Agents of S.H.I.E.L.D ... Seriál však sledovať určite budem. Len to nadšenie postrádam.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Obyčejná detektivka

Hodně jsem se také těšil na tento seriál, když je to od Marvelu. Trochu jsem se děsil, že když je to ze starších dob, tak to bude trošku nůďo. Pak jsem si ale řekl, pché, je to přeci Marvel a akci, mašinky, hrdiny a vtip tam přece dá. No, zatím nedal. Teda jen v malé míře. Doufám (snad ne manrě), že se tam ještě něco objeví a bude to jen samá husťárna. Přeci jen v Agents of Shield říkali "ta slavná Carterová". Tak doufám, že se to ještě rozjede. To je i důvod, proč mě to drží ještě u sledování.

70 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Retro a dokonalá Carter

Já si prostě nemůžu pomoct, ale prostě tohle období mám nejradši a asi i proto se mi seriál tolik zalíbil. Ano není sice tak akční jako Agenti, ale nelze to až tak porovnávat. Seriály jsou vykonstruovány naprosto odlišně. Agenti spíš zachraňují svět. Seriál Agent Carter to hodně uhrává na dobu a nebo třeba poukazuje na pozici žen v tehdejší době a snahu Carter se prosadit a plus její boční tajné akce.

80 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Jo, za mě ano.

Lehce noirová atmosféra téhle jednohubce sluší. Je to velmi dobře koukatelná záležitost, která hluboce ctí duch nálady v poválečné Americe a hlavně duch tehdejších komixů. Není to nijak efekty nabité veledílo, ale spíše zde dýchá komornější atmosféra. Záběry jsou spíše v užším úhlu, žádné velké scény. A to je dobře, z této chuťovky tak nedýcha žádný nesmyslný pokus o velkolepost. Taky potěší, že se tu v kancelářích neprochází černí detektivové a i ženy mají s koncem války tvrdší chleba. Tak to prostě bylo.

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Konečná po třetím díle

V polovině třetího dílu jsem to vypla a už to vzdávám. Prostě mě to od začátku nezačalo bavit. Přitom to není nijak špatný... herci jsou super, dobově je to udělaný krásně... Jen ten děj a spád... Vůbec mě to nechytlo.

30 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Agent Carter

Som veľmi rád že marvel vytvoril tento seriál. Po prvých dvoch dieloch môžem seriál len odporučiť milovníkom klasiky a príbehu ohľadom Kpt. Ameriku. Dúfam že ma seriál v nasledujúcich častiach nesklame :)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Marvel seriál s naprosto parádní retro atmosférou

Tentokrát si myslím, že jedna (mini)série bude bohatě stačit, protože obsahově mi to přijde o dost slabší než Agenti, kteří ani ze začátku nebyli žádný zázrak, ale tohle je ještě horší. Ne že by se mi to nelíbilo, ale nedokáže mě to prostě tak strhnout a utíká mi to pomaleji, než bych si přál. Herecky sice skvělé, jak Peggy, tak hlavně Jarvis jsou parádní, hostování Howarda Starka mě taky potěšilo, ale z celkových (zatím) tří epizod, na mě nejlépe působila ta první, a myslím, že spousta znalců Marvelu pochopí proč. Akce působí dobře, vtipné momenty celkem taky, zasazení do čtyřicátých let je fajn a je asi nejsilnější stránkou seriálu, ale celkově to asi mohlo být víc dotažené. Přes to všechno je to celkem fajn oddechovka s parádní hlavní hrdinkou a dějem, který prozatím vypadá, že se bude jenom zlepšovat. Zatím za 70%, na víc nějak nemám sílu a uvidím, jak se to vyvine.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Peggy

Nikdy som nebola fanušíčkou komiksov, ale tento seriál rozhodne stojí za pozretie. Skvele poňali prostredie seriálu a je zaujímavé sledovať seriál bez výdobytkov 21. storočia. A Hayley Atwell je proste božská. :) Lepšiu herečku nemohli ani vybrať. Len dúfam, že kvalita seriálu nebude klesať.

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Agent Carter

Tenhle seriál se mi líbí je to něco jiného než se dívám já stačili dvě epizody a tenhle seriál jsem si zamilovala už se těším na další díl

100 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Agent Carter

serial je super viděl jsem všechny epizody škoda jen že dál už nepokračuje

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí