plakát seriálu

Big Ben

(Bulle von Tölz, Der)

Názory uživatelů

Tak to vidím já...

Psát negativní názor na seriál je mnohem horší než na film, protože když se mi nelíbí seriál, tak ho přestanu sledovat, a když ho nesleduju, tak se názor píše špatně... Z Big Bena jsem proto viděl opravdu jen pár dílů, ale ty mi bohatě stačily.

Přijde mi nudný a bez nápadů, jako všechny německé kriminálky. Navíc ty neustálé "důchodcovské" vtipy, kterých je plný... Já prostě nemám rád německý humor. I oproti jiným německým seriálům je tohle ostuda. A v Kobře jsou aspoň hezký výbuchy.
Nesympatický hlavní představitel, který očividně neumí hrát, mě obtěžoval každou minutou, což už je samo o sobě záruka průšvihu, ale jako by to nestačilo, ostatní složky jsou minimálně stejně špatné... tohle se nepovedlo...

30 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Ale tak...

Zase bych k němu nebyla tak úplně kritická, jako zvuková kulisa při vaření je to celkem dostačující. V souboji s novějšími seriály prohrává na celé čáře, to bez diskuse. Leč své kouzlo určitě pro některé diváky má.

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Big Ben

Další německá krimi. Všichni tady víte, jak na tom jsou s kvalitou ale Big Ben je podle mého názoru jednou z mála vyjímek.
Ottfried Fischer je móc dobrý herec a jeho detektivy jsem měl vždy rád a Bena obzvlášť a proto se na něj rád podívám, i když jen zřídka. Dříve jsem aĺe sledoval vcelku pravidelně. Je to zábavný seriál, délka nevadí i když občas to mohlo být i kratší. Zápletky jsou poměrně povedené, obsazení je slušné a prostředí také. Big Ben je tedy maturant německých seriálů.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Big Bill

Další ze série německých kriminálek (že jich tedy ale je, i kdyžž jsou více či méně úspěšné).

Tento seriál řadím spíš do kategorie oddychových. Neříkám, že mne úplně zaujal, jasně, hlavní postava je zajímavá, i když ne moc výrazná (to spíš Berghammerova matka), ale na druhou stranu, koukat se na to dá.

Ovšem ne dlouhodobě. Zvládl jsem několik dílů, ale když jsem si po nich uvědomil, že mi ten seriál dohromady nic nedává, že jen nudí, a celkově, i když by případy jinak vypadaly zajímavě, je to jen taková ztráta času, která se dá využít na lepší seriály, dokonce i ze stejného žánru.

A tak nehodnotím moc vysoko.

30 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nemůžu!

Ano, nemůžu si zkrátka pomoct, ale seriál nejen, že je úplně o ničem, ostatně jako 90% německých seriálů, ale zážitek je navíc umocněn vypaseným a zadýchaným kardiakem, astmatikem, diabetikem ... Dělá se mi mdlo....

0 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

...

Fatal NUDA!! Tenhle seriál mi totálně lezl na nervy. Ani když se mi chtělo spát tak mě to neuspalo, spíše mě to vytočilo. Ale za to prostředí dávám 20%

20 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

uf

Tak na tenhle seriál s tlouštíkem Benem nemám dobré vzpomínky. Babička jej vždycky nazývala Big Bent a doslova jsem se na to musela dívat, když jsem u ní spala. Ani jeden díl mě nebavil.

0 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí