plakát seriálu

Česká soda

(Česká soda)

Názory uživatelů

Tak to je Soda

Česká soda je rozhodně již kultovní dílo České televize. Satirický pořad, který dodnes nemá na českých obrazovkách konkurenci (ačkoliv se o to Tele-Tele a podobní snažili opravdu vydatně). Soda byla plná skutečně černého humoru a drsných hlášek, někdy až hraničících s cynismem.Je rozhodně škoda že skončila tak brzy, myslím že námětů na nové díly bylo (a je) stále dostatek, komplikované osobní vztahy tvůrců však již patrně neumožňovaly pokračovat.Nicméně Soda již bude mít navěky status legendy a k dobru můžeme tomuto pořadu mimo jiné přičíst i to, že z tehdy relativně neznámých "Sklepáků" Šteindlera, Čtvrtníčka nebo třeba Vávry udělal hvězdy obrazovky a přiblížil je většinovému divákovi.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Česká soda

Velmi dlouhou dobu jsem měla u seriálu hodnocení 100% ... Jako dítě jsem si na YouTube vyhledávala videa z tohoto seriálu a každý den se nad nimi strašně smála. Když jsem se nedávno k seriálu vrátila, těšila jsem se přesně na videa, které jsem jako malá milovala ... První řada ale pro mě byla docela zklamáním a velkým překvapením. Protože jsem v době, ze které Česká soda pochází, ještě ani nebyla na světě, spousta souvislostí a událostí mi prostě nedochází. Věřím, že kdybych seriál sledovala v době, kdy byl aktuální, 100% bych mu určitě nechala, ale bohužel ... Naštěstí se úroveň seriálu s druhou řadou zvedla a já se začala bavit o něco víc, líp 60% bohužel hodnotit nemůžu, a to právě z důvodu, že větší část vtipů a narážek prostě nechápu ... I když teda je fakt, že České sodě podobný seriál už nikdy v televizi neuvidíme ... Což je víc než škoda ...

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

...

No podle mě bezkonkurenčí seriál ve svém oboru. Souhlasím s TSZZ že ani TELE-TELE na ně nemněli. Čtvrtníček a Šteindler byly neskuteční. Šílené hlášky, zesmněšňování všeho možného co jim přišlo pod ruce. No prostě něco co tu kdysy nebylo a podle mě už nebude, a jestli jo tak to nebude takový nářez jak Česká soda

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

nej

Na svojí dobu to byla bezvadná satira...teď si možná někdo řekne: ,,Pche, Česká sodu, to je pro babičky", ale tenhle seriál je nadčasovej. TELE-TELE sice bylo občas vtipný, ale je fakt, že na Sodu to nemá.

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

:DDDD

klasika a herci divadla Sklep..proste nej..

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

...

Opravdu stará dobrá klasika, jen pro fanoušky Stargate Atlantis bych připoměl že v jednom díle si zahrál i námi milovaný David Nykl alias Radek Zelenka :)

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

My pereme na 1940!

Skvělý český pořad. Ostrý humor a jejich herecké umění, vážně svělé.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Nářez

Dnes již legendární pořad, kde oba naprosto excelují. Drsný humor který už je na pokraji cynismu asi nebude pro každého, ale jí to protě miluju.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí