Containment

Containment (Containment) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Butcher

16. srpna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Containment

Podle seriálového námětu jsem očekával pořádné drama, které bude mít šťávu, ale hluboce jsem se spletl. Pozitiva se hledají opravdu jen velmi těžko. Po shlédnutí všech 13 epizod mám dojem jakoby samotná nákaza a karanténa byla pouze vedlejší dějová linka. To, co bylo stále na prvním místě, byly vztahy mezi jednotlivými postavami. Vrchol bylo sledování staré babičky s nějakým afroameričanem, jak v každé epizodě asi 7 minut kňourají, to bylo na mě fakt moc. Ale jako vysvětlí mi někdo, proč proboha toto? No nic, karanténa okolo Atlanty, ve které bylo asi 4000 lidí byla postavena snad během 5 minut, ale vyřešit nějaký problém trvalo vždy věčnost. Postavy jsou všechny takové nemastné-neslané, poměrně i nesympatické. Shlédnutí všech 13 epizod se rovná úplnému utrpení na Gulagu. Sledovat, jak trapně jsou natočené scény a nelogické chování všech postav není hold káva pro každého. Naprosto pohřbený potenciál. Seriál doporučuji jen velmi nenáročným divákům.

Avatar uživatele
Damie<3

11. července 2016

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Škoda, že tak krátké

Opravdu mě mrzí, že tento seriál má pouze jednu sérii a ještě k tomu o 13 dílech, protože jsem se do toho vážně zamilovala. Já prostě tyhle typy filmů a seriálů žeru, proto mě tak štve, že za chvíli bude konec. Postavy jsou mi vesměs moc sympatické a bude škoda už je dál nevídat. Každopádně jsem vděčná za to, že tento seriál vznikl alespoň na těch pouhých 13 epizod a na chvíli mi zpříjemnil život. Opravdu jsem zvědavá, jak skončí.

Avatar uživatele
Maslord

21. dubna 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Jednoducho nuda!

Nemal som veľké očakávania a po pilote sa tieto naplnili. Nepáči sa mi prehnané ukazovanie prehnaných účinkov vírusu. Asi má zaujať diváka, mňa to však úplne odrádza, zbytočne prehnané a málo uveriteľné. Dalším problémom je už klasické prevzťahovanie príbehu. V pilote sa viac zameriavaôú na všetky možné vzťahy, ktoré sa môžu točiť a komplikovať celou sériou, namiesto toho aby bol príbeh venovaný vírusu a skutočnej akože podstate seriálu. Pre mňa teda nič výnimočné, len ďalší s mnoha priemerných seriálov. Ešte na záver malá pochvala, nie je to až také patetické.

Avatar uživatele
hlupec

13. srpna 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Rychle vyšumí

Tento seriál má jednoznačnou výhodu, a to že je tak krátký. Kdyby byl delší, stejně by na to už nikdo nekoukal a hodnocení by spíše kleslo.

Je to taková chvílemi realistická pohádka, kde se hodně umírá. Herecky je to takový CW průměr, postavy obstojně sympatické, příběh celkem zajímavý a nad nějakými těmi logickými botami člověk prostě musí mávnout rukou. Jako oddychovka s trochou romance i akce a se zabijáckým virem to není zas tak špatné.