plakát seriálu

Dads

(Dads)

Názory uživatelů

Two best friends. One dad situation.

Opravdu nemůžu uvěřit tomu, co řeknu, ale Dads byla skvělá komedie. Pořád tomu sama nevěřím. Po protrpěném pilotu jsem k seriálu přistupovala s názorem, že už to nemá šanci na záchranu. A v podstatě ani záchrana nepřišla, nebo minimálně ne taková, jakou bych čekala. Každopádně jsem se královsky bavila.

Seriál ještě před začátkem sezóny musel čelit ostrým kritikám kvůli svému rasistickému humoru. Tvůrci se ale nenechali zastrašit a rozhodli se vzít tyto názory doslova za koule a vystavět na nich celou sérii. Upřímně jsem nemohla uvěřit tomu, co si dovolili napsat, natočit a hlavně odvysílat. Bylo to tak urážlivé a absurdní, že jsem se z toho všeho šoku musela smát. V prvních epizodách jsem se cítila hrozně provinile, že mi takové vtipy přijdou zábavné, ale tak od čtvrtého dílu až do konce jsem se nechala unášet na Dads vlně.

Přiznávám, že jsem se takto u komedie nezasmála už skoro rok, od té doby, co jsem viděla Whitney. Většinou když sleduju sitcom, beru ho spíše jako podkres a pousměju se tak dvakrát třikrát za epizodu, pokud je dobrá, tak se jednou za tu dvacetiminutovku zasměju. U Dads jsem se řezala nahlas pořád, opravdu pořád, pouze s výjimkou pilotní epizody, která byla jasně nejslabší. Tento seriál vyprodukoval tolik hlášek, které nedají dohromady všechny zrušené komediální novinky letoška.

Pro mě jednoznačně guilty pleasure a velké překvapení. Na to, jak jsem po traileru a po pilotu seriál odsuzovala, tak se tímto tvůrcům i samotnému seriálu hluboce omlouvám. Pokud vám nevadí obhroublý humor a nepohoršujete se nad každou blbostí, zkuste u toho těch pár prvních dílů vydržet. Třeba sami budete překvapení, jak vás to chytne. Za mě rozhodně doporučuju.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Zklamání

Na seriál jsem se celkem těšil, zejména díky hercům Ribisi a Green, které mám rád. Začátek sezóny pro mě byl adekvátně vtipný a já se těšil na nový vtipný seriál v mém watchlistu. Jak ale přicházely další díly, něco se začalo drasticky kazit. Gagy na mě přestávaly působit a vše se mi postupně ale vydatně hnusilo. Vrchol pro mě byl "zvracející" díl, kdy jsem seriál na měsíc uložil k vodě. Nakonec mě to nedalo a tatínkovské problémy jsem dokoukal do konce. Nic se již bohužel nezlepšilo, seriál stále zůstával spíš nevtipnou směsicí rádoby pokusu o humor. Jediná světla chvilka v každé epizodě byla Edna. Dads jsou příkladem seriálu, kdy tvůrci velmi brzo vyplýtvali celkový potenciál a veškerá zábavnost šla drasticky rychle do kopru.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ani sexy Brenda to nezachrání...

Seriálu jsem dal šanci jen kvůli Brendě Song, kterou jsem měl rád ze seriálu Sladký život na moři, kde bravurně hrála rozmazlenou a totální blbku, nicméně ani ta nedokázala tento "sitcom" zachránit. Seriál staví na dokola omílaném tématu, je plný klišé, trapných situací a předvídatelných vtipů. Rozhodně nedočkavě neodpočítávám minuty do další epizody a sleduji (se značným zpožděním) jen ze setrvačnosti. Za jediné klady shledávám již zmiňovanou Brendu v roli sexy asijské kolegyně a služebnou jedné z mužských hlavních postav.

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Velká nuda

Po 1 díle: určitě se podívám aspoň na jeden díl. I když trapnost a vtipnost jsou tak půl na půl. Ale zase si můžu říct, že je to lepší než posledních pár sérií HIMYM. Po druhem díle snižuji protože už je to hovadina takže s tímhle končím.

30 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Bohužel pilot mě nenadchl a dál neplánuji sledovat.

Tak tohle bylo bohužel pro mě letos zklamáním.
Přiznám se, šla jsem do toho jen kvůli Sethu Greenovi, což ani jeho výkon nebyl ohromující i když v jedné scéně se ukázal.

Clapům se může líbit zmiňovaná asijská asistentka v podobě Brendy Song, ale to je tak všechno.

Bylo asi bohužel jen dva momenty, kdy jsem se zasmála.

Dodívala jsem celý díl, tak jsem ochotna udělit 50%.

50 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nadpis názoru

- otravný otcovia, ktorých by ste chceli najradšej pri******
+ roztomilá ázijská asistentka

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
11 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Zklamání

Tak jsem zklamán ... celou dobu jsem přemýšlel, jestli jen nemám špatnou náladu nebo zda mi něco uniká .... ale opravdu to nebylo vtipné. Seth MacFarlane a Seth Green zklamali na plné čáře! Z "podobných" komedií poslední doby (rodinná/pracovní tématika) to např. seriálům Better With You, Men at Work nebo dokonce Partners, Shit My Dad Says nesahá ani po kotníky. Hvězdička alespoň za sličnou asiatku.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Dads

Dads je zrovna příkladem toho že ne vždy se musí vše podařit na poprvě. Jelikož Dads měl katastrofální pilot vtipy v něm by se daly spočít na prstech jedné ruky ,ale i nepovedený pilot mě neodradil a dal sem šanci dalším dílům a EJHLE! Kvalita stoupá díl od dílu výš a výš a musím říct že se teď u seriálu docela bavím a po dni ve škole a učením to jako oddechovka bodne.Hodně slyším kritiku na otce který jak jsem četl všem připadaly trapní atd. Musím říct že mi takový nepřipadaly a docela sem si je oblíbil.. hlavně v díle kdy otec Elie ukradl z ledničky sušenky s marihuanou a pak oba dva otcové se syny hráli hru kdo zvládne sníst víc sušenek a neusne nebo se nepozvrací. No celkově se mi Dads líbí a oproti většině tady je nepovažuji za průser. A jak sem pročítal oficiální fb stránky Dads tak amíci seriál docela dobře přijaly.


EDIT: Tak sem opravdu zklamán že tento seriál skončil do posledního dílu to byla obrovská sranda...je škoda že to skončilo s otevřeným koncem a ke všemu jestě docela smutně.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé