plakát seriálu

Dinosaurové

(Dinosaurs)

Názory uživatelů

Nesmrtelné hlášky

Hlášky jako „Zlato, jsem doma!“ a „Nejsi máma, nejsi máma!“ se staly nedílnou součástí naší domácnosti. Byť tento seriál už zapadal prachem, nedá se na něj prostě zapomenout. Nenásilný humor, který skutečně pobaví, se prostě jen tak nevidí. Nebylo by na škodu znovu si tuto podívanou zopakovat i po letech.

80 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Vtipné

Seriál, na který jsem s chutí koukala, když jsem byla malá, mě i teď pobaví. Má co nabídnout, jak nápaditost, tak humor. Vždycky se mi líbily i masky, zaujme to více než kdyby to byl kreslený seriál.

70 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Tak to vidím já...

Docela dobrý seriál. Hlavně ty masky... díky těm to bylo decela originální. Co se týče příběhu, moc mi to v paměti neutkvělo, ale coby dětský sitcom stál za to. Přirovnal bych ho k Alfovi, který ovšem vítězí na plné čáře.

Každopádně jde o záležitost čistě pro děti. Trochu bych se ale bál se na to kouknout v tuhle chvíli, protože bych se asi zděsil. Dnes už by mě to určitě nebavilo a spíš by mi to bylo protivné, což ale můžu říct o spoustě seriálů, které jsem jako malý sledoval a není to jejich chyba - prostě jiná věková kategorie.

60 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Spomienky

Keď tak pozerám na tento seriál tak si jasne spomínam na to ako som to na nemeckých staniciach s radosťou sledoval a vždy keď som prepínal a videl že ide tento seriál som sa pristavil na dávku humoru a niekedy dosť absurdných situácií. Sledovať čo všetko sa môže stať takej rodine dinosaurov bolo zaujímavé.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

marné hledání

Asi nejsem sám, který nemůže najít odkaz na jeho on-line sledování v češtině či stáhnutí! Jinak chci, musím říci, že tento seriál je jeden z nejlepších jaký jsem kdy viděl. V dětství jsem jím žil stejně, jako s "Jen počkej, zajíci" atp. Rád bych dopřál svým dětem stejný komfort,protože je to plné humoru, inteligence a gagů. Proto, po marném hledání na netu, jsem napsal jedné komerční tv, aby jej koupili a vysílali, protože nejsem asi jediný, který by "čuměl" na každý díl. No ne?

90 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

jj

Docela si na to matně vzpomínám, ale jak to vidím, tak se musím smát. Ty masky jsou senza.. Už si to moc nepamatuji, ale fakt to bylo něco pro malé děti

70 %
27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Dinosaurs

Ahoj, já jsem dítě, zbrusu nové, právě vylíhlé. Měj mě rád! :D Nejsi máma, nejsi máma!! :D Mašlička! Máma mi dala mašličku! :D Kdo by to neznal :)

70 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zlato, jsem doma.

Jestli to je to co myslím, tak to je slušný seriál. Mám na mysli seriál o dinousaurech jak tam jsou jako takové postavy převlečené za dinousaruy nebo nevím jak to říct. Celkem dobrý seriál, viděl jsem pár dílů, ale nebylo to špatné.

70 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Dinosaurové

Srandovní seriál, u kterého se pobaví každá věková kategorie. Je to hodně podobné Alfovi, kvůli maskám a příběhu. Nicméně masky odpovídají spíš nějakým mutacím, než dinosaurům, ale myslím, že na tento žánr by se počítačová animace (taková, jako např. v Jurském parku) fakt nehodila.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Seriál mého dětství

Jako malá jsem ho opravdu milovala :) vždy, když ho dávali, tak jsem vstávala, abych neprošvihla jediný díl.. a v létě, když sme s rodičema jeli na dovolenou, tak jsem si ho dokonce nahrávala.. prostě best seriál :) přemýšlím, že ho někde najdu a znovu kouknu :)

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí