plakát seriálu

Divoký anděl

(Muńeca brava)

Názory uživatelů

I love you

Divoký Anděl..co na to říct.
Tuto telenovelu jsem sledovala za doby mých pubertálních let a i x let poté.
Kdo by nemiloval sirotka Mili alias Cholito a playboje Iva,který střídá holky jak ponožky..
Je tam všechno..smutek,rodina,láska a nenávist..ale i ta dobrá věc,že jednou se to zlé v dobré obrátí.
Já na tuto telenovelu ráda vzpomínám..a když mám chu't ponořit se do vzpomínek vezmu knihu či pustím dvd a hned je tu semnou praštěná partička služek v čele s Mili a Ivo s Bobym :D Za mě nej nej

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Legendary...

Jak už nadpis napovídá, tohle je pro mě nejlepší z telenovel. Samozřejmě, je už stará jak jochy, ale pořád dobrá.

Myslím, že Divoký anděl svého času vnesl do tohoto žánru svěží vítr. Vnesl tam neskutečný vtip, zábavu a ztřeštěnost. Snad první telenovela, na kterou se dívali i kluci... neříkám, že všichni, ale bylo jich dost :-)

Legendární znělka, kterou si zpíval snad každý, kdo to sledoval ( slova samozřejmě z poloviny vymyšlené, protože nikdo neuměl pořádně španělsky). Legendární diskotéky plné chytlavého latina, kde měly holky minisukně a tanga, která tady tenkrát nosil snad jen určitý druh žen. Když se nad tím člověk zamyslí, tak je to až překvapivě nadčasové.

Proč to odsuzovat, kvůli zbytečnostem a radši se u toho nezasmát a nepobavit? ;-)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Natalia...

Byl to velice oblíbený seriál. Jeho úvodní melodie mi ještě trochu zní v hlavě. Natalia měla vážně skvělou roli. Toho chtěli využít i v jiných telenovelách, ale stejně už nedošlo ke stejnému úspěchu. V době kdy byl seriál v televizi se snad nenašel člověk, který by jej nesledoval. Pak už se jen další den ve škole řešilo co zrovna provedl idol Ivo. Teda já osobně sem nikdy nechápala a dodnes nechápu co se na něm všem holkám líbilo. Že by to, že hrál právě v onom seriálu? Ale určitě super. I když to není moje oblíbená telenovela, třeba Esmeraldě se to nevyrovná ani náhodou.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

100 % :)

Moje nejoblíbenější telenovela a možná i seriál mého dětství, s nádhernou vegetariánku Naty v hlavní roli. Její Milli byla výborná, k tomu slušná chemie s Ivem a skvělá Lydia Lamaison jako bonus. Možná tehdy nebyl výběr takový jako dnes, ale to utíkání ze školy a z návštěv, jen abych stihnul každý díl...mělo to prostě oproti dnešnímu stahování svoje kouzlo. Viděl jsem to před tolika lety, a přesto si pořád vybavím dost scén, úvodní píseň umím španělsky nazpaměť doteď a vlastně díky ní i pár špatnělských slovíček :)

Hodnocení tady nic moc, ale já - jako chlap - si tu stovku klidně dám, sakra vždyť Naty je jediná ženská, kvůli který jsem se vypravil na koncert, za tehdy nepěkných 750Kč! A naživo to je teprve Anděl! Snad k nám ještě někdy dorazí :)

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

mé smýšlení

Tohle je živý důkaz, že i telenovelu lze udělat tak, aby se dala považovat za koukatelnou. Herci nepřehrávali tolik, jak je dnes běžné. Navíc to mezi Ivem a Milagros skutečně jiskřilo. To se už nedělá. Škoda, že byla poslední. Labutí píseň je labutí píseň.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ta nostalgie ...

Jediná telenovela na kterou jsem se dívala ... A dívala jsem se s nadšením, zaujetím a s pobavením :)
On miluje ji, ona nemiluje jeho ... Pak ona miluje jeho a on zase nemiluje ji ... Pak se milují oba navzájem, ale někdo/něco do toho vleze ... No kdo by to nemiloval? :)
P.S. Tuto telenovelu hodnotí mé 12/13leté já :D

60 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

What the fu*k?

Pokud se to bere s nadhledem, tak je to zábavná ptákovina. Navíc, ty herci snad musí hrát bez scénáře. Nedovedu si totiž představit, že by i sebe blbější průměrná argentiská ženská uzavřela hrdiny v tak debilní dějové smyčce s nulovými dialogy. Ale Natálka a Facundo (to je teda jméno) jsou celkem fajn (z nehereckýho hlediska).

30 %
58 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Divoký Anjel

Ja telenovely neznášam, ale ti s Nataliou Oreiro môžem pozerať. Sô vždy plné zábavných, aj keď sem-tam dosť trápnych scénok a Natalia Oreiro často afektuje, ale veľa som sa zasmiala, preto 4/5

80 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Ale jo...

Nemám ráda telenovely a ani Natalia Oreiro mě nikdy moc nezaujala, přesto má tenhle seriál něco do sebe. Líbila se mi třeba úvodní písnička (i když už si ji nepamatuju) a taky celkově zápletka šla i když dílů mohlo být rozhodně méně. Na ty poměry se to ale dá.

50 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Tak to vidím já...

Jako velmi malý a hloupý chlapec jsem se s mámou a babičkou na tohle koukal - dnes se to zdá k neuvěření. Tenkrát se mi to líbilo, vážně.

Dnes jsem po prolítnutí pár epizod na youtube ši kde ověřil jistou nezpochybnitelnou roztomilost téhle blbinky, která z ní dělá potenciální guilty pleasure.

Je to tak špatné, až je to roztomilé.

40 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

**

Ve svý době absolutní hit, ale i teď si myslím, že většinu českých seriálů strčí s přehledem do kapsy.

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Milagros jsem žrala :)

Tuto telenovelu jsem milovala. Písničky Natalie Oreiro jsem poslouchala pořád dokola. A ráda na to vzpomínám. I když se na to dívám zpětně Ivo se mi vůbec nelíbil. Federika jsem nemohla vystát. Rocy měl hrozně velký frňák a Glorie měla příšerně srostlé obočí. Ale v té době nic jiného lepšího v televizi nedávaly tak jsem to žrala. Ale Natalie Oreiro ta byla skvělá.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Vzpomínky

Jediná telenovela, která mě opravdu bavila. S chutí jsem koukala na každý nový díl a nemohla se dočkat dalšího dne, až bude běžet nový. :-) Tady člověk vidí, že i tak dlouhý seriál se dá natočit celkem dobře. Koukat se na Mili a Iva, jak si dělají naschvály bylo fajnový a říkám si, proč není takových víc telenovel. Takže za mě 90% :-)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Romantika na každý den

Mili a Ivo,tak tenhle páreček se hledal až se našel :) Na rošťárny Mili se jen tak nezapomíná a na Ivovi pokusy dostat šup sem a šup tam taky ne :)Já jsem hltala každý den každej díl a byla jsem nadšená a samozřejmě i zamilovaná :) Takže za mě moc krásný a romantický ale hlavně i srandovní :)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Ať jsou telenovely jakkoli stupidní

tuhle jsem jako malá fakt milovala! Nad ostatníma vždycky trochu vynikala a Ivo a Milagros... co k tomu dodat :) Věřím, že dneska už bych to považovala za hodně stupidní, ale tenkrát se mi to líbilo. A protože to patřilo k tomu lepšímu, tak to docela nadhodnotím a dám za 60%:) Pamatuju si, jak jsem přiběhla ze školy, práskla tašku do kouta a šla koukat. Ty vzpomínky jsou prostě krásný...

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Telenovela

Když už bych si měl vybrat tu nejoblíbenější a nejlepší telenovelu,tak by to byl jednoznačně Divoký Anděl.Také se tu objevila jedna z nejlepších znělek jakou jsem kdy slyšel a dost jsem si jí oblíbil.Na krásnou a sympatickou Natalii jsem se vydržel dívat hodiny.Měla vše potřebné,aby mě zaujala.Musím také pochválit český dabing.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

The best novel

No když jsem to sledovala tak mi bylo asi 10 tak to mi to přišlo užasný a nezajímalo mě nic jinýho než scenky mili a iva:) ale ted sem to našla na youtubku a i když je to šíleně kýčovitý tak mě to aspon pobavilo!! Není to jak ty přiblbly telenovely co běží ted!

80 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

=)

Už je to dávno, co jsem viděla nějakou telenovelu, ale tahle je jediná, kterou jsem si nikdy nemohla nechat ujít. Možná, kdyby ji opakovali, tak se ze zvědavosti podívám...Jinak jsem na telenovely alergická! Ale vždycky se najde výjimka...

80 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Za co?!

Jestli mají telenovely dno tak tahle tam určitě leží v čele s hlavní hrdinkou...nechtěně jsem zahlédla pár dílů a v životě mi tak neskřípaly zuby.

10 %
31 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
54 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Natalie

To už je ale let. Milagros a Ivo, to prostě byla dvojka. První telenovela, která mne dostává i po letech. Příběh je sice typický pro telenovelu, ale přesto této telenovele vše odpustíte, navíc ta nostalgie. Dokonce i hudební vložka stojí za to, Natalie umí prostě zpívat a její písničky zde použitý jsou prostě 1*.

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nejlepší telenovela

Tohle je asi ta nejlepší telenovela, kterou kdy natočili. Pamatuju si jak se jeden čas nemluvilo o ničem jiném než o Divokém andělovi a Esmeraldě. Fakt je, že znova bych se na ni už nedívala, ale tenkrát jsem musela vidět každý díl. Současné telenovely jsou jen slabým odvarem téhle a nedají divákovi nikdy nic nového.

100 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Divoký anděl

Toto byla a myslím že na nějakých pár let bude nejlepší telenovela která zatím byla natočeta...jinak zahraniční telenovely nesleduju tak za to si zaslouží alespoň těch 40%

40 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí
konz
27. listopadu 2007

...

No telenovely vůbec nemusím a tahle nebyla vyjímkou. Moje smůla sice byl že to vždycky někdo s rodiny sledoval tak sem se u toho akorát nasmal. Osttní brečeli a mě to přislo jako ujetá komedie. Za to ýe sem se u toho tak nasmál 80%

80 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
27 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

hm..

Tento seriál-telenovela mě zaujal, mám i knížku..sice si ho nepamatuji, ale vím, že tam byly žárlivé scény, milostné scény, rvačky.. no prostě nějaká akce.. Super.

80 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Někonečné telenovely.WTF?

Kdysy za mých puberťáckých let se mi to i líbilo,teď za nějaký ten rok si uvědomuju ,že celý ten seriál nedává smysl ,myslím co se děje týče.A ty herecké výkony? No to se snad ani nedá komentovat.Hrůza!Ale co by jsme od telenoveli čekali ,že.

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Cambio

Milovala jsem je jako pár Natálku a Facunda. Když mi bylo tak 15 nebo v jaké době se to vysílalo. Jedna z nejlepších telenovel své doby. Bavila mě Milagros a celý její příběh.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk