plakát seriálu

Esmeralda

(Esmeralda)

Názory uživatelů

Esmeralda

Nesnáším telenovely, nechápu lidi, kteří to žerou a ještě říkají jak je to úžasné, v tu chvíli bych je zabíjela. Esmeraldu jsem nesledovala pravidelně, vždycky jsem viděla tak dvacátý díl, ale i tak mi to bohatě stačilo a měla jsem z toho hlavu jak pátrací balón. A i když jsem vynechala klidně 70 dílů, tak i přesto jsem stále věděla o co se tam vlastně jedná. Pamatuju si, že mě dokonce nehorázně vytáčela ta úvodní písnička a taky to jak je Esmeralda nehorázně naivní, tím mi dokázala lézt pekelně na nervy.

0 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Hodnocení: 2 z 5 (**)

Jediná jihoamerická telenovela, na kterou jsem se pravidelně díval. Tehdy ten seriál byl obrovským fenoménem, to už nikdo nemůže zpochybnit. Vím, že dneska bych ji okamžitě vypnul, ale tenkrát mě vážně bavila. Dnes se nad tím můžu už jen nostalgicky pousmát, jak jsem kdysi fandil Josému Armandovi, aby Esmeraldu svým srdcem konečně získal.

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Dětství

Moje hodnocení nevypovídá o kvalitě či mentalitě seriálu. Byla to jedna velká obrovská sága, pravá telenovela po tom, co skončil Dallas. Vyrostla jsem na ní jako děcko, chtěla jsem být Krásná jako Esmeralda :)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Esmeralda..

Esmeralda a její smutný osud.Tenhle příběh lámal srdce hodně fanouškům.I já byla věčně v slzách a fandila jejím krokům v životě :)další z těch supr telenovel co dřív byli..teď už jen tak pěknou telenovelu jen tak neseženete.Takže já mám krásné vzpomínky a úvodní píseň v telefonu :))

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Tak to vidím já...

Něco jako Walker. Neuvěřitelná recese! tenhle seriál svým způsoběm miluju. Hned po Walkerovi je na něj asi nejvíc vtipů.... na Esmeraldu nezapomenu nikdy... Sice v jinym slova smyslu, než doufali autoři, ale i to se počítá.
Nejdřív byla slepá ONA...pak viděla, ale oslepl ON. ONA sice zase oslepla, ale ON zase získal zrak... co na to říct?
Dnes už se mi zdá směšné, že jsem spolu s našima část seriálu sledoval, ale je to tak - teda já si hrál s legem a Esmeralda byla puštěná... Bylo mi asi sedum, ale ovlivnilo mě to na dlouho :-D

30 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Esmeraldaaaa :)

Další moje oblíbená telenovela hned po Divokým andělovi.
Byli doby kdy jsem se nemohla dočkat než usednu k telce a budu hltat Esmeraldu.
Její smutný osud zasáhl jak miliony diváků tak i mě.
Plakala jsem s esmeraldou,měla výčitky svědomí s Domingou,plála láskou k Josemu a bláznila s Melesiem :)
Pro mě jsou tyto telenovely nezapomenutelný,jsou a budou kouskem mého dětství.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Chybami se člověk učí ...

Když se na to dívám zpětně, nechápu jak jsem mohla u tohoto seriálu vydržet sedět. Asi jsem jako malá byla dost zblblá na to, abych koukala na telenovely :D .... no, teď už bych tu stejnou chybu znova neudělala.

20 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Fenomen

Predevsim me prekvapuje, kolik lidi hodnoti a pise hodnoceni, aniz by serial videli nebo ho jen zahledli behem jizdy vlakem.
Esmeralda byla prvni telenovela, kterou jsem videla. Zacala jsem 40. dilem a pak uz nevynechala ani jeden. Zkratka fenomen.
A ano, priznavam, libilo se mi to, tesila jsem se na kazdy dalsi dil.
Ac bylo natocno x dilu, ani jeden me nenudil, nezacala jsem nesnaset hlavni hrdinku a ani jsem nemela chut s tim seknout.
Herecke vykony byly umerne telenovele, ale scenar byl velice dobry.
Nebudu tvrdit, ze telenovela je spatna jen proto, ze je to telenovela, na to jsem dost dospela a nepotrebuju si to dokazovat nejakym zhazovanim.
Zapletka - chuda slepa divka se zamiluje do bohateho muze, aby se nakonec ukazalo, ze byli po narozeni vymeneni.

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

...

Myslím že mi nezbýva nic jiného než souhlasit s xxmartinxx. Jjá bych akorát dodal že tohle je snad jedna z prvních telenovel a taky nejvtipnější.
Jako seriál typu jsem slepá, vidím, ale slepý jseš ty a pak zase naopak mě opravdu nebrala. Myslím že není člověk kdo by tento "seriál" neznal

30 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Telenovely

Točení telenovel je podle mě naprostá ztráta času,peněz a námahy. Katastrofální seriál! Jako každá jiná telenovela.Pořád se nic neděje,pořád jde o to samý dva se do sebe zamilují ,ale všechny lidi na světě se snaží aby spolu nebyli. No bože co to jako je? Nechápu lidi ,kteří se na něco takového dokážou koukat a nebo se jim to dokonce líbí.

0 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Alergie

Díky tomuhle "pokusu" o seriál, jsem získal alergii na jakýkoliv "telenoveloidní" počin, okamžitě jak při přepínání kanálů vidím charasteristický "teleovelový" styl kamery (kamera se ani nehne, nepřirozeně ostré, světlo... asi víte co tím myslím :)) prostě další věc, ona + on, potkali se, ona se s ním vyspala, čeká jeho dítě, ale je vdaná s někym třetim zatimco její babička spí s jejím milencem a manželem najednou... prostě klasická telenovela :-D

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Esmeralda?

To asi vážně ne... Jediný na co si vzpomenu je to, že jednou neviděla ona a pak neviděl on. A pořád dokolečka... Další telenovela (ano, měla aspoň děj), která mi přijde jako horší průměr, na který se dá v horších časech kouknout...

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

XD

šílená opičárna nechapu lidi co se divají na telenovely dívate se 2000 dílu abyste zjistili že ta ženská skončí v náručí kladnýho hrdiny, podle mě ztráta času.
Dávám 10% a to jenom z toho duvodu že esmeralda byla kdysy pojem a někteří si na ní vzpomenou ikdyž jenom aby se zasmáli :D

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí