plakát seriálu

Exorcista

(The Exorcist)

Názory uživatelů

Vymítání ďábla trochu jinak.....

Na tento seriál jsem se těšil,protože film stejného názvu patří mezi mé oblíbené,ale jaké bylo mé překvapení,když po prvním dílu převládalo zklamáni.Ten úvod postrádá jakékoli napětí nebo zápletku co by vás nutila sledovat další díly,ale opak je pravdou a od dalšího dílu děj začíná gradovat a otec Thomas v podání Alfonso Herrery si musí diváky získat.Seriál nekopíruje původní horor a to je taky jeho velké plus......
Nevím kolik z vás se mnou bude souhlasit,ale za sebe musím dát 77% a to nejde,takže jistých 80%....

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ďábelské zklamání ...

No, co bych tak k tomu řekla, nadpis mluví za vše. Jakožto fanoušek původního filmu jsem se vážně těšila a byla dost zvědavá, ale jaksi jsem neočekávala, že to bude až takové zklamání. Po pilotu jsem vážně uvažovala nad tím jestli se do toho vůbec pustím, ale nakonec jsem to zkoukla. Líbil se mi jak otec Thomas, tak Marcus. Propojení s filmem bylo celkem fajn, tak trochu jsem to očekávala.
Celkově seriál celkem fajn, ale chtělo by to trochu vylepšit. Uvidíme co přinese další řada, tedy jestli najdu elán se na ni podívat.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

The Power of Christ Compels You

Musím říct, že pokračování známých hororů jako Damien nebo Ash vs Evil Dead nejsou nic co by mě zajímalo, protože ani ona všemi opěvovaná legenda The Exorcist z roku 1973 se mi nelíbila. Nicméně tento seriál považuji více než za podařený. Je to takový ten seriál na odpoledne, o kterém víte, že je to naprostá blbost, ale stejně se vám to líbí a vidíte to jako nejlepší možný strávený čas. The Exorcist je pro mě šitý jako na míru. Mám rád nejen hororový žánr, vymítání, ale hlavně církve, kněží a náboženství, takže i to je jeden z důvodů proč se mi tento seriál subjektivně líbil. No a koneckonců já vskutku nemám co vyčítat. Sice se tam tak v 6-8 díle dělo úplně to samé, ale který seriál o tak nemá. Z mé strany je to tedy spokojenost. Ale bohužel tomu chybí nějaký šmrnc. Nějaké sympatické postavy, nějaký typický bod kvůli kterému seriál milujte, nejenom odvyprávěný (zatraceně dobrý) příběh.

Nejlepší Postavy: Otec Marcus, Matka Bernadette
Nejlepší Epizody: 162, And Let My Cry Come Unto Thee

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Po delsi dobe...

serial u kteryho jsem nevydrzel ani do konce prvniho dilu.
Jednak je me tenhle zanr proti srsti, nechytla me ani zadna postava...jestli jsem o neco prisel, tak stejne litovat nebudu.

EDIT1: tak jsem to preci jen dokoukal a nejspis jsem se kouknul ve spatnou chvili, dam tomu sanci...oproti prvnim deseti minutam me zbytek zaujal a i presto ze horory nemusim, mrknu se dal...hodnoceni +30

EDIT1: tak zpatky na znacky...zacina to byt trochu nuda, i kdyz konec patyho dilu naznacil zlepseni...uvidime, ale hodnoceni jde o -10% dolu

50 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Vymítač

Seriál o vymítání ďábla už svým názvem, motivem a desingem předznamenává spojitost s dnes již klasickým a po obsahu na svou dobu i velice vyjímečným snímkem z roku 1973. Jestli jde o další příběh nebo dokonce o volné pokračování v seriálové verzi prozradí až samotné dějství. Očekávání bylo velkolepé, ale bohužel se jedná v jistých okolnostech o zklamání. Všechny díly mají pomalé tempo a hned první čtyři svou nudností nutí až k zívání. Další už jsou dramatičtější, ale po celkové stránce jinak také nic moc. Scénář je pro seriál velice chudý, což je bohapustá chyba. Kdyby se k tomu ještě vynechali zbytečnosti, vystačilo by to na celovečerní film , což by zřejmě bylo akorát.

40 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Prečo to ukončili ? :(

Prečo, keď ma niečo začne baviť mi to hneď zrušia ?

Herecké výkony úžasnééééé, príbehy úžasnééé. Ale zrušme to. Toto ma naozaj štve, že zrušili, hlavne po finále aké to malo. Dala by som teda aspoň jednu sériu ešte. Príbeh by tam mohol byť zaujímavý, ale toho sa už teda asi nedočkám.

Som z toho nahnevaná. A nadávať tu nemôžem.

Odporúčam tento seriál, konečne niečo iné.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé