plakát seriálu

Farmář hledá ženu

(Farmář hledá ženu )

Názory uživatelů

Farmář hledá ženu

Sedláci jsou out. Teď jsou v módě farmáři. V kovbojském klobouku.
Objektivně je Farmář hledá ženu děs běs, ale subjektivně je to neskutečně zábavné, zvlášť když se pořad sleduje ve dvou a více lidech. České reality show šly většinou mimo mě, ale ve Farmářovi jsem nečekaně našla zálibu. Dost často mě to rozesměje víc než jakákoliv komedie, i když je to spíš tragické. U některých hlášek ale slzím smíchy. Je to prostě český televizní skvost:-) Aby bylo jasno, ti lidi mají způsobilost k právním úkonům, i když je to někdy s podivem:-), šli do toho dobrovolně, takže mi nepřijde špatné pobavit se na jejich účet.
Ovšem kam se česká verze hrabe na slovenskou. To je teprve ten správný masakr. U nás mi chybí vtipné komentáře Michala Hudáka. Lehkost a vtip se tak českému Farmáři vyhnuly.
Vkrádá se otázka, kde ty farmáře a jejich ženy vyhrabali. Optimisticky věřím, že v české populaci takových exemplářů moc nebude:-), ale realita bude zřejmě jiná. Už jen čtení dopisů těch obdivovatelek stojí za to. Farma pak většinou vypadá jako neobyvatelná chatrč. Laďka Něrgešová v džínových šortkách a kostkované košili se navíc musí tvářit strašně zúčastněně, i když je na ní vidět, že by nejradši utekla. A k tomu ta přehlídka farmářů v dosavadních řadách: slizoun největší, náboženské pako, někdo zpočátku relativně normální, hledač levné pracovní síly a nenápadný jeliman. Nápadnice rozhodně nezůstávají pozadu: senior Barbie, osoby, které sekají děti jak Baťa cvičky, sestry v Kristu, kočka Šklíba, manipulátorky se svatozáří a další případy. Normální lidi by tam jednoduše tvůrci nevybrali.
Ženy bojují o farmáře, který většinou nepobral moc rozumu ani sexappealu, všemi dostupnými prostředky. Každá chce bojovat, vyhrát a získat srdce svého farmáře. Navaří, uklidí, vybílí, i jiné služby poskytnou, co víc by si zpomalený farmář mohl přát. Za několik týdnů se všechno vrátí do normálu, jen farmář na tom pěkně vydělal.
Třetí série navíc slibuje i farmářky hledající muže. V tom případě hlasuju pro neodolatelného nadsamce Jirku Pomejeho jako moderátora v džínových kraťasech a kovbojských botách, aby i farmářky měly nad kým slintat:-).

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

šílená kravina

ale když to budete brát s nadhledem, neskutečně se u toho pobavíte :D U slovenské verze jsem seděla s hubou dokořán, česká je o něco míň "šokující" :D Nevěřícně koukáte a říkáte si: je to vůbec možný? Jo, je! :D P.S. Něrgešová by radši neměla moderovat vůbec nic. I když - tady je to tak nějak jedno.

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Z ostudy kabát, národe český

Každou reality show, která se vyskytla na českých obrazovkách jsem "musela" otestovat. Při jedné epizodě jsem si říkala, to má být vtip, při druhé? Tu jsem již nedokoukala a u mě v obýváku platí zákaz spuštění tohoto pořadu.
Co je na něm tak špatného? Vlastně všechno, ušel by možná jako parodie na staré venkovské zvyky. Pokud není dementní farmář, tak všechny adeptky na jeho "ženu". Jako vlastenec si říkám, snad české epizody tohoto televizního projektu nikdy nedostanou za hranice. To by byla mezinárodní ostuda :-D
Berte můj názor prosím s rezervou

0 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Farmář hledá ženu

Normálně stupidity tohoto typu nesleduju, ale je pravda, že tohle mě opravdu chytlo. První řadu jsem sice vůbec neviděla, ale od druhé řady jsem pravidelným divákem. Nevím proč mě zrovna tento pořad zaujal, když ostatní odsuzuju, ale opravdu mě baví ho sledovat a zpětně pak zjišťovat další osudy zúčastněných farmářů. A jen taková malá poznámka na závěr: Katarína je absolutním TOPem celého Farmáře hledajícího ženu a jsem zastáncem toho, že by ji měli obsazovat do každé řady, aby byla aspoň nějaká sranda mezi těmi rádoby vážnými věcmi ;)

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Farmář hledá ženu

Tento bulšit je dokonalou ukázkou toho, že televizní zábava má i po tolika dlouhých letech své existence, stále kam klesat.

0 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Otřes

Můj názor na reality show ti co četli nějaké moje komentáře pod těmito pořady jistě znáte. Pro ty co nečetly, je ve zkratce takový: " Nejhorší formát vůbec" Chcete dát na obrazovkách prostor partě nesvéprávných exhibicionistům s podprůměrným IQ ? Vymyslete reality show. Farmář hledá ženu je v tomhle na top místě. Vesměs blbí vesničští burani hledají k sobě rovné, většinou to jsou ovšem jen fifleny z města, které si představují že život na farmě vypadá jak ze seriálu Dallas a že na ně čeká nějaký J.R. bohužel realita je jiná. Střet těchto dvou "kultur" by mohl být vtipný, ale je z pravidla spíše k pláči. Jediné co mě utěšuje je snad fakt že se nejedná o reprezentativní vzorek českého národa, a že jsou zde stále inteligentní lidé. Tedy doufám

0 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Zákaz

Všem těmhle reality show by měl být vydán zákaz vysílání :D Prostě zabírají akorát místo kvalitním věcem ;)

0 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Hodnocení

Nejhorší reality show vůbec několik dílu jsem viděla a bohatě my to stačilo

0 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Česko padá ke dnu

Kdo tohle vymýšlí a kdo je tohle schopný točit to vážne nechápu a sama sebe se ptám kam až dokáže Česko v točení těchto kravinek dojít.Vždyť je to naprosté vyhazování peněz a ten kdo je schopný se tam přihlásit určitě není duševně v pořádku.

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

0%

Budu stručná - tohle se nemělo nikdy natočit. Omlouvám se, jestli se tím někoho dotknu, ale větší slátaninu jsem rozhodně neviděla.

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Jirka Čočka aneb Farmář hledá ženu

Kdo se kouká pravidelně, tak poznal podle jména díky komu se na to kouká půlka národu :D Myslím, že každému z nás, kdo zná jeho příběh už chce vidět, jak to s ním nakonec dopadne. Vím, že je to jen další hloupá reality show, ale pokud alespoň nějakému soutěžícímu se poštěstí najít pravou lásku na celý život, tak proč sakra ne? ;) Né každý má na lásku v životě štěstí a jestli jí potřebuje takhle získat, nevidím v tom problém, pokud se bude slušně chovat a né jako většina farmářů, kteří neví pomalu ani nic o životě ženských, které za ním přijedou a už se s nima žene do postele .. Já osobně se u této reality show velmi dobře pobavím, už kvůli zmiňovanému Jirkovi, protože jsem velmi zvědavá, zda mu to výjde, nebo ne. Kdo mi nevěří, co je tento člověk zač, podívejte se sami ;D

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk