Plakát

Friends with Better Lives

Friends with Better Lives je romantická komedie o šesti přátelích. Každý z nich se nachází v jiné životní fázi - ženatý/vdaná, rozvedený, čerstvě zasnoubená a svobodný. Na venek jsou všichni veselí a šťastní, nicméně potají dumají nad tím, zda na tom ostatní přátelé nejsou přece jen... [více]

2014 | USA | 22 minut | CBS | Komedie / Romantický | 13 epizod | status: ukončeno v roce 2014
Poslední odvysílaná

1×08 – Something New

(premiéra 26. 5. 2014 – před 9 lety)
závěr seriálu

Friends with Better Lives – O čem to je

Friends with Better Lives je romantická komedie o šesti přátelích. Každý z nich se nachází v jiné životní fázi - ženatý/vdaná, rozvedený, čerstvě zasnoubená a svobodný. Na venek jsou všichni veselí a šťastní, nicméně potají dumají nad tím, zda na tom ostatní přátelé nejsou přece jen o něco lépe.

Andi a Bobby jsou šťastní manželé s jedním dítětem a druhým na cestě, ovšem někdy touží po menší zodpovědnosti a větší zábavě. Will je čerstvě svobodný chlápek, který přichází na chuť životu bez přítelkyně, ovšem stále chová nějaké city ke své bývalé manželce. Jules a Lowell jsou nový pár, kterému zatím nechybí vášeň. Kate má úspěšně rozjetou kariéru, ale závistí si nevidí na nos, když se dozví, že její poslední svobodná kamarádka Jules se právě zasnoubila.

Když jde o vztahy, těchto šest přátel jen těžko pohlíží na zbylé členy party, aniž by přemýšleli o tom, kdo má nejlepší život.

Trailer
Bobby Lutz
Zajímavé zajímavostidalší zajímavosti
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

CBS

Délka

22 minut

Žánr

Komedie
Romantický

Země původu

USA

Roky vysílání

2014

První vysílání

31. března 2014

Ukončení seriálu

26. května 2014

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Facebook