plakát seriálu

Friends with Better Lives

(Friends with Better Lives)

Názory uživatelů

#FWBL

Bavila jsem se dobře. Pilot byl sice nejlepší epizodou, ale seriál si kvalitu udržel po celou dobu. Rozhodně perfektní oddychovka na konec jara a sezóny, dokázala jsem u toho vypnout, ponořit se do děje (pokud se tomu tak dá říkat) a dobře se bavit, i když jsem se nesmála tolik, jako u jiných komedií.

Na tento seriál jsem se těšila dlouho. No, spíš jsem byla zvědavá. Bála jsem se, abych nebyla zklamaná, ale nic takového nepřišlo. Dobré vtípky se objevily v každém díle. U některých jsem se smála víc, u některých méně, ale seriál celou dobu nepostrádal přítomnost takového toho příjemného optimizmu, který se z obrazovky přenáší na diváka. Tzv. i když jsem se zrovna nesmála, pořád jsem byla v dobré náladě a měla jsem na tváři takový ten nenápadný úsměv, který si ani neuvědomujete.

Herecké obsazení je výborné. Z hlavní šestice hned čtyři herce hodně můžu. Nejlepší mi zde přijde Kate, která je úžasná potvůrka se skvělými hláškami. I když nejvíc perlí James Van Der Beek, za kterého jsem taky hodně ráda. Jeho role je podobná Jamesovi z Apt23, jen s lepšími hláškami (a celkově scénářem).

Příběh je docela typický pro komedii o partě přátel, nic, co byste neznali z dřívějška. Stejně tak typizace postav je klasická sitcomová. Nejsem si jistá, jestli si to seriál sám o sobě uvědomuje a proto tam byla ta mírně kýčovitá titulní sekvence, kde byly postavy představeny, jestli si tak vlastně seriál utahoval sám ze sebe :)

Friends with Better Lives rozhodně doporučuju, občas se zasmějete, dialogy nejsou nejhůř napsané a herci potěší. Brzké zrušení si rozhodně nezasloužil, pár let mohl na obrazovkách vydržet. Natožpak neodvysílání celé série, je to škoda, mohli jsme se dočkat třeba i další svatby.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Seriál na jedničku! Komedie, která Vás nezklame

Další názor jsem se rozhodla napsat o tomto seriálu, protože jeho zrušení mě tento rok ze všech seriálů, které mi zrušili, mrzelo nejvíce.

Opravdu jsem nečekala, že seriál vůbec zruší, takže pro mě to byla 'jedna velká rána'. Mě si tento seriál totiž získal hned 1. dílem a každou epizodou to bylo jenom lepší a lepší. Upřímně, nebyl díl, který by mě nebavil, u kterého bych se nezasmála.

Humor tohoto seriálu mi prostě sedl stejně jako postavy seriálu. Obsazení je velice sympatické a i každá postava je velmi zajímavá, každá má svou jedinečnou povahu.

Za mě dávám jednoznačných 100% a ještě jednou musím napsat, jak HROZNĚ MĚ MRZÍ, že seriál nedostal další šanci...

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Bohužel zrušeno!

Stále jsem čekala, že CBS někdy odvysílá celou řadu, ale nějak se k tomu nemá, a já už nemíním čekat. Takže, nastal čas na hodnocení.

Zaujal mě trailer, tak jsem si říkala, že by to mohl být skvělý seriál hrající na notu jako HIMYM, tím pádem by se mohl stát adekvátní náhradou. Bohužel zrušeno!

Bavila jsem se, a to víc než dobře. Líbí se mi nápad, kdy máte partu přátel, ale každý je v jiné životní fázi. (Manželé-Rodiče, Zasnoubení, Rozvedený a Svobodná) O čem se vůbec můžou bavit? Co je spojuje? Většinou jsou všechny postavy v sitcomu/seriálu (a přátele v životě) na podobné vlně, a když přichází životní změna, ruší se vztahy. (Aspoň takhle to chodí v životě) Ale ne v FWBL, tady jsou prostě stále přátelé a funguje to.

Postavy jsou skvělé, nejvíc se mi líbila Kate a Will, následování Andi s Bobbym, k Jules a Lowellovi jsem měla neutrální vztah. Opravdu ty perly co Will nebo Kate vypustili nebo co udělaly, stojí za to shlédnutí.

Velká škoda zrušení, jsem dost zklamaná, že ani neodvysílali celou řadu, scénáristé aspoň mohli dostat šanci děj nějak narychlo slušně ukončit. Jak často říkám: "Co už" My všichni žijeme dál s našimi přáteli s lepšími životy.
-> 80% (Velký potenciál)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Když se ruší a je to škoda!

NA FWBL jsem se těšila, další sitcom, kde bude "Dawson", když mu zrušili Mrchu. A bavila jsem se. Pilot byl nejlepší díl, ostatní ale také stojí za to. Člověk se zaměje, pobaví. Je to směs přátel, kde najdete čerstvě zasnoubené, rodiče v očekávání, rozvedené a "very very single". A právě single Kate je se svýma hláškama a hlavně s grimasami naprosto dokonalá.

Doporučuji pro všechno, co mají málo času, chtějí se pobavi a nechtějí u toho přemýšlet. Jen škoda, že to zrušili!

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Friends with Better Lives

Friends with Better Lives je sitcom o skupince přátel. Nic, co byste už dřív neviděli a zároveň si můžete být jisti, že v budoucnu podobných věcí ještě určitě plno uvidíte. Nepřináší nic nového, nic objevného, nic, z čeho byste si sedli na zadek a řekli si: "Wau, to je ono." Jenže zároveň je seriál tak nabitý pozitivní energií, že se prostě musíte naladit na pohodovou vlnu.

Poté, co jsem viděla Jamesův komediální talent v Apartment 23, jsem se na něj v jeho nové roli docela těšila. Konečně se vymanil z té Dawsonovy flanelové košile:-) a oni mu ten seriál zase zruší.

Postavy jsou sympatické. Pokud bych měla jmenovat nejvtipnější postavu seriálu, tak bych jednoznačně vybrala Kate, která má skvělé hlášky. Kate je nejvýraznější postava seriálu a její interakce se všemi dalšími postavami (obzvláště s doktorem Willem) jsou nejlepší části seriálu. Za nejslabší článek naopak považuji pár Jules a Lowell. Prostě nemám moc ráda, když v seriálu některé postavy intelektuálně zaostávají za zbytkem osazenstva. Pořád jsem na Lowella musela myslet jako na toho bezbranného králíčka, kterého Stefan loví někde v lese:-)

Řada situací, do kterých se hlavní postavy dostávají, je úsměvná a celkově mně seriál dokázal přirůst k srdci. Sice to není top, ale nasmála jsem se u toho mnohem víc než během několika posledních řad HIMYM nebo TBBT. Je to tak jeden z mála letošních seriálů, u kterých mě mrzí jeho brzké zrušení.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Whose life is better?

Pilot - Postavy jsem si ihned oblíbil, obzvlášť Kate, která sype jednu hlášku za druhou. První díl sice nebyl žádnou bombou, ale vyplatí se sledovat dál, protože pilotem to teprve začíná a budete se královsky bavit.

1. série - Seriál začíná šablonovitě asi jako každý sitcom - "Parta přátel...blablabla" Rodiče, čerstvě zasnoubení, rozvedený a very very single a právě "single" Kate je naprosto dokonalá postava, kterou si nejde nezamilovat. Její charakter stejně jako charakter všech byl popsán do detailu, ale Kate si vždy všechny podmanila svým nekončícím sarkasmem a různými grimasami. Komedie je to vážně povedená, každý díl přinese spoustu úsměvných situací. O to větší je zklamání ze zrušení po odvysílání prvních 8. epizod. FWBL měli potenciál strávit na obrazovkách ještě dalších pár let a zařadit se mezi takové velikány po bok Přátel a Jak jsem poznal vaši matku, ale toho se bohužel už nedočkáme
Hodnocení 1. série - 90% Oblíbené díly - každý díl zpříjemnil den

Friends with Better lives
30.1.2015 - 14.2.2015
Oblíbené postavy - Kate, Lowell, Will, Andi, Jules, Bobby
Nejméně oblíbené postavy - ...
Zhlédnuto dílů - 13/13
Celkové hodnocení - 90%

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Škoda zrušení, Kate + Will, porod (?)

Škoda, že byl seriál zrušen. Nebyl to bůhví jaký trhák, ale taková lepší odechovka rozhodně ano :))
Jsem nadšená z hereckého obsazení, a všechny postavy mi sedly (vyjma těhotné Andi, která mě často silně iritovala. Jejího manžela mi bylo opravdu líto...)
Nejvíc mě štve, že se nedozvím jak to dopadlo s Kate a Willem. Jsem přesvědčená, že by spolu skončili!
Ale teda jedné věci vskutku nerozumím. Andi v díle se svatbou porodila (tuším tak 9. díl), a v dalších dílech je pořád těhotná o.O Nerozumím tomu, proč to tak udělali, ani v tom nevidím žádný smysl.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Konec? Jako fakt?

Nemůžu uvěřit, že tenhle seirál nedostal větší šanci. Je to děsná škoda. Já osobně jsem se u jeho dílů moc nasmála. Jak všichni neskutečně chválili pilot, mě naopak přišel moc přehnaný (ale tak už to v takových pilotech bývá, prostě se tlačí na pilu), ALE kvalita seriálu podle mě dost stoupala, u pátého dílu jsem se opravdu smála snad u každé scény. Pro některé je to možná ohrané (myslím tím Přátelé, HIMYM..), ale přece tohle lidi baví nejvíc ne? Jak jsem postřehla fanoušci seriálu v USA z toho taky nejsou nadšení.. Opravdu to nechápu, mohlo to dostat větší šanci.

100 %
90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Mohli to být noví Přátelé

Tak předčasné zrušení tohoto seriálu byl letošní Bad Joke. A navíc stažení z programu. Zbývalo 4 nebo 5 epizod do konce série. Tady CBS opravdu nechápu.

Seriál měl velký potenciál, ano je podobný seriálům Friends nebo How I Met Your Mother, ale nebyly tito dva zrovna velkými hity?

Seriál byl vtipný se skvělými hláškami, hlavně od postavy Kate. Nechyběl sarkasmus, láska, rodina, stereotyp, sexuální téma. Herci příjemní na pohled. Ne ti, ze kterých vám padá čelist a ukápne slina, ale takoví ti příjemní - next door tzv. I když moc se mi líbil přízvuk Lowella. A scénu s ejakulujícím hamburgerem si budu pamatovat hodně dlouho.

Je to takový ten seriál, že ani nevíte, že se sami od sebe nevinně culíte a jemně se usmíváte během těch dvaceti minut. Pokud vím, tak osmý díl je poslední odvysílaný a je hrozná škoda, že seriálu nedali šanci se pořádně rozjet, i když jsme se nedočkali očekávané svatby, tak poslední scéna, kterou máme možnost vidět, je pastva pro mé oči a alespoň, nebyl žádný cliffhanger.

Na díl jsem se vždy těšila, byl pěkným zpříjemněním dne. Nebylo to nic převratného na to, abych dala plných 100%, ale takových 80% si to určitě zaslouží a pokud vám nevadí, že seriál se nakonec dočkal jen osmi epizod, rozhodně se na tuto partu přátel podívejte.

80 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

new friends? hardly but.....

Staré koště…. Však už to znáte. A to se dá říct i o tomto seriálů. Nic nového nepřináší. Je zde sympatická parta, pár povedených vtípku a nulová originalita. Ale no co, ono to vlastně stačí. Co víc si přát od komedie než čistou půlhodinovou zábavu a tu zaručeně dostanete. Na herce i po třicítce se dá koukat. Hlášky jsou podaný vtipně, i když někdy jsem měl pocit, že herci svoje postavy přehrávají. No nic není dokonale. Tvůrcům se povedlo navodit rodinou a přátelskou atmosféru, až má té pocit sednout si s touhle sympatickou partou na gauč a sledovat epizodu Homelandu. Pšš nemoc hlasitě ať nevzbudíte dítka z postele.

60 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Jedna

Od seriálu jsem nic moc nečekala, prostě jsem chtěla dvacetiminutovou oddechovku... Styl seriálu mi moc nesedl, parta příliš afektovaných lidí, kteří mi děsně lezou na nervy. Oblíbila jsem si jen Kate, která je jediným kladem seriálu. Vtipná, ironická, úsečná, přehnaně upřímná, má super hlášky, prostě je svá, ale bohužel mi nevyvážila ostatní postavy. Místy povedený vtípek, ale většinou je to nucené, příliš moc vtípků o sexu...

50 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
13 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

No way...

Keď som prvý krát videl upútavku na tento seriál, tak som si povedal, že by to mohla byť dobrá náhrada za HIMYM. A po 6 dieloch si to stále myslím. Veľmi sa mi páči tento seriál a presne tento štýl komédie sa mi páči. Je to niečo ako HIMYM alebo TBBT, ale so svojím vlastným humorom. Nechápem ako sa niekomu tento seriál nepáči a už vonkoncom nechápem že prečo ho museli tak predčasne zrušiť. A to nehovorím ako perfektne tam pasuje herečka Zoe "Kate" Jones a tie jej super hlášky. Určite odporúčam pozrieť. :)

80 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Velká škoda

Pro mě je to velká škoda že tento sitcom zrušily. Sympatické postavy, humor který mě bavil a těšila jsem se na další díl. Vůbec nechápu proč to zrušily.

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

U mě dobrý!

Tenhle seriál je pro mě tak nějak příjemně vtipný. Neválím se zrovna smíchy po podlaze, ale bavím se dobře a (zatím) u každého dílu, stejně jako jsem se kdysi bavil u Přátel.
Pokud bych měl srovnávat s výše zmíněnou klasikou, tak humor FWBL je o fous dospělejší, což možná nesedne divákům kteří touží po reinkarnaci Přátel.

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Keď CBS nerozhoduje správne...

FWBL som si pôvodne pustil najmä preto, že HIMYM skončilo, tak sa patrilo dať šancu nejakému novému sitcomu. A musím povedať, že som si vybral dobre. Pilot bol fajn, no od druhej epizódy sa kvalita humoru ešte zlepšila, takže som bol spokojný. Nebolo to nejako originálne, ale postavy mi prišli v rámci sitcomov znesiteľné a čo je hlavné, aj vtipné! HIMYM mi v poslednom čase veľa smiechu neprinieslo, tu sa to však rozbehlo hneď na začiatku, za čo som mohol byť len rád. Tak trochu som dúfal, že to má šancu prežiť, ale... očividne nie. Bol som naozaj sklamaný, keď som sa dozvedel, že CBS seriál zrušila. Samozrejme, nie je to najlepší sitcom všetkých čias, ale stále sakra vtipný a rozhodne sa na ňom dalo budovať ďalej. CBS spravila veľkú chybu...

70 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Škoda zrušení

Je to taková malá vykrádačka všech ostatních sitcomů, ale člověk se nenudí, občas se usměje a na konci je mu líto, že nedoběhla aspoň ta první série. Zrušit seriál, jenž není vyloženým propadákem, v půlce série je nehorázná drzost:)

60 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Umírám smíchy

Tento seriál si mě opravdu získal.Mám hodně ráda tento typ seriálů.Vždy se hodně nasměju při každém dílu.Opravdu jsem ráda že jsem na něj narazila.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Škoda zrušení

Jeden z těch lepších letošních sitcomů o partě složené z dlouhého vztahu, snoubenců, rozvedeného a nezadané. Bohužel americké diváky nezaujal, takže se se seriálem musíme poměrně brzy rozloučit. 70% [seriál bohužel ZRUŠEN]

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé