Highlander

Highlander (Highlander)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
moadyb

17. dubna 2010

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Klasika?

Pro mě je tento seriál trochu klasika, tak jsem schopen přehlédnout spoustu věcí.
Nesmrtelnost je tu hezky vyřešena, ale stínání hlav je drobet úsměvné(v každé sérii sejme několik nesmrtelných v jednom městě a nic se neděje a nikdo nevidí blesky:o). Když člověk přijme celkovou "logičnost", tak si to docela užívá-mě osobně se líbili vzpomínky z minulosti. Postavy jsou poměrně zajímavé. Nejvíce se mě líbila postava 5000 let starého Mýtose a jeho humor. Toto vše platí až do 4 série. V páté sérii mě vyloženě vytočily koncem, kdy se odvrátily od konceptu a přidali prostě blbost. Šestá série působí jako slabý odvar, který už mě nebavil(jako by jim došli nápady).

Avatar uživatele
andrea168

5. září 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Serial, ktery me ovlivnil

Prvni serial, kdy jsem cekala s velkou netrpelivosti na kazdy novy dil, hledala spoilery, stala jsem se shipperem a hlavniho predstavitele mam dodnes na svem Twitter uctu.
A take dodnes, a to uz je urcite vice jak 15 let, si pamatuji temer kazdy dil.
Bohuzel neskoncili vcas a posledni serie a dalsi pokusy o zfilmovani o par let pozdeji uz sly kvalitne velice dolu. Presto to nemeni nic na faktu, ze jsem s nim zazila nekolik neuveritelnych let.
Je vsak nutne si uvedomit, ze serial byl natacen nekdy na zacatku 90 let minuleho stoleti, takze tehdejsi super efekty se nyni mohou zdat ponekud mimo.