Plakát

How to Live with Your Parents (For the Rest of Your Life)

"Když se po rozvodu přestěhujete zpět k rodičům, říkáte si, že to není navždycky. I když žijete s úplně praštěnými rodiči, dá se to přežít, protože je to pouze dočasné." Polly je svobodná matka, která je už rozvedená skoro rok. Přechod pro ni nebyl snadný, obzvláště... [více]

2013 | USA | 21 minut | ABC | Komedie / Sitcom | 13 epizod | status: ukončeno v roce 2013
Poslední odvysílaná

1×13 – How to Be Gifted

(premiéra 26. 6. 2013 – před 10 lety)
závěr seriálu

How to Live with Your Parents (For the Rest of Your Life) – O čem to je

"Když se po rozvodu přestěhujete zpět k rodičům, říkáte si, že to není navždycky. I když žijete s úplně praštěnými rodiči, dá se to přežít, protože je to pouze dočasné."

Polly je svobodná matka, která je už rozvedená skoro rok. Přechod pro ni nebyl snadný, obzvláště v nynější ekonomice. Takže se stejně jako většina dnešních mladých lidí obrátila na své rodiče, aby jí trochu pomohli. Polly a její dcera Natalie se přestěhovaly k ekcentrickým Elaine a Maxovi, páru, který je plný života, ale, jak to tak vypadá, zasahuje do toho Pollyina. A po roce se to zdá jako doživotní trest. Polly je odhodlaná být "ta nejlepší pracující svobodná matka v celém širém vesmíru", být tedy takovou matkou, jakou ona sama neměla, což doteď rozhodně nebyla žádná procházka růžovým sadem. Polly a její rodiče se na svět dívají úplně jinak. Ona je upjatá, zatímco oni jsou až přílišní pohodáři. Polly je opatrná ohledně randění, ve skutečnosti se u ní v této oblasti nic neděje, narozdíl od ní jsou její rodiči stále sexuálně aktivní. Ona se snaží být raději skvělou matkou. Naopak oni to berou s klidem, myslí si, že se Polly vyvinula celkem dobře, takže není třeba se nějak vzrušovat. Přece jen je zapotřebí spousta lidí, aby se člověk naučil vše, co v životě potřebuje a v případě Polly je jich zapotřebí celý zástup. Ale díky pomoci svého nejlepšího kamaráda Gregga; toho, který jí unikl; a jejího okouzlujícího, ale nezodpovědného ex-manžela Juliana; toho, který ji chce zpátky; se Polly po malých krůčkách přibližuje k tomu, aby měla skvělý život, počínaje tím společenským.

dítě Polly
Julian
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

ABC

Délka

21 minut

Žánr

Komedie
Sitcom

Země původu

USA

Roky vysílání

2013

První vysílání

3. dubna 2013

Ukončení seriálu

26. června 2013

Tagy

zrušeno po první sérii

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
TV.com