Hvězdná brána: Atlantida

Hvězdná brána: Atlantida (Stargate: Atlantis) — 5. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Narážky na jiné seriály

Star Trek

Dr. Beckett nedobrovolně odchází s týmem na planetu Hoff. Sheppard o něm říká: "Je ještě horší, než Dr. McCoy" (v orig.: "He's worse than Doctor McCoy"). Teyla se ptá "Kdo?". Sheppard jí odpovídá: "Televizní postava, kterou Dr. Beckett hraje v reálném životě." (v orig.: The TV character that Doctor Beckett plays in real life.)

Star Trek

McKay přirovnává Shepparda ke kapitánu Kirkovi. (Sheppard: "He's aboard my ship. McKay: "What are you? Captain Kirk?")

Star Trek

McKay: Celá ta hra na kapitána Kirka je alespoň z mého pohledu, morálně nepřípustná. Sheppard: Jaká hra? McKay: Romance s cizí kněžkou. Je to velmi 1967. Vlastně jsem překvapen...
Vložil: Japet

MacGyver

Vůdce odsouzenců chce, aby Rodney opravil Jumper. Ten na to reaguje: "Jsem snad MacGyver? Čím ho mám opravit?" Tím naráží na věhlasnou schopnost MacGyvera, postavy ze stejnojmenného seriálu, z čehokoli vytvořit cokoli jiného.
Vložila: Monique

Xena

(Sheppard se dostane do jiné reality,ve které ubíhá čas mnohonásobně rychleji, než v té jejich a nemůže se z ní dostat.) Weirová: (na McKaye) To ani nevíte, jestli žije? McKay: Bude lepší předpokládat, že žije, ale nemůže jít zpátky. Weirová: A proč nepředpokládat, že se mu podaří projít nazpět? McKay: Protože Sheppard už měl hodiny na to pokusit se projít portálem nazpátek, během toho, co jsem se pokusil vysvětlit situaci Conanovi a Xeně!
Vložila: NikitaL

Star Trek

Když tým vymýšlí nové jméno pro antickou loď Hippaforalkus, Sheppard řekne, že Enterprise to nebude.
V epizodě: S02E19 - Peklo
Vložila: aaaja

Star Trek

(John Sheppard vítá Rodneyho sestru.) John: John Sheppard. Rodney: Je vdaná a je to moje sestra. John: Jen jsem ji pozdravil. Rodney: Já vím, co děláš, už jsem ten výraz viděl, Kirku.

Star Trek

Dr. Graden povídá o neurotickém Dr. McCayovi: "Jednou mu prostře řeknu Dr. McCoy." (v orig.: "One of these days I'm just gonna call him Doctor McCoy").
Vložil: zipacna

Narážky na Hvězdná brána: Atlantida v jiných seriálech

Hvězdná brána: Hluboký vesmír

Když Eli hrál doma počítačovou hru a prohrál, tak se ocitl na začátku levelu a stál před Atlantidou.